Усі трансфери чемпіонату Тернопільської області. Перша ліга
Пропонуємо до Вашої уваги всі переходи, які відбулася у командах першої ліги чемпіонату Тернопільської області 2021 року станом на 1 серпня.
Перша ліга |
|
«Колос» Бучач |
|
Михайло Дичко («Зоря» Хоростків), Дмитро Карасьов («Нива» Теребовля), Сергій Фарботняк («Поділля» В. Березрвиця) |
Роман Михайленко («Зоря» Хоростків), Андрій Петрик (Фк «Жизномир») |
ФК «Вишнівець» |
|
Кобельчук Максим (СК «Дніпро-1» Дніпро), Олександр Драганчук, Рустам Кишиєв («Сокіл» Садове), Віктор Ніколайчук («Калина» Бугрин), Роман Оліщук («Богун» Броди), Володимир Терещенко («ПрофАгро» Кременець), Тихонець Олександр (ФК «Славута») |
Євгеній Павлов (без команди), Богдан Склярук (без команди), Олександр Томич («Медобори» Зелене), Сергій Федорук («Вікторія» В. Бірки), Володимир Худий Гордійчук Сергій |
ФК «Мельниця» Мельниця-Подільська |
|
Ярослав Гаращук («Рідна Борщівщина»), Мирослав Івашків (ФК «Звиняч»), Олег Пиняк («Січ» Ягільниця), Олег Прокопчук («НІчлава» Колиндяни) |
Микола Лук'янчук, Віталій Романишин, Ткачик Руслан (усі – «Поділля» Іване-Пусте) |
ФК «Трибухівці» |
|
Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці), Микола Пастухов (ФК «Вільхівці») |
Борис Данилюк (без команди), Михайло Рябий («Рідна Борщівщина») |
«Нива» Підгайці |
|
Тарас Кидонь (ДЮСШ Бережани), Олег Овчинніков (ФК «Розсоша»), Юрій Успенський («Перлина Поділля» Білогір’я), Костянтин Шляховий («Нива» Чабарівка) |
Сергій Гордійчук (без команди), Дмитро Магеровський, Юрій Петрик (обидва – «Галич» Болязуби), |
«Віго-Острів» |
|
– |
Вадим Валах, Урбанський Максим (обидва – «Факел» Іванівка), Василь Винничук (ФК «Косів»), Віталій Милян, Мних Юрій (обидва – ФК «Зарубинці»), Віталій Щебивовк (ФК «Дворіччя») |
«Нива» Городниця |
|
Назар Заверуха («Панорама» Млинівці), Олег Роман («Легіон» Гадинківці), Василь Харкавий (без команди) |
Ярослав Грунський («Колос-Бровар» Сидорів), Іван ЛІцук (без комнади) |
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось