Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЗАЯВКИ КОМАНД. ДРУГА ЛІГА. "МОЛОКІЯ" (ТЕРНОПІЛЬ)

25 грудня 2017 р. 14:27

Назва команди "МОЛОКІЯ"
Президент команди Барановський Сергій Степанович  
Капітан команди Кондрацький Дмитро Олександрович  
Тренер команди Манчур Руслан Зіновійович  
Прізвище Ім'я, Побатькові
(повністю)
День, місяць,
рік народження
Амплуа
(воротар, польовий)
Барановський Сергій Степанович 23.01.1963 р польовий
Віблий Олег Богданович 24.07.1984 р польовий
Гавура Василь Михайлович 31.05.1967 р польовий
Козак Антон Васильович     (к) 30.01.1994 р польовий
Колачик Василь Анатолійович 14.01.1988 р польовий
Кондрацький Дмитро Олександрович  (к) 08.01.1990 р польовий
Марченко Володимир Вікторович 09.06.1981 р польовий
Михайлишин Богдан Михайлович 19.10.1989 р воротар
Піх Ігор Петрович 08.06.1984 р польовий
Петрашко Михайло Михайлович 16.02.1985 р польовий
Почтовнюк Віталій Валерійович 25.12.1988 р воротар
Шеліхевич Тарас Олегович 19.07.1992 р польовий
Гупало Віталій Іванович 05.08.1987 р польовий
Міщук Тарас Зіновійович 24.07.1985 р польовий
Зверховський Тарас Васильович 12.11.1991 р польовий
Добрянський Сергій Васильович 08.12.1989 р польовий
← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось