Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 8 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

4 січня 2021 р. 12:04

3 січня відбувся повний 8-й тур третьої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 8-го туру:

ФК «Луб’янки» – «Самець» (Підволочиськ) – 4:11 (1:5)

Голи: Андрій Бригадир (16), Тарас Дячун (30, 37), Богдан Риндич (30) – Василь Поруцький (1, 29, 37), Тарас Кузь (6, 17), Вадим Бубела (9), Володимир Гусаковський (12),  Віктор Крисоватий (23, 26), Максим Єдинак (25), Тарас Плисюк (33).

***

«Bad Wolfs» (Тернопіль) - «Кристал» (Чортків) – 3:3 (1:1)

Голи: Владислав Кошовський (20, 24), Дмитро Торончук (37) – Василь Питлик (1), Микола Обліжок (29, 38).

***

«Поділля-2» (Васильківці) - «Ветеран» (Кременець) – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Баліцький (22, 24), Андрій Трух (40) – Владислав Герасимчук (2, 20), Роман Клак (22), Олександр Гоцанюк (28).

***

«Дніпро» (Печірна) – ФК «Заруддя» – 4:2 (3:2)

Голи: Віталій Хрущ (1), Назар Гринчак (14), Богдан Богатюк (9, 39) – Назар Антонюк (8, 20).

***

«Вікторія» (В. Бірки) - «Ампер» (Тернопіль) – 6:2 (3:1)

Голи: Руслан Плосокніс (6), Петро Кубішин (16, 21), Назар Гудзь (17), Андрій Брегін (30), Сергій Шум (33) – Юрій Шморгун (16), Володимир Івашків (39).

***

«Тернопільводоканал» - ФК «Таурів» – 1:5 (0:2)

Голи: Юрій Антонюк (23) – Василь Підлужний (1, 30, 34), Тарас Семенець (17),  Володимир Кармелюк (28, а/г).

***

ФК «Курівці» - ФК «Пронятин» – 2:4 (0:2)

Голи: Василь Борис (28, 38) – Василь Борис (16, а/г), Василь Огринович (20, 27, 39).

***

Турнірна таблиця. 8 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Таурів»

8

7

0

1

54 - 24

21

2

«Дніпро» Печірна

7

6

0

1

44 - 26

18

3

«Кристал» Чортків

8

5

2

1

38 - 23

17

4

«Поділля-2» Васильківці

7

5

0

2

39 - 20

15

5

«Самець» Підволочиськ

8

5

0

3

43 - 33

15

6

«Ампер»

8

5

0

3

22 - 24

15

7

«Ветеран» Кременець

8

4

2

2

48 - 37

14

8

«Вікторія» В. Бірки

7

4

1

2

33 - 28

13

9

«Тернопільводоканал»

7

4

0

3

21 - 19

12

10

ФК «Заруддя»

8

3

0

5

32 - 41

9

11

ФК «Вівся»

7

1

1

5

24 - 38

4

12

«Bad Wolfs»

7

1

1

5

26 - 57

4

13

ФК «Пронятин»

8

1

0

7

22 - 32

3

14

ФК «Курівці»

7

1

0

6

18 - 37

3

15

ФК «Луб’янки»

