Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЗАЯВКИ КОМАНД. ПЕРША ЛІГА. ФК "КОЗОВА"

23 грудня 2017 р. 13:54

 

Назва команди

ФК Козова

 

Капітан команди

Шимонович Тарас

 

Тренер команди

Барабан А.Я.

1

Андрейчук Володимир Миколайович

18.06.1993

польовий

2

Барабан Андрій Ярославович

06.09.1985

польовий

3

Буковський Роман Іванович

10.04.1984

польовий

4

Бобко Назар Васильович

22.10.1996

польовий

5

Вітровий Святослав Васильович

25.04.1991

польовий

6

Габрук Володимир Миколайович

24.02.1991

польовий

7

Гром'як Тарас Олегович

19.03.1993

польовий

8

Даньків Андрій Ігорович

23.01.1987

польовий

9

Заборець Роман Едуардович

02.01.1994

польовий

10

Крупа Анатолій Володимирович

23.07.1996

польовий

11

Ляхович Михайло Андрійович

22.03.1993

польовий

12

Осташа Володимир Петрович

03.05.1994

воротар

13

Чепіжак Олег Михайлович

06.11.1991

воротар

14

Шимонович Юрій Ігорович

20.02.1990

польовий

15

Шимонович Тарас Ігорович

05.09.1992

польовий

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось