Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 9 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

29 грудня 2019 р. 20:43

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після дев’ятого туру.

***

«САЮЗ» (Тернопіль) – ФК «Нараїв» – 5:1 (1:1)

Голи: Владислав Сороцький, 14, Євген Щербатюк, 25, 34, Арсен Доленга, 28, Дмитро Марценюк, 39 – Богдан Дзюла, 17.

***

ФК «Заруддя» – «Стрипа» (Купчинці) – 1:6 (0:1)

Голи: Андрій Когут, 38 – Михайло Маркович, 19, 25, Юрій Сорочан, 26, Іван Курдупель, 28, 40, Іван Маркович, 30

***

«LARGO» (Тернопіль) – «Файне місто» (Тернопіль) – 3:3 (3:0)

Голи: Петро Козак, 4, Назар Головатюк, 10, 19 – Олег Солонинка, 26, Сергій Федорків, 27, Максим Шадюк, 38.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «Терен» (Тернопіль) – 3:5 (1:3)

Голи: Роман Ковальчук, 10, Олександр Пиж, 35, 38 – Святослав Уніят, 14 (а/г), Сергій Гах, 15, Боббі Хенлон, 19, 28, Володимир Антошків, 24.

***

«Добрий Самарянин» (Тернопіль) – «Калина» (Тернопіль) – 3:1 (1:0)

Голи: Петро Тригук, 2, Володимир Федак, 23, 39 – Степан Римар, 30 (а/г).

***

«Метрікс» (Тернопіль) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 5:5 (2:1)

Голи: Володимир Комар, 5, Петро Яцунда, 10, 35, 36, Володимир Пунька, 37 – Богдан Бадло, 12, Іван Кілик, 23, 34, Мирон Танчик, 32, Роман Левицький, 33.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «SEBN, UA» (Тернопіль) – 4:1 (2:0)

Голи: Сергій Комар, 13, Михайло Теслюк, 16, Тарас Бобко, 26, Ігор Журик, 36 – Ігор Шаблій, 38.

***

«Лісма» (Шляхтинці) – «Вікторія-92» (Вікторівка) – 9:7 (2:5)

Голи: Павло Бутрин, 11, 30, 37, Олег Агрес, 15, 38, Максим Борисевич, 32, 33, 40, Андрій Малярський, 25 – Ілля Старченко, 3, 16, 24, Йосип Репела, 7, 36, Руслан Сорока, 9, Дем’ян Репела, 19.

***

«Меліоратор» (Тернопіль) – ФК «Гаї Шевченківські» – 5:4 (0:3)

Голи: Віталій Гончар, 24, 30, Григорій Паскевич, 33, 40, Ярослав Довгий, 38 – Роман Лясота, 9, 20, 40, Володимир Гуцало, 16.

***

Турнірна таблиця після 9-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

9

9

0

0

74 - 18

27

2

«Лісма» Шляхтинці

9

7

0

2

44 - 43

21

3

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

9

6

1

2

38 - 17

19

4

«Добрий Самарянин» Тернопіль

9

6

1

2

33 - 25

19

5

«Інваспорт» Тернопіль

9

5

1

3

56 - 44

16

6

«Метрікс» Тернопіль

9

5

1

3

39 - 31

16

7

«Вікторія 92» Вікторівка

9

5

1

3

45 - 37

16

8

«Стрипа» Купчинці

9

5

0

4

33 - 32

15

9

SEBN, UA Тернопіль

9

5

0

4

34 - 37

15

10

«Панорама-1» Млинівці

9

4

2

3

32 - 28

14

11

«Меліоратор» Тернопіль

9

4

1

4

36 - 44

13

12

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

9

2

3

4

20 - 27

9

13

«Калина» Тернопіль

9

3

0

6

30 - 40

9

14

«Терен» Тернопіль

9

2

1

6

22 - 36

7

15

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

9

2

0

7

23 - 38

6

16

«Файне місто» Тернопіль

9

1

2

6

31 - 51

5

17

ФК «Гаї Шевченківські»

9

1

1

7

27 - 42

4

18

«Largo» Тернопіль

9

1

1

7

22 - 49

4

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 24

Іван Кілик («Інваспорт») – 19

Максим Борисевич («Лісма») – 18

Максим Шадюк («Файне місто») – 15

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 14

Юрій Сорочан («Стрипа») – 13

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 13

Володимир Пунька («Метрікс») – 12

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 12

Павло Бутрин («Лісма») – 12

Петро Яцунда («Метрікс») – 11

Василь Дорош («Панорама-1») – 10

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 10 

Мирон Танчик («Інваспорт») – 10  

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 9

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 9

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 9

Максим Маланчук («Калина») – 8

Василь Савор («Меліоратор») – 8  

Віталій Гончар («Меліоратор») – 8

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 8

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 7

Роман Бодасюк («Калина») – 7

Андрій Ніков («Панорама-1») – 7

Андрій Завадович («Саюз») – 7

Владислав Сороцький («Саюз») – 7

Арсен Доленга («Саюз») – 7

Дмитро Марценюк («Саюз») – 7

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 7

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 7  

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 7+1а/г

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Владислав Столяр («Калина») – 6

Сергій Березівський  («Калина») - 6

Сергій Комар («Панорама-1») – 6

Андрій Малярський («Лісма») – 6

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 6

Йосип Репела («Вікторія 92») – 6 

Денис Авраменко («Largo») – 5

Сергій Дорош («Largo») – 5

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Олег Двуліт («Терен») – 5

Боббі Хенлон («Терен») – 5

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 5

Дем’ян Репела («Вікторія 92») - 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Іван Курдупель («Стрипа») – 5

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 5 

Іван Капеняк («Largo») – 4

Назар Головатюк («Largo») – 4 

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 4

Олександр Скобальський («Метрікс») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 4

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 4

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Сергій Федорків («Файне місто») – 4

Олег Солонинка («Файне місто») – 4

Олег Агрес («Лісма») – 4

Михайло Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4+1а/г

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 4+1 а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 3

Віталій Худа («Стрипа») – 3

Назар Осецький («Стрипа») – 3

Юрій Федорчук («Лісма») – 3

Ігор Сливка («Саюз») – 3

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 3

Артем Баб’як («Файне місто») – 3

Володимир Крамар («Метрікс») – 3

Іван БасІнваспорт») – 3

Богдан БадлоІнваспорт») – 3

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 3

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 3+1а/г

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Володимир ШереметаМетрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Владислав Доля (SEBN, UA) – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

Петро Козак («Largo») – 2 

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Роман Левицький («Інваспорт») – 2

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 2

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 2+1а/г

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Іван Маркович («Стрипа») – 1

Михайло Комлєв («Largo») – 1

Віталій Чайківський («Largo») – 1

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 1

Тарас Бобко («Панорама-1») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1

Сергій Гах («Терен») – 1

Володимир Антошків («Терен») – 1

 Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 1

Олег Лис («Меліоратор») – 1

Микола Піх («Метрікс») – 1

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Володимир Комар («Метрікс») – 1

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 540


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51