Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири першої ліги

25 жовтня 2020 р. 03:16

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів першої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 24 жовтня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Владислав Тимощук

«Рідна Борщівщина»

17

3

2

Ігор Козелко

«Поділля» Васильківці

12

3

Андрій Баліцький

«Поділля» Васильківці

12

4

Андрій Кульчицький

ФК «Нараїв»

12

5

Андрій Блакита

«Колос» Зборів

12

6

Михайло Войцещук

«Віго-Острів»

8

3

7

Роман Бардокін

«Колос» Зборів

7

2

8

Богдан Коза

«Вікнини» Вікно

6

9

Андрій Гаврилюк

ФК «Трибухівці»

6

10

Олег Зубик

«Рідна Борщівщина»

6

11

Тарас Стирчак

«Нива» Підгайці

6

1

12

Володимир Пришнівський

ФК «Нараїв»

6

5

13

Олександр Бондаренко

«Рідна Борщівщина»

5

14

Юрій Савка

«Рідна Борщівщина»

5

15

Ігор Керницький

ФК «Трибухівці»

5

16

Федір Семенюк

«Вікнини» Вікно

5

17

Михайло Кука

«Нива» Городниця

5

1

18

Роман Мельник

«Поділля» Васильківці

5

1

19

Андрій Пілецький

«Рідна Борщівщина»/ФК «Мельниця»

5

1

20

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

5

2

21

Андрій Гарас

«Хатки» Бережани

4

22

Олексій Колесников

«Вікнини» Вікно

4

23

Фархат Черкезов

«Вікнини» Вікно

4

24

Андрій Волоцюга

«Вікнини» Вікно

4

25

Володимир Гриб

«Поділля» Васильківці

4

26

Ростислав Гришак

«Рідна Борщівщина»

4

27

Назар Ільчишин

«Рідна Борщівщина»

4

28

Олег Макаров

«Хатки» Бережани

4

1

29

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»

4

2

30

Ярослав Макар

«Хатки» Бережани

4

3

31

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

3

32

Віталій Кузьмак

«Віго-Острів»

3

33

Богдан Дацко

«Віго-Острів»

3

34

Роман Наконечний

«Колос» Зборів

3

35

Володимир Іванків

«Нива» Городниця

3

36

Ярослав Адамів

ФК «Нараїв»

3

37

Олег Іванчишин

«Хатки» Бережани

3

38

Іван Шкварло

«Нива» Підгайці

2

39

Сергій Мацалап

«Нива» Підгайці

2

40

Тарас Білецький

«Нива» Підгайці

2

41

Олег Критюк

«Віго-Острів»

2

42

Назар Мороз

«Віго-Острів»

2

43

Віталій Тригуба

«Поділля» Васильківці

2

44

Дмитро Сиротюк

«Поділля» Васильківці

2

45

Іван Цимбалістий

«Поділля» Васильківці

2

46

Автанділ Гвіанідзе

«Поділля» Васильківці

2

47

Юрій Грушицький

ФК «Нараїв»

2

48

Ігор Крушельницький

ФК «Трибухівці»

2

49

Ярослав Альохін

ФК «Трибухівці»

2

50

Юрій Грицак

ФК «Трибухівці»

2

51

Михайло Майданюк

«Нива» Городниця

2

52

Андрій Ковальський

«Нива» Городниця

2

53

Андрій Романішин

«Колос» Зборів

2

54

Роман Сигут

«Хатки» Бережани

2

55

Сергій Фарботняк

«Хатки» Бережани

2

56

Ігор Швець

«Хатки» Бережани

2

57

Іван Плосконос

ФК «Мельниця»

2

58

Роман Годований

ФК «Мельниця»

2

59

Святослав Антонійчук

ФК «Мельниця»

2

60

Андрій Берчишин

«Нива» Городниця

2

1

61

Іван Абрамець

«Хатки» Бережани

2

1

62

Іван Солонинка

ФК «Трибухівці»

1

63

Богдан Бородиця

ФК «Трибухівці»

1

64

Ярослав Газдевич

ФК «Трибухівці»

1

65

Максим Коломієць

ФК «Трибухівці»

1

66

Богдан Дзюла

ФК «Нараїв»

1

67

Вадим Цінчик

ФК «Нараїв»

1

68

Віталій Вітрук

ФК «Нараїв»

1

69

Петро Кривий

ФК «Нараїв»

1

70

Володимир Онуфреїв

ФК «Нараїв»

1

71

Роман Кісіль

ФК «Нараїв»

1

72

Михайло Карпа

ФК «Нараїв»

1

73

Петро Бадло

«Поділля» Васильківці

1

74

Михайло Вітерук

«Поділля» Васильківці

1

75

Володимир Грабчак

«Поділля» Васильківці

1

76

Богдан Іванців

«Поділля» Васильківці

1

77

Сергій Чабай

«Віго-Острів»

1

78

Святослав Кантицький

«Віго-Острів»

1

79

Вадим Валах

«Віго-Острів»

1

80

Роман Гаврилюк

«Віго-Острів»

1

81

Іван Шимчишин

«Нива» Городниця

1

82

Василь Харкавий

«Нива» Городниця

1

83

Дмитро Снятовський

«Нива» Городниця

1

84

Богдан Лірський

«Колос» Зборів

1

85

Тарас Лисенко

«Колос» Зборів

1

86

Ігор Ничай

«Колос» Зборів

1

87

Ігор Світлик

«Колос» Зборів

1

88

Михайло Кузів

«Колос» Зборів

1

89

Андрій Новачинський

«Колос» Зборів

1

90

Андрій Когут

«Хатки» Бережани

1

91

Михайло Легета

«Хатки» Бережани

1

92

Віталій Колодка

«Хатки» Бережани

1

93

Андрій Даньків

«Хатки» Бережани

1

94

Назар Соколовський

«Хатки» Бережани

1

95

Олександр Хомецький

«Хатки» Бережани

1

96

Ігор Щасливий

«Вікнини» Вікно

1

97

Олександр Гизлик

«Вікнини» Вікно

1

98

Дмитро Фролов

«Вікнини» Вікно

1

99

Владислав Погорілий

«Вікнини» Вікно

1

100

Вадим Вишинський

«Рідна Борщівщина»

1

101

Павло Чеснік

«Рідна Борщівщина»

1

102

Олег Чемерейко

«Рідна Борщівщина»

1

103

Євген Гурін

«Рідна Борщівщина»

1

104

Дмитро Гром’як

«Нива» Підгайці

1

105

Тарас Комарницький

«Нива» Підгайці

1

106

Тарас Кальба

«Нива» Підгайці

1

107

Тарас Гураль

«Нива» Підгайці

1

108

Дмитро Магеровський

«Нива» Підгайці

1

109

Ярослав Чернець

«Нива» Підгайці

1

110

Сергій Марчук

ФК «Мельниця»

1

111

Олег Прокопчук

ФК «Мельниця»

1

112

Руслан Ткачик

ФК «Мельниця»

1

113

Володимир Кривецький

ФК «Мельниця»

1

114

Дмитро Пріхна

«Рідна Борщівщина»

1

1

115

Олександр Була

ФК «Трибухівці»

1

1

116

Євген Вахновський

ФК «Трибухівці»

1

1

117

Микола Тесарський

«Нива» Городниця

1

1

118

Юрій Зянько

«Поділля» Васильківці

1а/г

119

Олег Долик

ФК «Трибухівці»

1а/г

120

Анатолій Шляховий

«Вікнини»

1а/г

121

В'ячеслав Надозірний

«Колос» Зборів

1а/г

122

Тарас Дурай

«Рідна Борщівщина»

1а/г

123

Максим Щерб’як

ФК «Мельниця»

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 540


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51