Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 9 ТУР. Визначилися фіналісти

12 лютого 2018 р. 00:03

Сьогодні, 11 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися матчі дев’ятого туру в Тернопільській другій футзальній лізі. За його підсумками визначилися команди, які поведуть боротьбу за нагороди, а також ті колективи, котрі змагатимуться у втішному турнірі.

Пропонуємо до Вашої уваги результати в групі «А»:

«Стандарт» - ФК «Стегниківці» – 4:1 (2:1)

Голи: Роман Скакун, Віталій Сагадин, Дмитро Магеровський, Максим Шадюк – Іван Стасишин.

«Стрипа» - «Інтеграл» – 2:5 (0:3)

Голи: Роман Маркович, Михайло Маркович – Дмитро Щербина-2, Олександр Патєєв, Андрій Грига, Роман Волянський.

ФК «Дворіччя» - «Зоря» – 1:8 (1:4)

Голи: Віталій Щебивовк – Володимир Пунька-3, Андрій Пласконіс-3, Микола Хома, Микола Піх.

«Підручники і посібники» - «Арт-Рама» – 7:3 (5:2)

Голи: Михайло Красюк-5, Володимир Шумяк-2 – Дмитро Труш-2, Віталій Шимків.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А». 9 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Стрипа»

8

5

2

1

35:23

17

2

ФК «Заруддя»

8

5

2

1

36:18

17

3

«Зоря»

8

5

1

2

27:23

16

4

«Підручники і посібники»

8

4

1

3

36:24

13

5

«Інтеграл»

8

4

1

3

33:30

13

6

«Стандарт»

8

3

1

4

35:32

10

7

«Арт-Рама»

8

3

0

5

39:33

9

8

ФК «Дворіччя»

8

1

2

5

26:52

5

9

ФК «Стегниківці»

8

0

2

6

22:50

2

 

Пропонуємо до Вашої уваги результати в групі «Б»:

Тернопільська міська рада - «Лісма» – 4:1 (2:1)

Голи: Андрій Романюк-3, Артур Панасюк – Назар Сліпий.

ФК «Конюхи» - FC «TERNOPIL CITY» – 5:1 (5:0)

Голи: Михайло Мельник-2, Василь Городецький, Олег Новачинський, Андрій Цаволик – Серігй Максимюк.

«Гірник» - «Сокіл» – 2:3 (0:2)

Голи: Михайло Гевчук-2 – Віталій Купчик, Андрій Лемещак, Андрій Шадюк.

«Олімп» - «Молокія» – 5:5 (2:1)

Голи: Володимир Яхван-3, Петро Кузяк, Василь Барладин – Володимир Воробець-2, Михайло Петрашко, Олег Віблий, Тарас Шеліхевич.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б». 9 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Конюхи»

8

7

0

1

32:16

21

2

«Олімп»

8

5

2

1

35:26

17

3

Тернопільська міська рада

8

5

1

2

33:19

16

4

«Сокіл»

8

4

2

2

28:21

14

5

«Легіон»

8

3

1

4

29:28

10

6

«Гірник»

8

2

2

4

22:26

8

7

«Лісма»

8

2

1

5

19:41

7

8

«Молокія»

8

2

1

5

22:32

7

9

«Ternopil City»

8

1

0

7

17:38

3

P.S.: Згідно регламенту Обласного чемпіонату футзальної ліги Федерації футболу Тернопільської області серед аматорських команд 2017/18 років, команди, які на попередньому етапі посіли 1-3 місця в своїх підгрупах, утворять підгрупу з шести команд, котрі за системою в одне коло розіграють 1-6 місця, а команди, які зайняли 4-6 місця в своїх підгрупах – розіграють в одне коло 7-12 місця, команди, які займняли 7-9 місця - розіграють 13-18 місця. При виході з підгруп набрані очки зберігаються. 

Кращі бомбардири:

Юрій Сорочан («Стрипа») – 19

Володимир Яхван («Олімп») – 14

Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 13

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 13

Дмитро Труш («Арт-Рама») – 11

Олег Новачинський (ФК «Конюхи») – 10

Богдан Світовий («Арт-Рама») – 9

Арсен Доленга («Підручники і посібники») – 9

Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 9

 

На фото – команда ФК "Конюхи"

 

Пропонуємо до Вашої уваги результати попередніх турів:

Восьмий тур:

«Арт-Рама» - «Стандарт» – 3:4 (1:2)

Голи: Богдан Світовий-2, Роман Задорожний – Дмитро Магеровський, Андрій Іскра, Віталій Сагадин, Роман Скакун.

«Підручники і посібники» - «Стрипа» – 0:2 (0:0)

Голи: Юрій Сорочан, Роман Маркович.

ФК «Стегниківці» - ФК «Дворіччя» – 3:3 (2:1)

Голи: Петро Верестюк-3 – Віталій Щебивовк, Сергій Чура, Андрій Щесняк.

«Зоря» - ФК «Заруддя» – 1:1 (1:0)

Голи: Микола Піх – Микола Когут.

«Сокіл» – «Лісма» – 4:6 (4:3)

Голи: Володимир Шкодзінський-2, Віталій Купчик, Руслан Касарда – Володимир Льошка-3, Юрій Федорчук, Олег Агрес, Юрій Стець.

ФК «Конюхи» - Тернопільська міська рада – 3:1 (2:0)

Гол: Олег Новачинський-2, Володимир Рудницький – Артур Панасюк.

FC «TERNOPIL CITY» - «Олімп» – 4:5 (3:2)

Голи: Андрій Наконечний-2, Григорій Паскевич, Назар Трошин,а/г – Володимир Яхван-4, Назар Ланда.

«Легіон» - «Молокія» 7:5 (3:1)

Голи: Денис Рибачук-4, Назар Субтельний, Тарас Лупиніс, Віталій Миколишин – Антон Козак-3, Василь Калачик.

***

Сьомий тур:

«Стрипа» – «АРТ-РАМА» – 3:2 (1:0)

Голи: Іван Маркович, Юрій Сорочан, Михайло Маркович – Олег Мшанецький, Віталій Шимків.

ФК «Стандарт» - ФК «Дворіччя» – 13:3 (9:1)

Голи: Максим Шадюк-4, Дмитро Магеровський-2, Дмитро Сокола-2, Роман Скакун-2,Назар Мачужак-2, Андрій Черній – Сергій Чура, Олександр Шевчук, Ігор Букса.

ФК «Заруддя» - ФК «Стегниківці» – 8:4 (6:1)

Голи: Сергій Лис-4, Андрій Когут-2, Роман Багрій, Андрій Лис – Тарас Зозуля, Ярослав Скиблюк, Петро Верстюк, Василь Климяк.

«Інтеграл» - «Зоря» – 1:2 (1:1)

Голи: Степан Лакоцький – Микола Піх-2.

Тернопільська міська рада - «Сокіл» – 3:3 (1:2)

Голи: Вадим Пукас, Артур Панасюк, Олег Колісник – Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак, Петро Трендовацький.
«Легіон» – FC «TERNOPIL CITY» – 6:1 (2:0)
Голи:
Андрій Лупиніс-2, Денис Рибачук-2, Руслан Пришляк, Віталій Миколишен – Олег Сарай.
«Молокія» - «Гірник» – 0:6 (0:1)
Голи:
Василь Котис-2, Михайло Гевчук-2, Тарас Даньків, Володимир Федун.
«Олімп» - ФК «Конюхи» – 5:4 (2:1)
Голи:
Вадим Цінчик-2, Назар Трошин, Микола Кармаз, Олег Новачинський-а/г – Олег Новачинський-3, Володимир Яхван-а/г.

***

Шостий тур

«Зоря» – «Підручники і посібники» – 4:2 (1:0)

Голи: Володимир Пунька-2, Максим Ціп-2 – Володимир Шум’як, Михайло Красюк.

ФК «Стегниківці» – «Інтеграл» – 0:6 (0:1)

Голи: Роман Волянський-2, Андрій Грига-2, Олександр Патєєв, Михайло Білий.

ФК «Заруддя» – «Стандарт» – 2:2 (2:0)

Голи: Роман Багрій, Андрій Когут – Максим Шадюк-2.

«Арт-Рама» – ФК «Дворіччя» – 4:5 (1:2)

Голи: Ігор Висоцький-2, Дмитро Труш, Богдан Світовий – Ігор Букса-2, Віталій Щебивовк, Іван Гулкевич, Сергій Чура.

«Олімп» – Тернопільська міська рада – 3:5 (2:1)

Голи: Степан Мороз-2, Вадим Цінчик – Артур Панасюк-2, Андрій Романюк-2, Микола Круть.

ФК «Конюхи» – «Легіон» – 4:3 (2:1)

Голи: Андрій Гуменний-3, Михайло Мельник – Назар Верета-3.

«Лісма» – «Молокія» – 3:2 (1:1)

Голи: Вадим Кушнерчук-2, Володимир Льошка – Антон Козак, Олег Віблий.

FC «TERNOPIL CITY» – «Гірник» – 2:5 (1:2)

Голи: Андрій Наконечний-2 – Володимир Федун-2, Павло Леськів-2, Василь Котис.

***

5 тур:

ФК «Дворіччя» – ФК «Заруддя» – 2:5 (1:2)

Голи: Сергій Чура, Іван Когут, а/г – Сергій Лис-2, Роман Багрій, Андрій Когут, Олександр Шевчук , а/г.

