Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 6 ТУР NEW

30 грудня 2017 р. 15:38

Сьогодні, 30 грудня, у спортивному комплексі «Поліхтехнік» відбулися матчі шостого туру Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

WINETIME (Тернопіль) – «Панорама» (Присівці) – 4:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Володимир Пушкаренко, Олег Бздура – Андрій Теслюк.

Агрокомплекс «Івачів» «Поділля» (В. Березовиця) – 2:4 (0:2)

Голи: Степан Матвійків, Вадим Кліпс – Роман Жига-2, Віктор Сайчук, Петро Кривий. 

ФК «Скалат» - ФК «Озерна» – 1:3 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх – Олег Кулик, Олег Дзюба, Андрій Блакита.

ФК «Козова» - «Вікторія» (Дубівці) – 4:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Тарас Шимонович, Юрій Шимонович – Святослав Дольний, Ігор Петрас.

«Укроп» (Тернопіль) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 3:1 (1:0)

Голи: Андрій Лебідь, Андрій Вадовський, Тарас Палагній – Богдан Лірський.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «tdk» (Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Сергій Богородіченко-3, Ігор Бадло, Автанділ Гвіандізе, Богдан Іванців – Олександр Нетеча.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 6:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп-4, Нестор Трач, Михайло Томащук – Володимир Михальчук-2, Дмитро Субчак-2, Мирослав Танчик, Андрій Копистинський-а/г.

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після п’ятого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

6

6

0

0

39:9

18

2

«Поділля»

6

4

1

1

22:13

13

3

ФК «Озерна»

6

4

1

1

16:13

13

4

ФК «Козова»

6

4

0

2

26:22

12

5

«Укроп»

6

4

0

2

21:14

12

6

WINETIME

6

3

1

2

15:11

10

7

ФК «Скалат»

6

3

0

3

19:19

9

8

tdk

6

2

2

2

14:24

8

9

Агрокомплекс «Івачів»

6

1

3

2

18:20

6

10

«Екмі Колор Динамо»

6

2

1

3

22:23

7

11

«Інваспорт»

6

1

1

4

22:32

4

12

«Панорама»

6

1

0

5

20:29

3

13

«Вікторія»

6

1

0

5

16:27

3

14

БФ «Апостол»

6

0

2

4

6:21

2

 

Кращі бомбардири

  1. Роман Жига («Поділля») – 12
  2. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 11
  3. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 10
  4. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 10
  5. Руслан Турчин («Панорама») – 9
  6. Віктор Вацяк (WINETIME) – 8
  7. Андрій Біскуп («Екмі Колор Динамо») – 8
  8. Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 7
  9. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 7

 

Нагадаємо результати попередніх матчів

П’ятий тур:

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 4:10 (0:6)

Голи: Володимир Михальчук-2, Іван Кілик, Віктор Павлович, а/г – Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіандзе-2, Віталій Коломієць-2, Олег Горенчук, Богдан Іванців, Дмитро Субчак, а/г/

«Поділля» (В. Березовиця) - ФК «Козова» – 4:2 (0:0)

Голи: Роман Жига-3, Петро Кривий – Тарас Шимонович-2.

«Вікторія» (Дубівці) - ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Андрій Бадло-2 – Олег Тихоліз, Андрій Гладиш, Павло Олійник.

Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» (Тернопіль) – 6:4 (4:3)

Голи: Юрій Москалик-2, Назар Копач, Вадим Кліпс, Олексій Стиран, Дмитро Шведецький – Руслан Турчин-3, Андрій Нога.

ФК «Озерна» - «Укроп» (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

Голи: Олег Хромий-2 – Роман Волохатий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 1:5 (0:3)

Голи: Андрій Хархут – Андрій Біскуп-4, Борис Дроботій.

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Руслан Марцінковський – Віктор Вацяк.

***

Четвертий тур:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

***

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

 «Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 7 16
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
«Медобори» Зелене 7 15
"Sebn-Скриня" Тер... 7 15
«Гермес-7» Тернопіль 7 10
"Говерла" Дубівці 7 9
«Агронива-Біла» 7 9
«Поділля-Starlife... 7 7
«Микулинці-Булат» 7 6
«Віго-Острів» 7 1
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Вікторія» В. Бірки 7 19
ФК «Козова» 7 18
«Агрон-Агропродсе... 7 18
ФК «Хоростків» 7 18
«Поділля» Васильк... 7 15
ФК «Ланівці-ОТГ» 7 14
«Копичинецькі ков... 7 13
«Колос» Зборів 7 10
ФК «Скалат» 7 10
«Автоцентр 88» Те... 7 10
«Вся-Україна-Коло... 7 8
ФК «Озерна-1» Збо... 7 7
«Wyscout» Тернопіль 7 6
"Юніори" Тернопіль 7 5
«Агрокомплекс Іва... 7 4
«Роял-Транс» Терн... 7 3
ГУНП Тернопіль 7 3
Тернопільська міс... 7 1
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 7 21
ФК «Нараїв» Береж... 7 19
«Вікторія 92» Вік... 7 16
«Лісма» Шляхтинці 7 15
«Добрий Самарянин... 7 13
«Інваспорт» Терно... 7 12
«Метрікс» Тернопіль 7 12
«Стрипа» Купчинці 7 12
SEBN, UA Тернопіль 7 12
«Панорама-1» Млин... 7 10
«Калина» Тернопіль 7 9
«Ветеран Плюс» Те... 7 8
«Меліоратор» Терн... 7 7
ФК «Заруддя» Збор... 7 6
«Файне місто» Тер... 7 4
ФК «Гаї Шевченків... 7 4
«Largo» Тернопіль 7 3
«Терен» Тернопіль 7 1
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Savandi» Тернопіль 7 19
«ЕКМІ» Біла 7 18
«Нива» Підгайці 7 16
«Добра піца» Терн... 7 16
«Микулинецький Бр... 7 15
ФК «Пронятин» 7 15
«Зелені штахети» ... 7 13
ФК «Мишковичі» 7 11
ФК «Великі Гаї» 7 11
«Серет» Тернопіль 7 7
ФК «Озерна-2» Збо... 7 7
«Стрипа-2» Купчинці 7 7
«Молокія» Тернопіль 7 7
«Тернопільводокан... 7 6
«Опілля» Тернопіл... 7 4
«Аляска» Тернопіль 7 3
«Панорама-2» Млин... 7 3
«Карат» Тернопіль 7 3
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2019/20?










Всього голосів: 814


Голосування триває до: 16 грудня 2019 р. 23:59