Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар матчів Тернопільської футзальної ліги у 2018 році

5 січня 2018 р. 12:46

Остаточний календар Тернопільської футзальної ліги буде сформовано після завершення матчів попереднього етапу у вищій, другій та третій лігах. 

 

 

12.01 СК «Медуніверситет»

18-00

18-50

19-40

20-30

«Меліоратор» - «Тернопільводоканал»

ФК «ОЛІМПІК-ПРОЛІСОК» - ФК «ВІКНАРЬОВ»

ФК «АваксПроф» - «Сирна Хата +»

«Гермес 7» - «Кореспондент»

 

 

13.01 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

ФК «Тема-Опілля» - «Себн»

«Легіон» - «Мрія Агрохолдинг»

КЗ «ДЮСШ» - ФК «Сателіт 2015»

«САЮЗ» – ФК «Агро-Дружба»

12-20

13-20

14-20

15-20

16-20

БФ «Майбутнє сиріт» - «Ланівці-ОТГ»

«ДСО» - «Агрон-ОТГ»

«Західхлібзбут» - «Алюр»

«Віго-Острів» - «Арсенал»

«Вікторія» - «Будівельний затишок»

17-20

18-10

ФК «Заруддя» - ФК «Стандарт»

«АРТ-РАМА» - ФК «Дворіччя»

 

 

14.01 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

12-20

13-10

«Зоря» - «Підручники і посібники»

ФК «Стегниківці» - ФК «Інтеграл»

«Олімп» - «Тернопільська міська рада»

ФК «Конюхи» - «Легіон»

«Лісма» - «Молокія»

FC «TERNOPIL CITY» - «Гірник»

14-00

14-50

15-40

16-30

17-20

18-10

19-00

«Панорама» - «Агропродсервіс-Ветеран»

«Вікторія-Дубівці» - ФК «Озерна»

«ПОДІЛЛЯ» - «WINETIME»

БФ «Апостол» - ФК «Скалат»

Агрокомплекс «Івачів» - ФК «Козова»

«Інваспорт» - «Укроп»

«tdk» - «Екмі Колор Динамо»

 

 

19.01 СК «Медуніверситет»

18-00

Третя ліга

18-50

 

19-40

 

20-30

 

 

 

26.01 СК «Медуніверситет»

18-00

Третя ліга

18-50

 

19-40

 

20-30

 

 

 

27.01 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

12-20

13-10

14-00

14-50

Тернопільська міська рада - «Сокіл»

Легіон - FC «TERNOPIL CITY»

«Молокія» - «Гірник»

«Олімп» - ФК «Конюхи»

ФК «Стрипа» - «АРТ-РАМА»

ФК «Стандарт» - ФК «Дворіччя»

ФК «Заруддя» - ФК «Стегниківці»

ФК «Інтеграл» - «Зоря»

15-40

16-30

17-20

18-10

ФК «Козова» - ФК «Озерна»

ФК «Скалат» - «Інваспорт»

«Екмі Колор Динамо» - «Панорама»

«Укроп» - «tdk»

 

 

28.01 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

БФ «Апостол» - «Вікторія-Дубівці»

WINETIME - Агрокомплекс «Івачів»

«Агропродсервіс-Ветеран» - «ПОДІЛЛЯ»

11-30

12-20

13-10

14-00

 

14-50

15-50

16-50

17-50

18-50

«Ланівці-ОТГ» - «ДСО»

«Агрон-ОТГ»- БФ «Майбутнє сиріт»

«Будівельний затишок»- «Віго-Острів»

«Алюр» - «Вікторія»

«Арсенал»- «Західхлібзбут»

 

 

 

02.02 СК «Медуніверситет»

18-00

18-50

19-40

20-30

Третя ліга

 

 

 

03.02 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

12-20

13-10

14-00

«ПОДІЛЛЯ» - «Екмі Колор Динамо»

WINETIME - ФК «Козова»

ФК «Озерна» - БФ «Апостол»

«Вікторія-Дубівці» - «Інваспорт»

tdk - ФК «Скалат»

Агрокомплекс «Івачів» - «Агропродсервіс-Ветеран»

Панорама - «Укроп»

14-50

Третя ліга

15-40

16-30

17-20

18-10

Легіон - «Молокія»

 

 

 

04.02 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

«Сокіл» - «Лісма»

ФК «Конюхи» - Тернопільська міська рада

FC «TERNOPIL CITY» - «Олімп»

11-30

12-30

13-30

14-30

15-30

БФ «Майбутнє сиріт» - «ДСО»

«Будівельнийзатишок» - «Ланівці-ОТГ»

«Західхлібзбут» - «Агрон-ОТГ»

«Алюр» - «Віго-Острів»

«Арсенал» - «Вікторія»

16-30

17-20

18-10

19-00

АРТ-РАМА - ФК «Стандарт»

Підручники і посібники - ФК «Стрипа»

ФК «Стегниківці» - ФК «Дворіччя»

«Зоря» - ФК «Заруддя»

 

 

09.02 СК «Медуніверситет»

18-00

18-50

19-40

20-30

Третя ліга

 

 

 

10.02 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

Третя ліга

12-20

13-20

14-20

15-20

Вища ліга

16-20

17-10

18-00

«Інваспорт» - ФК «Озерна»

«Екмі Колор Динамо» - Агрокомплекс «Івачів»

«Вікторія-Дубівці» - «tdk»

 

 

11.02 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

«Укроп» - «ПОДІЛЛЯ»

ФК «Козова» - БФ «Апостол»

«Агропродсервіс-Ветеран» - WINETIME

ФК «Скалат» - Панорама

12-20

13-10

14-00

14-50

15-40

16-30

17-20

18-10

Тернопільська міська рада - «Лісма»

ФК «Конюхи» - FC «TERNOPIL CITY»

«Гірник» - «Сокіл»

«Олімп» - «Молокія»

ФК «Стандарт» - ФК «Стегниківці»

ФК «Стрипа» - ФК «Інтеграл»

ФК «Дворіччя» - «Зоря»

Підручники і посібники - АРТ-РАМА

 

 

16.02 СК «Медуніверситет»

18-00

18-50

19-40

20-30

Третя ліга

 

 

17.02 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

12-20

13-10

14-00

БФ «Апостол» - «Інваспорт»

WINETIME - «Екмі Колор Динамо»

ФК «Озерна» - tdk

Агрокомплекс «Івачів» - «Укроп»

Панорама - «Вікторія-Дубівці»

«ПОДІЛЛЯ» - ФК «Скалат»

«Агропродсервіс-Ветеран» - ФК «Козова»

14-50

15-50

16-50

17-50

Вища ліга

 

 

18.02 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

12-20

13-10

14-00

14-50

15-40

Друга ліга

16-30

17-20

18-10

19-00

Третя ліга

 

 

23.02 СК «Медуніверситет»

18-00

Третя ліга

18-50

19-40

20-30

 

 

24.02 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

Третя ліга

12-20

13-10

14-00

14-50

15-40

16-30

17-20

«Інваспорт» - ФК «Козова»

«ЕкміКолор Динамо» - «Агропродсервіс-Ветеран»

tdk - БФ «Апостол»

«Укроп» - WINETIME

ФК «Озерна» - Панорама

ФК «Скалат» - Агрокомплекс «Івачів»

«Вікторія-Дубівці» - «ПОДІЛЛЯ»

 

 

25.02 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

12-20

13-10

14-00

14-50

15-40

Друга ліга

16-30

17-20

18-10

19-00

Вища ліга

 

 

02.03 СК «Медуніверситет»

18-00

Третя ліга

18-50

19-40

20-30

 

 

03.03 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

Третя ліга

12-20

13-10

14-00

14-50

15-40

16-20

17-10

ФК «Козова» - «Екмі Колор Динамо»

«Інваспорт» - tdk

«Агропродсервіс-Ветеран» - «Укроп»

Панорама - БФ «Апостол»

WINETIME - ФК «Скалат»

«ПОДІЛЛЯ» - ФК «Озерна»

Агрокомплекс «Івачів» - «Вікторія-Дубівці»

 

 

04.03 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

Друга ліга

12-20

13-20

14-20

15-20

Вища ліга

16-20

17-10

18-00

18-50

19-40

Друга ліга

 

 

10.03 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

Третя ліга

12-20

13-20

14-20

15-20

Вища ліга

16-20

17-10

18-00

Друга ліга

 

 

11.03 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

Друга ліга

12-20

13-10

 

 

17.03 СК «Політехнік»

9-00

9-50

10-40

11-30

12-20

13-10

14-00

14-50

15-40

16-30

Друга ліга

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось