Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 13 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

21 лютого 2021 р. 18:20

20-21 лютого відбувся повний 13-й тур другої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 13-го туру:

«Терен» (Тернопіль) - ФК «Підгородне» – 6:5 (4:3)

Голи: Володимир Антошків (7), Сергій Гах (11, 31), Сергій Гуцайлюк (16, 18, 24) – Тарас Гуцуляк (6, 12), Роман Клос (10, 25), Арсен Сташків (36).

***

«Метрікс» (Тернопіль) - «ТМР» (Тернопіль) – 1:4 (0:1)

Голи: Петро Яцунда (28) – Ігор Олексюк (15, 37), Олександр Мацюк (29), Вадим Пукас (40).

***

«Кастар-Україна» (Тернопіль) - «Стрипа» (Купчинці) – 2:6 (0:3)

Голи: Андрій Копистинський (32), Степан Винник (38) – Василь Качунь (7), Юрій Сорочан (9, 32, 34), Роман Маркович (10), Андрій Дзісяк (30).

***

«Ларго» (Тернопіль) - ФК «Біла» – 7:6 (3:3)

Голи: Віталій Худа (10), Володимир Шеремета (14, 24, 36, 39), Андрій Новачиський (33) – Василь Новосад (7), Роман Кривий (12, 26), Олександр Осадчук (18), Тарас Долинний (25, 28).

***

«Карат» - «Саванді- – 5:3 (0:3)

Голи: Віталій Граб (27), Роман Наконечний (29, 35), Микола Саладай (37), Петро Козак (40) – Борис Трач (5), Максим Мохун (11, 13).

***

***

ФК «Озерна-2» - ФК «Глибочок» – 0:2 (0:0)

Голи: Юрій Бойко (26), Олег Пітух (34).

***

«Три валети» (Кременець) - «Зелені штахети» – 2:1 (1:1)

Голи: Андрій Беньчинський (16), Андрій Власюк (22) – Юрій Андрусик (10).

***

ФК «Серет» - «Підгородне» – 10:1 (5:0)

Голи: Володимир Пастух (5), Дмитро Навізівський (11), Андрій Кліпс (12), Олександр Кучеренко (17, 33, 39), Павло Білоус (19, 21), Сергій Томчук (24), Віталій Кашицький (35) – Тарас Гуцуляк (24).

***

Турнірна таблиця після 13-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Три валети" Кременець

13

11

1

1

86 - 32

34

2

Тернопільська міська рада

13

11

0

2

74 - 26

33

3

«Метрікс» Тернопіль

13

10

1

2

61 - 34

31

4

«Серет» Тернопіль

13

9

1

3

67 - 41

28

5

«Стрипа» Купчинці

13

8

2

3

59 - 47

26

6

«Кастар-Україна» Тернопіль

13

8

2

3

62 - 50

26

7

«Largo» Тернопіль

13

7

1

5

55 - 46

22

8

ФК "В. Глибочок"

14

6

1

7

38 - 45

19

9

ФК "Біла"

13

4

3

6

54 - 65

15

10

«Саванді-2» Тернопіль

13

4

1

8

45 - 61

13

11

«Карат» Тернопіль

12

4

0

8

45 - 60

12

12

ФК «Підгородне»

13

3

1

9

58 - 87

10

13

«Зелені штахети» Тернопіль

13

2

3

8

35 - 54

9

14

«Легіон» Драганівка

13

2

3

8

38 - 61

9

15

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

13

2

3

8

32 - 60

9

16

«Терен» Тернопіль

13

1

1

11

46 - 86

4

***

БОМБАРДИРИ

Олександр Мацюк (Тернопільська міська рада) – 28

Ярослав Єфремов («Три валети») – 25

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 24

Василь Новосад (ФК «Біла») – 24

Олександр Кучеренко («Серет») – 22

Роман Клос (ФК «Підгороднє») – 22+1а/г

Арсен Сташків (ФК “Підгороднє») – 21

Ігор Дівонька («Три валети») – 21

Петро Яцунда («Метрікс») – 21

Олег Дзюба (ФК «Озерна-2») – 20

Михайло Маркович («Стрипа») – 16+1а/г

Степан Винник («Кастар-Україна») – 16+1а/г

Сергій Федорук («Три валети») – 15

Ігор Брик («Саванді-2») – 14

Андрій Новачинський («Ларго»/«Стрипа») – 14

Роман Маркович («Стрипа») – 14

Юрій Цупер (ФК «Глибочок») – 13

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 12+1а/г

Олег Курант (ФК «Глибочок») – 11

Дмитро Навізівський («Серет») – 11

Максим Гурський («Метрікс») – 10

Іван Шимчишин («Метрікс») – 10

Віталій Граб («Карат») – 10

Іван Пукас (Тернопільська міська рада) – 9

Василь Рибак («Кастар-Україна») – 9

Сергій Савка («Кастар-Україна») – 8

Роман Звір («Ларго») – 8

Володимир Шеремета («Ларго») – 8

Володимир Пунька («Метрікс») – 8

Ігор Олексюк (Тернопільська міська рада) – 8

Петро Козак («Карат») – 8

Роман Наконечний («Карат») – 8+1а/г

Віталій Худа («Ларго») – 8+1а/г

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 7

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 7

Максим Лисак («Серет») – 7

Володимир Пастух («Серет») – 7

Сергій Томчук («Серет») – 7

Олександр Ждаха («Кастар-Україна») – 7

Степан Римар («Легіон») – 7+1а/г

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 6

Андрій Романюк (Тернопільська міська рада) – 6

Борис Трач («Саванді-2») – 6

Тарас Гуцуляк (ФК “Підгороднє») – 6

Олександр Солонинка («Стрипа») – 6+1а/г

Андрій Рудий («Терен») – 6+1а/г

В’ячеслав Свінін (ФК «Біла») – 5

Тарас Лупиніс (ФК «Біла») – 5

Ігор Копцюх («Кастар-Україна») 5

Олег Колісник (Тернопільська міська рада) – 5

Володимир Антошків («Терен») – 5

Ігор Ташматов («Легіон») – 5

Тарас Головатюк («Ларго») – 5

Андрій Власюк («Три валети») – 5

Микола Піх («Метрікс») – 4

Тарас Різник («Карат») – 4

Роман Любий («Карат») – 4

Юрій Петрик (Тернопільська міська рада) – 4

Назар Шумило (ФК “Підгороднє») – 4

Артем Комлєв («Ларго») – 4

Тарас Рудик («Стрипа») – 4

Андрій Дзісяк («Стрипа») – 4

Юрій Сорочан («Стрипа») – 4

Олександр Осадчук (ФК «Біла») – 4

Андрій Копистинський («Кастар-Україна») – 4

Віктор Сурм’як («Три валети») – 4

Василь Турчинський («Три валети») – 4

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 4

Олександр Депутат («Легіон») – 4

Артем Трач («Саванді-2») – 4

Максим Мохун («Саванді-2») – 4

Василь Килим («Стрипа») – 3

Олександр Штибель («Три валети») – 3

Андрій Марченко («Три валети») – 3

Олег Дзюба (ФК «Озерна-2») – 3

Олег Андрієвський («Легіон») – 3

Орест Вишньовський («Карат») – 3

Ігор Богославець («Кастар-Україна») 3

Михайло Томчук («Зелені штахети») – 3

Володимир Федак («Легіон») – 3

Руслан Хоменко («Легіон») – 3

Віталій Хоменко («Легіон») – 3

Роман Собчук («Легіон») – 3

Василь Качунь («Стрипа») – 3

Тарас Долинний (ФК «Біла») – 3

Віталій Кашицький («Серет») – 3

Андрій Кліпс («Серет») – 3

Павло Білоус («Серет») – 3

Андрій Процик («Ларго») – 3+1а/г

Василь Чубарик («Саванді-2») – 3+1а/г

Андрій Беньчицький («Три валети») – 3+1а/г

Олег Когут («Саванді-2») – 3+2а/г

Олексій Соколовський («Три валети») – 2

Михайло Томащук («Кастар-Україна») – 2

Олег Сакач (ФК «Біла») – 2

Роман Гримак (ФК «Біла») – 2

Юрій Чегус («Зелені штахети») – 2

Олег Ледовський («Зелені штахети») – 2

Павло Рудницький («Зелені штахети») – 2

Віталій Карась («Карат») – 2

Олег Пирза («Карат») – 2

Микола Салабай («Карат») – 2

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 2

Володимир Федунець («Саванді-2») – 2

Віталій Любінський («Серет») – 2

Юрій Головатий (ФК «Глибочок») – 2

Ярослав Савуляк («Терен») – 2

Сергій Гах («Терен») – 2

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 2

Олег Пітух (ФК «Глибочок») – 2

Юрій Бойко (ФК «Глибочок») – 2

Андрій Вівчар (Тернопільська міська рада) – 2

Сергій Максимюк («Терен») – 2

Олександр Скобальський («Метрікс») – 2

Андрій Лупиніс (ФК «Біла») – 2

Тарас Ангел (ФК «Біла») – 2

Роман Кривий (ФК «Біла») – 2

Тарас Біловус («Кастар-Україна») 2+1а/г

Володимир Лалак (ФК «Глибочок») – 2+1а/г

Олег Пітух (ФК «Глибочок») – 2+1а/г

Павло Бартків (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Федорук («Три валети») – 1

Ігор Косар («Стрипа») – 1

Іван Маркович («Стрипа») – 1

Віктор Пітух (ФК «Глибочок») – 1

Василь Процик («Кастар-Україна») – 1

Андрій Біскуп («Кастар-Україна») 1

Нікіта Ждаха («Кастар-Україна») – 1

Віктор Вацяк (Тернопільська міська рада) – 1

Анатолій Яцина (Тернопільська міська рада) – 1

Андрій Рибак (Тернопільська міська рада) – 1

Вадим Пукас (Тернопільська міська рада) – 1

Ярослав Савуйляк («Терен») – 1

Олексій Садовий («Терен») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Вадим Трач («Саванді-2») – 1

Ігор Садковський («Саванді-2») – 1

Олег Мімнонов («Саванді-2») – 1

Богдан Ташматов («Легіон») – 1

Віталій Ільчук («Ларго») – 1

Олег Галенда («Ларго») – 1

Назар Головатюк («Ларго») – 1

Петро Козак («Ларго») – 1

Микола Пахолок («Метрікс») – 1

Володимир Крамар («Метрікс») – 1

Михайло Гоцко («Метрікс») – 1

Василь Ташлюх (ФК “Підгороднє») – 1

Дем’ян Басістий (ФК “Підгороднє») – 1

Назар Холоднюк (ФК “Підгороднє») – 1

Вадим Романюк («Серет») – 1

Володимир Шульган («Серет») – 1

Назар Залізний («Карат») – 1

Ігор Качор (ФК «Біла») – 1

Ігор Безкоровайний («Зелені штахети») – 1

Владислав Куліковський («Зелені штахети») – 1

Юрій Андрусик («Зелені штахети») – 1

Роман Гришак (ФК “Підгороднє») – 1+1а/г

Олександр Ковбасовський («Саванді-2») – 1а/г

Дмитро Липницький (ФК «Озерна-2») – 1а/г

Ігор Школьний (ФК «Озерна-2») – 1а/г

Дмитро Шнур («Легіон») – 3а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 377


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58