Тернопільська футзальна ліга. Другий дивізіон. 2 тур (результати, таблиця, бомбардири)
20-21 листопада у СК «Політехнік» проходив 2-й тур у другому дивізіоні Тернопільської футзальної ліги сезону-2021 /22. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, турнірну таблицю та бомбардирів.
***
Тернопільська міська рада – «Нива» (Підгайці) – 4:1 (1:1)
Голи: Андрій Колісник (6), Олександр Мацюк (30), Артур Панасюк (37), Іван Пукас (46) – Іван Шкварло (3).
***
«Стрипа» (Купчинці) - «Джентльмен парк» (В. Бірки) – 8:4 (4:2)
Голи: Іван Курдупель (2, 37), Олександр Черній (3, 10), Арсен Сташків (18, 30. 34, 40) - Назар Гудзь (4, 24), Сергій Федорук (6, 34).
***
«Панорама» (Млинівці) - «Скалатська ОТГ» – 8:1 (4:0)
Голи: Назар Заверуха (1), Василь Дорош (11, 43), Богдан Корінь (21, 26, 36, 39), Роман Бардокін (20) – Руслан Хоменко (40).
***
ФК «Курівці» - «Eleks» Тернопіль – 4:5 (1:3)
Голи: Дмитро Стриєшин (14, 32, 38, 46) – Василь Кушнір (11), Віталій Гончар (12), Олег Прокоплюк (22), Ярослав Довгий (31), Олександр Рахлецький (43).
***
«VARTIS» (Тернопіль) - «Акватеплобуд» (Пронятин) – 2:5 (0:2)
Голи: Йосип Репела (31, 37) – Григорій Паскевич (9, 18, 32, 35), Віталій Різник (45).
***
Другий дивізіон. 2 тур. Турнірна таблиця
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
Тернопільська міська рада |
2 |
2 |
0 |
0 |
11 - 3 |
6 |
2 |
«Акватеплобуд» Пронятин |
2 |
2 |
0 |
0 |
11 - 6 |
6 |
3 |
«Стрипа» Купчинці |
2 |
2 |
0 |
0 |
13 - 8 |
6 |
4 |
«Панорама» Млинівці |
2 |
1 |
0 |
1 |
12 - 6 |
3 |
5 |
«Eleks» Тернопіль |
2 |
1 |
0 |
1 |
9 - 10 |
3 |
6 |
ФК «Курівці» |
2 |
0 |
1 |
1 |
7 - 8 |
1 |
7 |
«Ниви» Підгайці |
2 |
0 |
1 |
1 |
7 - 10 |
1 |
8 |
«Джентльмен парк» В. Бірки |
2 |
0 |
1 |
1 |
10 - 14 |
1 |
9 |
«Скалатська ОТГ» |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 - 11 |
1 |
10 |
«VARTIS» Тернопіль |
2 |
0 |
0 |
2 |
4 - 12 |
0 |
***
Бомбардири:
Дмитро Стриєшин (ФК «Курівці») - 6
Арсен Сташків («Стрипа») – 5
Богдан Корінь («Панорама») – 4
Назар Гудзь («Джентльмен парк») – 4
Григорій Паскевич («Акватеплобуд») – 4
Олександр Мацюк (ТМР) – 3
Роман Бардокін («Панорама») – 3
Василь Дорош («Панорама») - 3
Віталій Гончар («Eleks») – 3
Йосип Репела («VARTIS») - 3
Сергій Федорук («Джентльмен парк») – 2
Василь Огринович («Акватеплобуд») – 2
Максим Петрів («Акватеплобуд») – 2
Владислав Грегуль («Нива») – 2
Тарас Гураль («Нива») – 2
Володимир Онищук («Скалатська ОТГ») - 2
Руслан Хоменко («Скалатська ОТГ») – 2
Тарас Рудик («Стрипа») - 2
Іван Курдупель («Стрипа») - 2
Олександр Черній («Стрипа») - 2
Іван Пукас (ТМР) – 2
Ігор Олексюк (ТМР) – 2
Андрій Колісник (ТМР) – 2
Назар Заверуха («Панорама») – 2
Віталій Різник («Акватеплобуд») – 2
Олег Прокоплюк («Eleks») – 2+1а/г
Василь Савор («Eleks») – 1
Василь Кушнір («Eleks») – 1
Ярослав Довгий («Eleks») – 1
Олександр Рахлецький («Eleks») – 1
Михайло Гоцко («Джентльмен парк») - 1
Ігор Івасечко («Джентльмен парк») - 1
Микола Пахолок («Джентльмен парк») - 1
Руслан Мирончик («Джентльмен парк») – 1
Ярослав Чернець («Нива») – 1
Тарас Кальба («Нива») – 1
Іван Шкварло («Нива») – 1
Андрій Пилип’юк (ФК «Курівці») – 1
Михайло Маркович («Стрипа») - 1
Роман Клос («Стрипа») - 1
Андрій Рибак (ТМР) – 1
Артур Панасюк (ТМР) – 1
Ілля Старченко («VARTIS») - 1
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось