Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 4 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

7 грудня 2020 р. 17:49

6 грудня відбувся повний 4-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 4-го туру:

«ГУНП» (Тернопіль) – «Говерла» (Дубівці) – 3:8 (0:4)

Голи: Дмитро Магеровський (38, 40), Віталій Миколишин (40) – Андрій Богач (3), Микола Гнатишин (6, 22, 38), Валентин Білик (12, 25), Богдан Дацко (15, 32).

***

«Вікторія» (В. Ходачків) – «Wyscout» (Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Руслан Луцик (4, 26), Віталій Паперовський (10, 25), Павло Данилюк (23), Руслан Мирончик (30) – Олег Лободець (34).

***

«Юніори» (Тернопіль) – «Агронива» (Тернопіль) – 4:7 (2:2)

Голи: Віталій Тригуба (6, 14, 37), Андрій Ваврик (31) – Юрій Заставецький (11, 13, 30), Максим Коломієць (28, а/г), Максим Лилик (33), Ярослав Миронюк (34), Михайло Войцещук (35).

***

«Aлюр» (Тернопіль) – «САЮЗ» (Тернопіль) – 4:4 (2:2)

Голи: Богдан Цупер (6, 16), Артем Вітович (23), Тарас Дурай (39) – Анатолій Ульянов (4, 21, 37), Арсен Доленга (13).

***

«Поділля» (Васильківці) – «Автоцентр-88» (Тернопіль) – 5:3 (2:1)

Голи: Тарас Німаш (14, 20), Роман Жига (33), Роман Мельник (36, 37) – Віталій Бодак (20, 22), Тарас Літинський (31).

***

«Поділля» (В. Березовиця) – «Айва-Тірас» (Іванків) – 2:7 (1:4)

Голи: Іван Абрамець (1), Михайло Юристий (27) – Артем Сосніцький (2), Владислав Тимощук (12), Олег Зубик (16, 24, 39), Ростислав Гришак (19), Олександр Кеня (37).

***

«Медобори» (Зелене) – «1998» (Тернопіль) – 8:3 (3:2)

Голи: Павло Денькович (16, 32), Андрій Дубчак (19, 40), Степан Кленкот (20, 22, 30), Євген Щербатюк (33) – Дмитро Русанюк (5), Віктор Мацько (15), Віктор Довгунь (29).

***

«Гермес-7» (Тернопіль) – «Себн-Скриня» (Тернопіль) – 2:2 (0:1)

Голи: Ігор Квятковський (22), Владислав Мороз (29) – Вадим Цінчик (2), Тарас Даньків (33).

***

Турнірна таблиця після 4-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Медобори» Зелене

4

4

0

0

28 - 8

12

2

«Алюр» Тернопіль

4

3

1

0

23 - 15

10

3

«Говерла» Дубівці

4

3

0

1

21 - 10

9

4

«Айва-Тірас» Іванків

4

3

0

1

17 - 10

9

5

"Вікторія" В. Ходачів

4

3

0

1

15 - 10

9

6

«Sebn-Скриня» Тернопіль

4

2

2

0

13 - 9

8

7

«Агронива» Тернопіль

4

2

0

2

19 - 18

6

8

«Добрий самарянин» Вишгородок

3

2

0

1

14 - 15

6

9

«Гермес-7» Тернопіль

3

1

1

1

13 - 5

4

10

«Саюз» Тернопіль

4

1

1

2

10 - 14

4

11

ГУНП Тернопіль

4

1

1

2

14 - 24

4

12

«Поділля» Васильківці

4

1

0

3

10 - 16

3

13

«Wyscout» Тернопіль

4

1

0

3

12 - 20

3

14

«Юніори» Тернопіль

4

0

2

2

13 - 17

2

15

1998

3

0

1

2

9 - 15

1

16

«Автоцентр-88» Тернопіль

4

0

1

3

17 - 24

1

17

«Поділля» В. Березовиця

3

0

0

3

7 - 25

0

***

Бомбардири

Юрій Заставецький («Агронива») – 7

Євген Гурін («Aлюр») – 7

Степан Клекот («Медобори») – 7

Микола Гнатишин («Говерла») – 6

Дмитро Галадей («Медобори») – 6

Євген  Щербатюк («Медобори») – 6

Ігор Квятковський («Гермес») – 6

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 5

Віталій Паперовський («Вікторія») – 5

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 5

Василь Дзюба («Говерла») – 4

Богдан Дацко («Говерла») – 4

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 4

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 4

Арсен Доленга («САЮЗ») – 4

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 4

Тарас Дурай («Aлюр») – 4

Андрій Дубчак («Медобори») – 4

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 4

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 3

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 3

Максим Харчук («Wyscout») – 3

Дмитро Шведецький («1998») – 3

Анатолій Ульянов («САЮЗ») – 3

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 3

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 3

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 3

Олександр Ткачук («Юніори») – 3

Віталій Тригуба («Юніори») – 3

Олег Балицький («Айва-Тірас») – 3

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 3

Василь Молінський («Aлюр») – 3

Богдан Цупер («Aлюр») – 3

Михайло Карпа («Вікторія») – 3

Михайло Войцещук («Агронива») – 3

Ярослав Миронюк («Агронива») – 3

Валентин Білик («Говерла») – 3

Павло Денькович («Медобори») – 3

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 3

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 2

Володимир Пальчук («Добрий Самарянин») – 2

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 2

Тарас Глухан («Вікторія») – 2

Павло Данилюк («Вікторія») – 2

Руслан Луцик («Вікторія») – 2

Віктор Довгунь («1998») – 2

Роман Наконечний («1998») – 2

Олександр Була («Гермес») – 2

Василь Підлужний («Гермес») – 2

Михайло Вітерук («Поділля» Васильківці) – 2

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 2

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 2

Андрій Богач («Говерла») – 2

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 2

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 2

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 2

Артем Вітович («Aлюр») – 2

Андрій Ваврик («Юніори») – 2

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 2

Віталій Головатий (ГУНП) – 2

Василь Крочак (ГУНП) – 2+1а/г

Максим Коломієць («Юніори») – 2+1а/г

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Микола Кохан (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Сергій Онуфрейчук («Гермес») – 1

Роман Демків («Гермес») – 1

Владислав Мороз («Гермес») – 1

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 1

Сергій Шум («САЮЗ») – 1

Петро Грабчак («Говерла») – 1

Анатолій Гринченко («Говерла») – 1

Ігор Козовик («Медобори») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1 

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 1

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 1

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 1

Володимир Мостовий («Агронива») – 1

Андрій Засєдко («Агронива») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Максим Лилик («Агронива») – 1

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Михайло Юристий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 1

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 1

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 1

Вадим Цінчик («Себн-Скриня») – 1

Віталій Кузьмак («Юніори») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 1

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Руслан Мирончик («Вікторія») – 1

Дмитро Русанюк («1998») – 1

Віктор Мацько («1998») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Андрій Рилик («Wyscout») – 1

Олег Лободець («Wyscout») – 1

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 1

Олександр Кеня («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Владислав Левчик («Aлюр») – 1

Олег Кубик («САЮЗ») – 1+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 613


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51