Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 4 тур

17 грудня 2017 р. 16:40

16-17 грудня у спортивному комплексі «Поліхтехнік» відбулися матчі Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.  

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.  

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після четвертого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

4

4

0

0

23:4

12

2

ФК «Козова»

4

3

0

1

20:16

9

3

«Укроп»

4

3

0

1

17:11

9

4

tdk

4

2

1

1

12:17

7

5

«Поділля»

4

2

1

1

14:10

7

6

ФК «Озерна»

4

2

1

1

11:11

7

7

ФК «Скалат»

4

2

0

2

15:14

6

8

WINETIME

4

2

0

2

10:9

6

9

Агрокомплекс «Івачів»

4

0

3

1

10:12

3

10

«Панорама»

4

1

0

3

15:19

3

11

«Інваспорт»

4

1

0

3

12:16

3

12

«Екмі Колор Динамо»

4

1

0

3

11:16

3

13

«Вікторія»

4

1

0

3

12:20

3

14

БФ «Апостол»

4

0

2

2

4:13

2

 

Кращі бомбардири

  1. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 8
  2. Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 7
  3. Роман Жига («Поділля») – 7
  4. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 7
  5. Руслан Турчин («Панорама») – 6
  6. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 6
  7. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 6
  8. Іван Кілик («Інваспорт») – 5
  9. Віктор Вацяк (WINETIME) – 5
  10. Андрій Артем («Вікторія») – 5

 

 

Нагадаємо результати попередніх матчів

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

На фото – команда "Агропродсервіс-Ветеран"

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 13 31
«Медобори» Зелене 13 27
«Алюр» Тернопіль 13 25
"Говерла" Дубівці 13 22
"Sebn-Скриня" Тер... 13 21
«Гермес-7» Тернопіль 13 20
«Агронива-Біла» 13 15
«Микулинці-Булат» 13 13
«Поділля-Starlife... 13 10
«Віго-Острів» 13 5
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Агрон-Агропродсе... 13 36
«Вікторія» В. Бірки 13 33
«Поділля» Васильк... 13 30
ФК «Хоростків» 13 27
ФК «Ланівці-ОТГ» 13 26
ФК «Козова» 13 24
«Копичинецькі ков... 13 22
«Вся-Україна-Коло... 13 21
ФК «Озерна-1» Збо... 13 20
«Автоцентр 88» Те... 13 17
ФК «Скалат» 13 17
ГУНП Тернопіль 13 16
«Колос» Зборів 13 14
«Wyscout» Тернопіль 13 12
«Агрокомплекс Іва... 13 11
"Юніори" Тернопіль 13 8
«Роял-Транс» Терн... 13 3
Тернопільська міс... 13 2
«Панорама-1» Млин... 0 0
ФК «Нараїв» Береж... 0 0
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 13 37
«Добрий Самарянин... 13 27
«Інваспорт» Терно... 13 26
ФК «Нараїв» Береж... 13 25
SEBN, UA Тернопіль 13 25
«Метрікс» Тернопіль 13 22
«Стрипа» Купчинці 13 22
«Лісма» Шляхтинці 13 22
«Меліоратор» Терн... 13 22
«Панорама-1» Млин... 13 21
«Вікторія 92» Вік... 13 19
«Ветеран Плюс» Те... 13 18
«Калина» Тернопіль 13 15
«Файне місто» Тер... 13 9
ФК «Заруддя» Збор... 13 7
ФК «Гаї Шевченків... 13 7
«Терен» Тернопіль 13 7
«Largo» Тернопіль 13 7
«Опілля» Тернопіл... 0 0
«Панорама-2» Млин... 0 0
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Добра піца» Терн... 13 34
«Нива» Підгайці 13 31
«Savandi» Тернопіль 13 29
«Микулинецький Бр... 13 27
«Зелені штахети» ... 13 25
«ЕКМІ» Біла 13 24
ФК «Мишковичі» 13 24
ФК «Пронятин» 13 24
«Панорама-2» Млин... 13 21
«Молокія» Тернопіль 13 15
ФК «Озерна-2» Збо... 13 14
«Серет» Тернопіль 13 11
«Карат» Тернопіль 13 11
ФК «Великі Гаї» 13 11
«Аляска» Тернопіль 13 10
«Стрипа-2» Купчинці 13 10
«Опілля» Тернопіл... 13 9
«Тернопільводокан... 13 7
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2019/20?

Микола Гнатишин («Говерла»)172 (22,9%)

Юрій Заставецький («Агронива-Біла»)168 (22,4%)

Анатолій Гринченко («Говерла»)72 (9,6%)

Степан Клекот («Медобори»)70 (9,3%)

Євген Гурін («Алюр»)46 (6,1%)

Ігоря Квятковський («Гермес-7»)34 (4,5%)

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ»)24 (3,2%)

Володимир Яхван («Микулинці-Булат»)17 (2,3%)

Андрій Долинний («Агронива-Біла»)16 (2,1%)

Сергій Полянчук («Медобори»)15 (2,0%)

Ростислав Ціх («Медобори»)15 (2,0%)

Олександр Паламар («Алюр»)14 (1,9%)

Володимир Лисий («Віго-Острів»)14 (1,9%)

Валентин Білик («Агрон-ОТГ»)11 (1,5%)

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ»)10 (1,3%)

Віктор Ковалик («Агрон-ОТГ»)9 (1,2%)

Андрій Капелян («Поділля-Starlife»)8 (1,1%)

Тарас Німаш («Поділля-Starlife»)7 (0,9%)

Володимир Гриб («Микулинці-Булат»)7 (0,9%)

Віктор Сирник («Микулинці-Булат»)6 (0,8%)

Павло Денькович («Медобори»)6 (0,8%)

Роман Демків («Гермес-7»)3 (0,4%)

Андрій Захарчук («Алюр»)3 (0,4%)

Богдан Цупер («Алюр»)3 (0,4%)


Всього голосів: 750


Голосування закінчилось