Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 7 тур NEW

14 січня 2018 р. 20:47

Сьогодні, 14 січня, у спортивному комплексі «Поліхтехнік» відбулися матчі сьомого туру Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Панорама» «Агропродсервіс-Ветеран» – 0:3 (0:2)

Голи: Матвій Николайчук, Сергій Богородиченко, Михайло Федорків.

«Вікторія-Дубівці» ФК «Озерна» – 2:5 (1:3)

Голи: Анатолій Василько, Андрій Бадло – Олег Хромий, Олег Кулик, Андрій Блакита, Ігор Козовик, Олег Дзюба.

«Поділля» «WINETIME» – 4:4 (3:2)

Голи: Габріель Бадеме-2, Віктор Сайчук-2 – Віктор Вацяк-3, Тарас Судомир.

БФ «Апостол» ФК «Скалат» – 7:3 (2:3)

Голи: Андрій Хархут-4, Віталій Кухарук-2, Вадим Мельник – Ростислав Ціх, Віталій Колісник, Віталій Гладиш.

Агрокомплекс «Івачів» - ФК «Козова» - 2:7 (2:1)

Голи: Юрій Москалик, Степан Матвійків – Святослав Вітровий-2, Андрій Дацків-2, Володимир Габрук-2, Юрій Шимонович.

«Інваспорт» - «Укроп» - 3:2 (2:1)

Голи: Іван Кілик-2 Назар Ухман – Дмитро Познанський, Андрій Вадовський.

«tdk» - «Екмі Колор Динамо» – 3:2 (2:2)

Голи: Михайло Побережник-2, Андрій Хоптовий – Борис Дроботій-2.

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після сьомого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

7

7

0

0

42:9

21

2

ФК «Озерна»

7

5

1

1

21:15

16

3

ФК «Козова»

7

5

0

2

33:24

15

4

«Поділля»

7

4

2

1

26:17

14

5

«Укроп»

7

4

0

3

23:17

12

6

WINETIME

7

3

2

2

19:15

11

7

tdk

7

3

2

2

17:26

11

8

ФК «Скалат»

7

3

0

4

22:26

9

9

«Екмі Колор Динамо»

7

2

1

4

24:27

7

10

«Інваспорт»

7

2

1

4

25:34

7

11

Агрокомплекс «Івачів»

7

1

3

3

20:27

6

12

БФ «Апостол»

7

1

2

4

13:24

5

13

«Панорама»

7

1

0

6

20:32

3

14

«Вікторія»

7

1

0

6

18:32

3

 

Кращі бомбардири

  1. Роман Жига («Поділля») – 12
  2. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 11
  3. Віктор Вацяк (WINETIME) – 11
  4. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 10
  5. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 10
  6. Руслан Турчин («Панорама») – 9
  7. Іван Кілик (ФК «Інваспорт») – 9
  8. Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 9
  9. Андрій Біскуп («Екмі Колор Динамо») – 8
  10. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 8

 

Нагадаємо результати попередніх турів

Шостий тур:

WINETIME (Тернопіль) – «Панорама» (Присівці) – 4:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Володимир Пушкаренко, Олег Бздура – Андрій Теслюк.

Агрокомплекс «Івачів» – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:4 (0:2)

Голи: Степан Матвійків, Вадим Кліпс – Роман Жига-2, Віктор Сайчук, Петро Кривий.

ФК «Скалат» - ФК «Озерна» – 1:3 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх – Олег Кулик, Олег Дзюба, Андрій Блакита.

ФК «Козова» - «Вікторія» (Дубівці) – 4:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Тарас Шимонович, Юрій Шимонович – Святослав Дольний, Ігор Петрас.

«Укроп» (Тернопіль) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 3:1 (1:0)

Голи: Андрій Лебідь, Андрій Вадовський, Тарас Палагній – Богдан Лірський.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «tdk» (Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Сергій Богородіченко-3, Ігор Бадло, Автанділ Гвіандізе, Богдан Іванців – Олександр Нетеча.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 6:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп-4, Нестор Трач, Михайло Томащук – Володимир Михальчук-2, Дмитро Субчак-2, Мирослав Танчик, Андрій Копистинський-а/г.

