Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Сенсаційна перемога зборівського «Колоса»

27 вересня 2017 р. 21:32

У матчі 12-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу зборівський «Колос» на домашньому стадіоні сенсаційно переміг лідера чемпіонату за втраченими очками чортківський «Кристал» – 0:1.

Єдиний та переможний гол зборівська команда забила на 36-й хвилині. Суперники збили на бровці нападника «Колоса» Романа Бабина. Сам форвард вирізав м’яча на метрів 10-ть від лінії воріт. Голкіпер «Кристалу» Іван Рогаль на м’яча не вийшов, натомість Володимир Грабчак, випередивши захисників, ударом головою переправив м’яча у ворота гостей (1:0). Могли господарі відзначитися ще раз наприкінці першого тайму. Роман Бабин отримав довгу передачу від Ігоря Козелка. Нападник прийняв м’яча спиною до воріт та з розвороту, побачивши що кіпер залишив ворота, завдав удару, але м’яч пройшов над поперечиною.

Гості у першій 45-хвилинці гостроти біля воріт «Колоса» майже не створили, чого не скажеш про другий тайм. Гравці «Кристалу» двічі виходили віч-на-віч, однак в одному епізоді майстерність продемонстрував кіпер господарів Руслан Мазур, в іншому – у підкаті надійно зіграв передній захисник «Колоса» Ігор Світлик.

Загалом воротар господарів Руслан Мазур ще як мінімум у двох гольових моментах діяв надійно та підстраховував партнерів по команді. Також варто відзначити впевнену гру захисників «Колоса» – Петра Грабчака та Романа Бардокіна (флангові захисники) та Ігоря Світлика і Михайла Турчака (пара центральних оборонців).

Після цієї перемоги у зборівського «Колоса» 20 набраних очок і команда на одне очко поступається чортківському «Кристалу» та команді «ДСО-Поділля» (Тернопільський район). Щоправда, суперники мають ще пропущені ігри.

***

Вища ліга. 12 тур

«Колос» (Зборів) – «Кристал» (Чортків) – 1:0 (1:0)

27 вересня.  Зборів. Стадіон «Колос». 400 гл. +16 град.

Арбітр – Віталій Буняк (Бережани), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Василь Бельзецький (Тернопіль).

Делегат-спостерігач – Іван Будівський (Теребовля).

«Колос»: Мазур, М. Турчак, Світлик, Бардокін-к, П. Грабчак, В. Грабчак, Комар (В. Турчак, 61), Головко (Кузів, 88), А. Когут, Козелко, Бабин.

«Кристал»: Рогаль, Заставецький-к, А. Засєдко, Левіцький, Хомишин, Ільчишин, Чорномаз, І. Когут, М. Когут, Плосконіс (Пшеничний, 66), Різник.

Гол: В. Грабчак (36).

Попереджені: Р. Бабин (42), С. Комар (45+1), А. Різник (48), Н. Ільчишин (62), І. Козелко (62), А. Блакита (66), В. Грабчак (80), А. Засєдко (85), П. Хомишин (90+2).

Вилучений: А. Різник (83, друге попередження).