7

0

1

6

22 - 47

1

***

Бомбардири

Роман Клак («Ветеран») – 18

Віталій Хрущ («Дніпро») – 17

Владислав Кошовський («Bad Wolfs») – 17

Василь Підлужний (ФК «Таурів») – 17

Віталій Катинський (ФК «Таурів») – 13

Володимир Гусаковський («Самець») – 13

Василь Огринович (ФК «Пронятин») – 13

Андрій Трух («Поділля-2») – 11

Назар Кузь («Самець») – 10

Роман Скакун («Дніпро») – 9

Андрій Лагіш («Ампер») – 9

Дмитро Стриєшин (ФК «Курівці») – 8

Іван Цимбалістий («Поділля-2») – 8

Олексій Сімора («Ветеран») – 8

Тарас Плисюк («Самець») – 8

Василь Поруцький («Самець») – 8

Тарас Семенець (ФК «Таурів») – 8

Василь Довгаль («Ветеран») – 7

Богдан Вітрук («Дніпро») – 7

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 7

Тарас Гаврилюк («Кристал») – 7

Василь Питлик («Кристал») – 7

Тарас Дячун (ФК «Луб’янки») – 7

Петро Кубішин («Вікторія») – 7+1а/г

Богдан Богатюк («Дніпро») – 7+1а/г

Андрій Лозінський («Поділля-2») – 6

Олег Яковищак («Кристал») – 6

Олександр Волос (ФК «Таурів») – 6

Богдан Коропатницький (ФК «Вівся») – 6

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 6

Андрій Брегін («Вікторія») – 6

Петро Запотічний (ФК «Вівся») – 5

Сергій Прокопюк («Ветеран») – 5

Юрій Шморгун («Ампер») – 5

Богдан Риндич (ФК «Луб’янки») – 5

Віктор Крисоватий («Самець») – 5

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 5

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 5+1а

Василь Борис (ФК «Курівці») – 5+1а/г

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 4

Антон Дячинський («Кристал») – 4

Володимир Івашків («Ампер») – 4

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 4

Андрій Шум («Вікторія») – 4

Євген Левчук (ФК «Луб’янки») – 4

Олександр Гоцанюк («Ветеран») – 4

Сергій Нюня (ФК «Заруддя») – 3

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 3

Назар Антонюк (ФК «Заруддя») – 3

Дмитро Якубішин («Тернопільводоканал») – 3

Максим Довгань (ФК «Таурів») – 3

Анатолій Крупа (ФК «Вівся») – 3

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») – 3

Дмитро Торончук («Bad Wolfs») – 3

Андрій Мархоцький («Поділля-2») – 3+1а/г

Руслан Пласконіс («Вікторія») – 3+1а/г

Арсен Шпак (ФК «Курівці») – 2

Віталій Гайовий (ФК «Курівці») – 2

Віталій Шмигановський («Поділля-2») – 2

Андрій Баліцький («Поділля-2») – 2

Володимир Захарків («Поділля-2») – 2

Андрій Чепіга («Вікторія») – 2

Руслан Білоус («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Павло Пеляк (ФК «Вівся») – 2

Іван Курдупель (ФК «Вівся») – 2

Тарас Василак (ФК «Вівся») – 2

Сергій Маньовський («Кристал») – 2

Микола Обліжок («Кристал») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Богдан Гуменюк (ФК «Таурів») – 2

Ігор Любінський (ФК «Таурів») – 2

Назар Шевчук (ФК «Таурів») – 2

Віктор Франковський («Ветеран») – 2

Владислав Герасимчук («Ветеран») – 2

Тарас Мендюк («Ампер») – 2

Богдан Батюк (ФК «Луб’янки») – 2

Ростислав Яремчук (ФК «Луб’янки») – 2

Денис П’ясечний («Bad Wolfs») – 2

Вадим Бубела («Самець») – 2

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 2+1а/г

Роман Грицай (ФК «Пронятин») – 2+1а/г

Іван Пожарнюк («Кристал») – 2+1а/г

Назар Гудзь («Вікторія») – 2+1а/г

Сергій Гуменюк («Поділля-2») – 1

Володимир Цимбалістий («Поділля-2») – 1

Тарас Ващишен («Поділля-2») – 1

Максим Єдинак («Самець») – 1

Юрій Кізюк («Дніпро») – 1

Олександр Паруна («Дніпро») – 1

Назар Гринчак («Дніпро») – 1

Василь Бідось (ФК «Заруддя») – 1

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») – 1

Андрій Майовський (ФК «Пронятин») – 1

Анатолій Дембіцький («Ветеран») – 1

Іван Сохацький («Ветеран») – 1

Олег Єлиїв («Ампер») – 1

Едуард Катеринюк («Ампер») – 1

Олексій Юрчак («Тернопільводоканал») – 1

Валентин Чепига («Тернопільводоканал») – 1

Денис Костур (ФК «Луб’янки») – 1

Андрій Бригадир (ФК «Луб’янки») – 1

Юрій Процик (ФК «Курівці») – 1

Сергій Скалій («Кристал») – 1

Дмитро Гевко («Кристал») – 1

Дмитро Гевко (ФК «Курівці») – 1

Володимир Максимів (ФК «Вівся») – 1

Іван Гиба (ФК «Вівся») – 1

Володимир Петришин («Bad Wolfs») – 1

Павло Курпіта («Bad Wolfs») – 1

Дмитро Кузик («Bad Wolfs») – 1

Сергій Шум («Вікторія») – 1

Володимир Процик («Bad Wolfs») – 1+1а/г

Сергій Тополюк («Ветеран») – 1а/г

Валентин Єфремов («Ветеран») – 1а/г

Лука Даниленко («Bad Wolfs») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 580


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51