Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири вищої ліги

11 жовтня 2020 р. 12:46

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 10 жовтня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

10

1

2

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

8

3

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

8

2

4

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

7

5

Артем Корольчук

«Нива» Теребовля

7

6

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

7

1

7

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

6

8

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

6

9

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

5

4

10

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

5

11

Євген Гурін

ФК «Козова»/«Колос»

4

12

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

4

13

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

14

Максим Фещук

«Колос» Бучач

4

2

15

Віктор Ковалик

«Агрон» В. Гаї

4

2

16

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

17

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

18

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

3

19

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

20

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

21

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач/«Збруч-Агробізнес»

3

22

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

3

23

Юрій Заставецький

«Агронива-ТНПУ»/ «Колос» Бучач

3

1

24

Олександ Музичук

«Нива» Теребовля

3

1

25

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

3

1

26

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

27

Андрій Мартинюк

«Агронива-ТНПУ»/ФК «Козова»

2

28

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

2

29

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

30

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

31

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

32

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

33

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

34

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

35

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

2

36

Серій Дячук

«Нива» Теребовля

2

37

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

2

38

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

2

1

39

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

40

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

41

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

42

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

43

Андрій Капелян

«Агрон» В. Гаї

1

44

Ігор Швець

«Агрон» В. Гаї

1

45

Дмитро Стриєшин

«Агрон» В. Гаї

1

46

Андрій Пастернак

«Агрон» В. Гаї

1

47

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

48

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

49

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

50

Володимир Леськів

«Колос» Бучач

1

51

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

52

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

53

Дмитро Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

54

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

55

Богдан Скибінський

«Дністер» Заліщики

1

56

Павло Середюк

«Дністер» Заліщики

1

57

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

58

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

59

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

60

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

61

Павло Денькович

«Медобори» Зелене

1

62

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

63

Максим Лилик

«Агронива-ТНПУ»

1

64

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

65

Михайло Дичко

«Зоря» Хоростків

1

66

Ігор Лісніченко

«Збруч-Агробізнес»

1

67

Володимир Гайковий

«Збруч-Агробізнес»

1

1

68

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

69

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

70

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

/г

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

8

2

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

5

3

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

4

4

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

5

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

4

6

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

7

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

4

8

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

9

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

3

10

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

3

11

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

12

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    3

13

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

3

14

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

3

15

Роман Голодрига

 «Агронива-ТНПУ»

3

16

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

17

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

18

Володимир Гайковий

«Збруч-Агробізнес»

2

19

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

2

20

Серій Дячук

«Нива» Теребовля

2

21

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

2

22

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

2

23

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

24

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

25

Андрій Кондзьолка

«Медобори» Зелене

2

26

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

2

27

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

2

28

Юрій Сорочан

ФК «Козова»/

«Агронива-ТНПУ»

2

29

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

30

Віктор Ковалик

«Агрон» В. Гаї

2

31

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

2

32

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

33

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

34

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

35

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

36

Павло Денькович

«Медобори» Зелене

1

37

Іван Добривода

«Медобори» Зелене

1

38

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

1

39

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

40

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

41

Габріель Бадеме

«Зоря» Хоростків

1

42

Віталій Бодак

«Зоря» Хоростків

1

43

Тарас Судомир

«Зоря» Хоростків

1

44

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

45

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

1

46

Роман Андрієшин

«Агрон» В. Гаї

1

47

Тарас Червонецький

«Агрон» В. Гаї

1

48

Андрій Капелян

«Агрон» В. Гаї

    1

49

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

    1

50

Дмитро Стриєшин

«Агрон» В. Гаї

    1

51

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

52

Михайло Паюк

«Збруч-Агробізнес»

1

53

Ілля Плахотний

«Збруч-Агробізнес»

1

54

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

1

55

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

56

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

57

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

58

Максим Фещук

«Колос» Бучач

1

59

Владислав Кривов’язий

«Колос» Бучач

1

60

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

61

Тарас Шимонович

ФК «Козова»

    1

62

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

63

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

1

64

Василь Лойко

«Нива» Теребовля

1

65

Валентин Залізняк

«Нива» Теребовля

1

66

Артем Корольчук

«Нива» Теребовля

1

67

Сергій Атласюк

«Агронива-ТНПУ»

1

68

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    1

69

Олександр Томич

«Агронива-ТНПУ»

    1

70

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

    1

71

Юрій Заставецький

«Агронива-ТНПУ»

    1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

10

3

13

2

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

8

4

12

3

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

7

4

11

4

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

6

4

10

5

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

8

1

9

6

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

8

9

7

Артем Корольчук

«Нива» Теребовля

7

1

8

8

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    7

1

8

9

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

6

1

7

10

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

5

1

6

11

Віктор Ковалик

«Агрон» В. Гаї

4

2

6

12

Олександр Музичук

«Нива» Теребовля

3

3

6

13

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

4

6

14

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

5

6

15

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

5

5

16

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

5

17

Максим Фещук

«Колос» Бучач

4

1

5

18

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

4

1

5

19

Юрій Сорочан

ФК «Козова»/

«Агронива-ТНПУ»

3

2

5

20

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

3

5

21

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

4

5

22

Євген Гурін

ФК «Козова»/”Колос»

4

4

23

Юрій Заставецький

«Агронива-ТНПУ»/ «Колос» Бучач

3

1

4

24

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

1

4

25

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

1

4

26

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

1

4

27

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

2

4

28

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

2

2

4

29

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

2

2

4

30

Серій Дячук

«Нива» Теребовля

2

2

4

31

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

32

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

3

33

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

3

3

34

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач/”Збруч-Агробізнес»

3

3

35

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

3

3

36

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

3

3

37

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

2

1

3

38

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

2

1

3

39

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

2

1

3

40

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

2

3

41

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

2

3

42

Володимир Гайковий

«Збруч-Агробізнес»

1

2

3

43

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

2

3

44

Роман Голодрига

 «Агронива-ТНПУ»

3

3

45

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

3

46

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    –

3

3

47

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

3

3

48

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

2

49

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

2

50

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

2

51

Дмитро Стриєшин

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

52

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

53

Андрій Капелян

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

54

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

1

2

55

Павло Денькович

«Медобори» Зелене

1

1

2

56

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

1

2

57

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

2

58

Андрій Кондзьолка

«Медобори» Зелене

2

2

59

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

2

60

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

2

61

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

2

62

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

    –

2

2

63

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

1

64

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

1

65

Володимир Леськів

«Колос» Бучач

1

1

66

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

1

67

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

1

68

Богдан Скибінський

«Дністер» Заліщики

1

1

69

Павло Середюк

«Дністер» Заліщики

1

1

70

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

1

71

Ігор Швець

«Агрон» В. Гаї

1

1

72

Андрій Пастернак

«Агрон» В. Гаї

1

1

73

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

74

Максим Лилик

«Агронива-ТНПУ»

1

1

75

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

1

76

Ігор Лісніченко

«Збруч-Агробізнес»

1

1

77

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

1

78

Михайло Дичко

«Зоря» Хоростків

1

1

79

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

1

80

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

1

81

Тарас Судомир

«Зоря» Хоростків

1

1

82

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

1

83

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

1

84

Владислав Кривов’язий

«Колос» Бучач

1

1

85

Сергій Атласюк

«Агонива-ТНПУ»

1

1

86

Олександр Томич

«Агронива-ТНПУ»

    –

1

1

87

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

1

88

Михайло Паюк

«Збруч-Агробізнес»

1

1

89

Ілля Плахотний

«Збруч-Агробізнес»

1

1

90

Роман Андрієшин

«Агрон» В. Гаї

1

1

91

Іван Добривода

«Медобори» Зелене

-

1

1

92

Василь Лойко

«Нива» Теребовля

-

1

1

93

Валентин Залізняк

«Нива» Теребовля

-

1

1

94

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

/г

1

1

95

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 24
"Медобори" Зелене 10 19
"Рідна Борщівщина... 10 19
"Нива" Теребовля 10 19
"Збруч-Агробізнес... 10 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 10 14
"Поділля" Васильк... 10 14
"Зоря" Хоростків 10 7
ФК "Нараїв" 10 6
"Кристал-U-19" Чо... 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 7 21
ФК «Вишнівець» 7 16
ФК «Мельниця» Мел... 7 12
ФК «Трибухівці» 7 10
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 7 4
«Нива» Городниця 7 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 14
«Нічлава» Копичинці 6 12
«Колос» Зборів 7 11
«Поділля» В. Бере... 7 10
«ПрофАгро» Кременець 6 6
«Олімпія» Клювинці 7 6
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 393


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58