***

П’ятий тур:

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 4:10 (0:6)

Голи: Володимир Михальчук-2, Іван Кілик, Віктор Павлович, а/г – Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіандзе-2, Віталій Коломієць-2, Олег Горенчук, Богдан Іванців, Дмитро Субчак, а/г/

«Поділля» (В. Березовиця) - ФК «Козова» – 4:2 (0:0)

Голи: Роман Жига-3, Петро Кривий – Тарас Шимонович-2.

«Вікторія» (Дубівці) - ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Андрій Бадло-2 – Олег Тихоліз, Андрій Гладиш, Павло Олійник.

Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» (Тернопіль) – 6:4 (4:3)

Голи: Юрій Москалик-2, Назар Копач, Вадим Кліпс, Олексій Стиран, Дмитро Шведецький – Руслан Турчин-3, Андрій Нога.

ФК «Озерна» - «Укроп» (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

Голи: Олег Хромий-2 – Роман Волохатий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 1:5 (0:3)

Голи: Андрій Хархут – Андрій Біскуп-4, Борис Дроботій.

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Руслан Марцінковський – Віктор Вацяк.

***

Четвертий тур:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

***

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 5 15
«Алюр» Тернопіль 5 10
«Медобори» Зелене 5 9
«Агронива-Біла» 5 9
"Sebn-Скриня" Тер... 5 9
«Гермес-7» Тернопіль 5 7
«Поділля-Starlife... 5 7
«Микулинці-Булат» 5 3
"Говерла" Дубівці 5 3
«Віго-Острів» 5 1
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Козова» 5 15
«Вікторія» В. Бірки 5 13
ФК «Хоростків» 5 12
«Агрон-Агропродсе... 5 12
ФК «Ланівці-ОТГ» 5 10
«Автоцентр 88» Те... 5 10
«Поділля» Васильк... 5 9
ФК «Скалат» 5 9
«Колос» Зборів 5 7
«Копичинецькі ков... 5 7
«Wyscout» Тернопіль 5 6
«Вся-Україна-Коло... 5 5
"Юніори" Тернопіль 5 5
ФК «Озерна-1» Збо... 5 4
ГУНП Тернопіль 5 3
«Агрокомплекс Іва... 5 1
Тернопільська міс... 5 1
«Роял-Транс» Терн... 5 0
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 5 15
ФК «Нараїв» Береж... 5 13
«Стрипа» Купчинці 5 12
«Лісма» Шляхтинці 5 12
«Вікторія 92» Вік... 5 10
«Інваспорт» Терно... 5 9
SEBN, UA Тернопіль 5 9
«Панорама-1» Млин... 5 7
«Добрий Самарянин... 5 7
«Калина» Тернопіль 5 6
«Метрікс» Тернопіль 5 6
ФК «Заруддя» Збор... 5 6
«Ветеран Плюс» Те... 5 5
«Файне місто» Тер... 5 4
ФК «Гаї Шевченків... 5 4
«Меліоратор» Терн... 5 4
«Терен» Тернопіль 5 1
«Largo» Тернопіль 5 0
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«ЕКМІ» Біла 5 15
«Savandi» Тернопіль 5 13
«Микулинецький Бр... 5 12
«Зелені штахети» ... 5 10
«Нива» Підгайці 5 10
«Добра піца» Терн... 5 10
ФК «Пронятин» 5 9
ФК «Мишковичі» 5 8
ФК «Великі Гаї» 5 8
«Стрипа-2» Купчинці 5 7
«Серет» Тернопіль 5 7
«Тернопільводокан... 5 5
«Молокія» Тернопіль 5 4
«Аляска» Тернопіль 5 3
«Панорама-2» Млин... 5 3
«Опілля» Тернопіл... 5 3
ФК «Озерна-2» Збо... 5 1
«Карат» Тернопіль 5 0
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2019/20?










Всього голосів: 603


Голосування триває до: 16 грудня 2019 р. 23:59