Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Результати матчів ДЮФЛ Тернопільщини

8 жовтня 2020 р. 17:32

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільщини 2020/21 рр. після двох турів.

Вища ліга U-15

1 ТУР (01.10 )

  1. ДЮСШ Гусятин – ДЮСШ Колос Скалат  – перенесено
  2. ДЮСШ ФА «Тернопіль» - ДЮСШ ФА «Тернопіль-2» – перенесено
  3. «Чемпіон» Тернопіль – ДЮФК «Нива» Тернопіль – перенесено
  4. ДЮСШ Чортків – ДЮСШ Заліщики – 3:2

2 ТУР   (06.10)

  1. Скалат – Заліщики - 0:5
  2. «Нива» - Чортків - 1:7
  3. ФА «Тернопіль-2» - «Чемпіон» - 1:0
  4. Гусятин  –  ФА «Тернопіль» - 1:11

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда

І

В

Н

П

Р/М

О

1

ДЮСШ Чортків

2

2

0

0

10:3

6

2

ФА «Тернопіль»

1

1

0

0

11:1

3

3

ДЮСШ Заліщики

2

1

0

1

7:3

3

4

ФА «Тернопіль-2»

1

1

0

0

1:0

3

5

«Чемпіон» Тернопіль

1

0

0

1

0:1

0

6

ДЮСШ Колос Скалат

1

0

0

1

0:5

0

7

ДЮФК «Нива» Тернопіль

1

0

0

1

1:7

0

8

ДЮСШ Гусятин

1

0

0

1

1:11

0

 

Вища ліга U-17

1 ТУР (29.09 )

  1. ДЮСШ Підволочиськ-ДЮСШ Кременець - 3:1
  2. ДЮСШ Борщів - ДЮСШ–Ліцеїст Коропець - 3:2
  3. ТОДЮСШ Копичинці – ДЮСШ Шумськ - 4:0
  4. ДЮСШ Колос Скалат – «Чемпіон» Тернопіль - 2:4
  5. Великогаївська ОТГ – ДЮСШ «ФА» Тернопіль - 1:5

ДЮСШ Бережани- вихідний

2 ТУР  (05.10 )

  1. «Чемпіон» - Великогаївська ОТГ - 3:1
  2. Шумськ – Скалат - 2:4
  3. Коропець – Копичинці - 1:4
  4. Кременець – Борщів - 7:2

    10.  Бережани – Підволочиськ - 3:3

      ДЮСШ «ФА» - вихідний

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда

І

В

Н

П

Р/М

О

1

ТОДЮСШ Копичинці

2

2

0

0

8:1

6

2

«Чемпіон» Тернопіль

2

2

0

0

7:3

6

3

ДЮСШ Підволочиськ

2

1

1

0

6:4

4

4

ДЮСШ ФА «Тернопіль»

1

1

0

0

5:1

3

5

ДЮСШ Кременець

2

1

0

1

8:5

3

6

ДЮСШ Колос Скалат

2

1

0

1

6:6

3

7

ДЮСШ Борщів

2

1

0

1

5:9

3

8

ДЮСШ Бережани

1

0

1

0

3:3

1

9

ДЮСШ Ліцеїст Коропець

2

0

0

2

3:7

0

10

Великогаївська ОТГ

2

0

0

2

2:8

0

10

ДЮСШ Шумськ

2

0

0

2

2:8

0

 

Перша ліга U-15

1 ТУР (30.09 )

  1. ДЮСШ Бережани – Ланівецька ОТГ – 8:1
  2. ДЮСШ Козова – ДЮСШ Зборів – перенесено
  3. БДТС Почаїв – «Еліта-14» Бучач – перенесено
  4. ДЮСШ Шумськ –«Зоря» Хоростків – 1:0

       ДЮСШ В.Дедеркали - вихідний

2 ТУР (07.10)

  1.  «Еліта-14» - Шумськ – 3:2
  2. Зборів – Почаїв – 3:2
  3. Ланівецька ОТГ – Козова – 2:3
  4. Дедеркали – Бережани – 1:2

      «Зоря» - вихідний

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда

І

В

Н

П

Р/М

О

1

ДЮСШ Бережани

2

2

0

0

10:2

6

2

ДЮСШ Козова

1

1

0

0

3:2

3

2

ДЮСШ Зборів

1

1

0

0

3:2

3

2

«Еліта 14» Бучач

1

1

0

0

3:2

3

5

ДЮСШ Шумськ

2

1

0

1

3:3

3

6

БДТС Почаїв

1

0

0

1

2:3

0

7

ДЮСШ В.Дедеркали

1

0

0

1

1:2

0

8

«Зоря» Хоростків

1

0

0

1

0:1

0

9

Ланівецька ОТГ

2

0

0

2

3:11

0

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 380


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58