«Стрипа» (Купчинці) – «Зоря» (Соборне) – 7:0 (4:0)

Голи: Мирослав Турчак-2, Юрій Сорочан-2, Тарас Рудик-2, Михайло Маркович.

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Стандарт» (Вишгородок)– 8:3 (3:1)

Голи: Степан Лакоцький-2, Михайло Білий-2, Роман Волянський-2, Олександр Патєєв, Роман Скакун, а/г – Олег Білоус, Роман Скакун, Тарас Свінціцький.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Стегниківці» – 8:0 (4:0)

Голи: Арсен Доленга-4, Олексій Козак-2, Роман Друзюк, Богдан Дзюпа.

«Легіон» (Тернопіль) – «Олімп» (Острівець) – 0:3 (0:2)

Голи: Володимир Яхван, Микола Кармаз, Назар Трошин.

«Молокія» (Тернопіль) – «Сокіл» (Байківці) – 2:4 (0:1)

Голи: Василь Калачик, Антон Козак – Петро Трендоваський-2,

Вііталій Купчик-2.

«Гірник» (Новосілка) - ФК «Конюхи» – 1:5 (0:4)

Голи: Володимир Федун – Михайло Мельник-2, Василь Городецький, Олег Новачинський, Андрій Меліш.

«Ternopil City» - «Лісма» (Шляхтинці) – 3:1 (0:0)

Голи: Роман Приймачук-2, Григорій Паскевич – Олег Агрес.

***

4 тур:

«Арт-Рама» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:7 (2:1)

Голи: Віталій Шимків, Богдан Світовий – Андрій Когут-2, Володимир Турчак-2, Сергій Лис, Роман Багрій, Сергій Нюня.

ФК «Дворіччя» - «Інтеграл» (Тернопіль) – 5:7 (3:6)

Голи: Сергій Чура-2, Роман Бакалець, Андрій Щесняк – Дмитро Щербина-3, Олександр Патєєв-2, Степан Лакоцький, Михайло Білий.

ФК «Стегниківці» – «Стрипа» (Купчинці) – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Верестюк-2, Тарас Зозуля, Мар’ян Кіпибіда, Іван Стасишин, Андрій Дума – Юрій Сорочан-5, Тарас Рудик.

ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 4:6 (0:4)

Голи: Максим Шадюк-2, Тарас Свінціцький, Андрій Іскра – Арсен Доленга-2, Роман Друзюк, Володимир Шумяк, Михайло Красюк, Олексій Козак.

Тернопільська міська рада – «Легіон» – 7:4 (3:1)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Романюк-2, Ігор Олексюк-2 – Руслан Пришляк, Тарас Лупиніс, Арсен Корецький, Назар Верета.

«Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка) – 6:3 (5:0)

Голи: Володимир Яхван-3, Назар Трошин-2, Микола Кармаз – Арсен Дунда-2, Володимир Федун.

«Сокіл» (Байківці) – FC «TERNOPIL CITY» – 6:2 (1:2)

Голи: Віталій Купчик-2, Микола Станько-2, Андрій Лемещак, Володимир Шкодзінський – Григорій Паскевич, Андрій Наконечний.

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Конюхи» – 2:4 (0:2)

Голи: Володимир Льошка, Вадим Кушнерчук – Василь Городецький-3, Олег Новачинський.

***

Третій тур:

«Лісма» (Шляхтинці) – «Олімп» (Острівець) – 2:5 (1:1)

Голи: Юрій Федорчук, Олег Агрес – Микола Кармаз-2, Назар Трошин, Володимир Яхван, Назар Зелінський.

ФК «Конюхи» – «Сокіл» (Байківці) – 3:1 (2:0)

Голи: Василь Городецький, Олег Новачинський, Михайло Мельник – Андрій Лемещак.

«Зоря» (Соборне) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2.

«Стрипа» (Купчинці) – «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Рудик – Тарас Свінціцький-2.

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Калачик-2 – Віталій Островський.

***

Другий тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2.

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ланковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Перший тур:

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» (Байківці) – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Тарас Рудик, Тарас Беш.

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 14 2 0 35 - 8 44
ФСК "Кристал" 16 8 6 2 34 - 17 30
ФК "ДСО - Поділля" 16 9 3 4 37 - 21 30
ФК "Бережани" 16 5 6 5 27 - 21 21
"Колос" Зборів 16 6 2 8 29 - 26 20
ФК "Збруч-Агробіз... 16 5 4 7 40 - 44 19
ФК "Козова" 16 4 6 6 17 - 29 18
ФК "Вишнівець" 16 3 6 7 32 - 38 15
ФК "Дністер" 16 3 3 10 19 - 48 12
ФК Тернопіль-ДЮСШ 16 2 4 10 22 - 40 10
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери