Бомбардири другої ліги
Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів другої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 17 вересня.
№ |
Ім’я та прізвище |
Команда |
Голи |
Пенальті |
1 |
Марцінковський Руслан |
«Збруч» Гусятин |
11 |
1 |
2 |
Сорочан Юрій |
«Поділля» В. Березовиця |
8 |
- |
3 |
Огбоннайма Ансалем |
«Поділля» В. Березовиця |
6 |
- |
4 |
Єфремов Ярослав |
«ПрофАгро» Кременець |
6 |
- |
5 |
Когут Андрій |
«Колос» Зборів |
5 |
- |
6 |
Сливка Ігор |
«Нічлава» Копичинці |
4 |
- |
7 |
Зенін Владислав |
«Олімпія» Клювинці |
4 |
- |
8 |
Пушкаренко Роман |
«Збруч» Гусятин |
4 |
- |
9 |
Бардокін Роман |
«Колос» Зборів |
4 |
1 |
10 |
Кикіш Роман |
«Поділля» В. Березовиця |
3 |
- |
11 |
Гапанович Ігор |
«Олімпія» Клювинці |
3 |
- |
12 |
Адам’як Андрій |
«Олімпія» Клювинці |
3 |
1 |
13 |
Панило Віталій |
«Олімпія» Клювинці |
2 |
- |
14 |
Гуменюк Ігор |
«Олімпія» Клювинці |
2 |
- |
15 |
Яцунда Петро |
«Збруч» Гусятин |
2 |
- |
16 |
Судомир Тарас |
«Збруч» Гусятин |
2 |
- |
17 |
Мацюк Владислав |
«Збруч» Гусятин |
2 |
- |
18 |
Ніков Андрій |
«Колос» Зборів |
2 |
- |
19 |
Надозірний В’ячеслав |
«Колос» Зборів |
2 |
- |
20 |
Онишкевич Олег |
«Колос» Зборів |
2 |
- |
21 |
Лещук Богдан |
«Колос» Зборів |
2 |
- |
22 |
Посільський Олексій |
«ПрофАгро» Кременець |
2 |
- |
23 |
Тригуба Юрій |
«ПрофАгро» Кременець |
2 |
- |
24 |
Бутковський Тарас |
«Нічлава» Копичинці |
2 |
- |
25 |
Пророчук Назар |
«Нічлава» Копичинці |
2 |
- |
26 |
Масний Михайло |
ФК «Скалат» |
2 |
- |
27 |
Медвідь Арсен |
«Поділля» В. Березовиця |
2 |
- |
28 |
Яхван Володимир |
«Поділля» В. Березовиця |
2 |
1 |
29 |
Гондз Вадим |
«Нічлава» Копичинці |
2+1а/г |
1 |
30 |
Ушаньов Едуард |
«Олімпія» Клювинці |
1 |
- |
31 |
Лапшій Михайло |
«Олімпія» Клювинці |
1 |
- |
32 |
Сулима Богдан |
«Олімпія» Клювинці |
1 |
- |
33 |
Мороз Назар |
«Збруч» Гусятин |
1 |
- |
34 |
Конечний Михайло |
«Збруч» Гусятин |
1 |
- |
35 |
Сагайдак Віктор |
«Збруч» Гусятин |
1 |
- |
36 |
Мартинюк Андрій |
«Збруч» Гусятин |
1 |
- |
37 |
Клюс Олександр |
«Збруч» Гусятин |
1 |
- |
38 |
Лисак Максим |
«Поділля» В. Березовиця |
1 |
- |
39 |
Ваврик Андрій |
«Поділля» В. Березовиця |
1 |
- |
40 |
Дитиняк Володимир |
«Поділля» В. Березовиця |
1 |
- |
41 |
Баб’як Артем |
«Поділля» В. Березовиця |
1 |
- |
42 |
Копцюх Ігор |
«Поділля» В. Березовиця |
1 |
- |
43 |
Селестюк Василь |
«ПрофАгро» Кременець |
1 |
- |
44 |
Клак Роман |
«ПрофАгро» Кременець |
1 |
- |
45 |
Канарський Дмитро |
«ПрофАгро» Кременець |
1 |
- |
46 |
Турчинський Василь |
«ПрофАгро» Кременець |
1 |
- |
47 |
Заєць Анатолій |
«ПрофАгро» Кременець |
1 |
- |
48 |
Курдупель Іван |
ФК «Скалат» |
1 |
- |
49 |
Тихоліз Денис |
ФК «Скалат» |
1 |
- |
50 |
Хоменко Руслан |
ФК «Скалат» |
1 |
- |
51 |
Ціх Ростислав |
ФК «Скалат» |
1 |
- |
52 |
Олійник Павло |
ФК «Скалат» |
1 |
- |
53 |
Гнідий Роман |
«Колос» Зборів |
1 |
- |
54 |
Лірський Богдан |
«Колос» Зборів |
1 |
- |
55 |
Бей Мар’ян |
«Колос» Зборів |
1 |
- |
56 |
Солонинка Олександр |
«Колос» Зборів |
1 |
- |
57 |
Світлик Ігор |
«Колос» Зборів |
1 |
- |
58 |
Павлік Володимир |
«Нічлава» Копичинці |
1 |
- |
59 |
Хоптовий Андрій |
«Нічлава» Копичинці |
1 |
- |
60 |
Сисюк Назар |
«Нічлава» Копичинці |
1 |
- |
61 |
Шельвіка Володимир |
«Нічлава» Копичинці |
1 |
- |
62 |
Цибульський Ігор |
«Нічлава» Копичинці |
1 |
- |
63 |
Черниш Володимир |
«Нічлава» Копичинці |
1 |
1 |
64 |
Побережник Михайло |
«Олімпія» Клювинці |
1 |
1 |
65 |
Кульчицький Віктор |
«Олімпія» Клювинці |
1 |
1 |
66 |
Тихоліз Олег |
ФК «Скалат» |
1 |
1 |
67 |
Федак Володимир |
ФК «Скалат» |
1+1а/г |
1 |
68 |
Федун Володимир |
ФК «Скалат» |
1а/г |
– |
69 |
Панасюк Валерій |
«ПрофАгро» Кременець |
1а/г |
– |
70 |
Ліхновський Михайло |
«Олімпія» Клювинці |
2а/г |
- |
P.S.: Невраховано голи, які були забити в анульованих матчах за участю ФК “Скала-Подільська ТГ».
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось