Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 13 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

26 січня 2020 р. 18:38

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після 13-го туру.

***

«Нива» (Підгайці) – «Саванді» (Тернопіль) – 4:3 (3:2)

Голи: Сергій Мацалап, 5, 19, Тарас Стирчак, 9, Тарас Шкварло, 34 – Іван Мандзюк, 15, Ярослав Чернець, 19а/г, Ігор Брик, 21.

***

«Стрипа-2» (Купчинці) – «Аляска» (Тернопіль) – 3:7 (2:2)

Голи: Андрій Білий, 16, Андрій Дзісяк, 17, Назар Струхляк, 36 – Андрій Засядко, 16, 29, 33, 34, 37, Микола Черній, 18, Юрій Кізюк, 23.

***

«Молокія» (Тернопіль) – ФК «Пронятин» – 8:2 (2:1)

Голи: Руслан Манчук, 12, Тарас Шеліхевич, 13, 21, 24, 29, Дмитро Кондрацький, 24, Арсен Величко, 31, 32 – Роман Грицай, 12, Василь Огринович, 22.

***

«Тернопільводоканал» – «Добра Піца» (Тернопіль) – 0:6 (0:2)

Голи: Святослав Кантицький, 3, 22, Олександр Томич, 11, 23, Руслан Хруняк, 27, Дмитро Синиця, 34.  

***

«ЕКМІ» (Біла) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 5:7 (3:2)

Голи: Леонід Лапін, 3, 7, 23, Тарас Біловус, 9, Василь Процик, 40 – Андрій Брегін, 2, 11, 29, 31, Андрій Хома, 24, Петро Загурський, 30, Богдан Копцюх, 35а/г.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Серет» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Юрій Козача, 17, Василь Мацелюх, 31 – Дмитро Магеровський, 11, 28.  

***

ФК «Озерна-2» – ФК «Мишковичі» – 0:2 (0:1)

Голи: Андрій Лагіш, 7, Олег Орлінський, 39.

***

«Зелені штахети» (Тернопіль) – ФК «Великі Гаї» – 7:1 (2:1)

Голи: Віталій Микитюк, 2, 8, Валентин Марущак, 26, 36, 37, Тарас Свінціцький, 29, 32 – Роман Гуль, 15.

***

«Панорама-2» (Млинівці) – «Карат» (Тернопіль) – 4:3 (2:1)

Голи: Андрій Нога, Руслан Турчин, 17, Андрій Теслюк, 34, 35 – Павло Кушулинський, 3, Микола Салабай, 22, Роман Наконечний, 29.

***

Турнірна таблиця після 13-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

13

11

1

1

78 - 38

34

2

«Нива» Підгайці

13

10

1

2

74 - 33

31

3

«Savandi» Тернопіль

13

9

2

2

60 - 33

29

4

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

13

9

0

4

55 - 39

27

5

«Зелені штахети» Тернопіль

13

8

1

4

63 - 34

25

6

«ЕКМІ» Біла

13

8

0

5

70 - 53

24

7

ФК «Мишковичі»

13

7

3

3

55 - 43

24

8

ФК «Пронятин»

13

8

0

5

41 - 36

24

9

«Панорама-2» Млинівці

13

7

0

6

55 - 60

21

10

«Молокія» Тернопіль

13

4

3

6

36 - 48

15

11

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

13

4

2

7

27 - 35

14

12

«Серет» Тернопіль

13

3

2

8

26 - 42

11

13

«Карат» Тернопіль

13

3

2

8

43 - 65

11

14

ФК «Великі Гаї»

13

3

2

8

41 - 73

11

15

«Аляска» Тернопіль

13

3

1

9

43 - 61

10

16

«Стрипа-2» Купчинці

13

3

1

9

36 - 63

10

17

«Опілля» Тернопільський район

13

2

3

8

32 - 59

9

18

«Тернопільводоканал» Тернопіль

13

1

4

8

27 - 47

7

***

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 30

Тарас Стирчак («Нива») – 29

Олександр Томич («Добра піца») – 26

Роман Наконечний («Карат») – 24

Андрій Нога («Панорама-2») – 24

Роман Скакун («Аляска») – 18

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 16

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 15

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 15

Ігор Брик («Саванді») – 14

Тарас Шеліхевич («Молокія») – 13

Артем Трач («Саванді») – 12

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 12

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 12

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 12

Сергій Мацалап («Нива») – 12  

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 12+2а/г

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Руслан Хруняк («Добра піца») – 11

Василь Огринович (ФК «Пронятин») - 11

Руслан Турчин («Панорама-2») – 11

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 10

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 10

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 9

Іван Нечепор («Аляска») - 9

Дмитро Магеровський («Серет») – 9

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 9

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 8

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 8

Олег Когут («Саванді») – 8

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 8 

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 7  

Степан Винник («ЕКМІ») – 7

Денис Круть («ЕКМІ») – 7

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 7

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 7

Михайло Конечний («Добра піца») – 7

Юрій Козача («Опілля») – 7

Ярослав Чернець («Нива») – 7+1а/г

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 7+/г

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Володимир Федунець («Саванді») – 6

Василь Килик («Стрипа-2») – 6

Дмитро Навізівський («Серет») – 6

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 6

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 6

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 6

Тарас Шкварло («Нива») – 6

Андрій Теслюк («Панорама-2») - 6 

Тарас Гураль («Нива») – 6+1а/г

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 5

Максим Ремпа («Опілля») – 5

Василь Мацелюх («Опілля») – 5

Андрій Засядко («Аляска») - 5  

Дмитро Синиця («Добра піца») – 5

Роман Грицай (ФК «Пронятин») - 5

Андрій Білий («Стрипа-2») – 5

Назар Струхляк («Панорама-2») - 5 

Руслан Манчук («Молокія») – 5

Борис Трач («Саванді») – 4

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Святослав Кантицький («Добра піца») – 4 

Назарій Подолян («Карат») – 4

Павло Кушулинський («Карат») – 4

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Тарас Комарницький («Нива») – 4

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 4

Василь Пихальський («Панорама-2») - 4

Степан Катушенко («Панорама-2») - 4 

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 4

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4+1а/г

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 3

Назар Холоднюк («Опілля») – 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Юрій Деревецький («Аляска») - 3  

Андрій Черній («Аляска») - 3

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Олег Пирза («Карат») – 3

Микола Салабай («Карат») – 3

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Михайло Петрашко («Молокія») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») - 3   

Павло Кінах (ФК «Пронятин») - 3 

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 3

Василь Рибак («ЕКМІ») – 3

Василь Процик («ЕКМІ») – 3 

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 3

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 3

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 3

Іван Мандзюк («Саванді») - 3 

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Дмитро Блінов («Карат») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2  

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 2 

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Віталій Буняк («Саванді») 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 2 

Юрій Ференц (ФК «Пронятин») - 2

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») - 2 

Арсен Величко («Молокія») – 2

Тарас Біловус («ЕКМІ») – 1 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Олександр Юрчак («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Назар Іванів («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Баріда («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Володимир Пукас («Аляска») - 1   

Юрій Кізюк («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Дмитро Синюта («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») - 1

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 1+1а/г

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось