Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Розклад матчів Тернопільської футзальної ліги на 13-14 лютого

12 лютого 2021 р. 21:26

 

13 лютого (субота). ФОК.

Вища ліга 13 тур, друга ліга 12 тур

9-00

«Aлюр» Тернопіль – «Wyscout» Тернопіль

9-50

«1998» Тернопіль – «Гермес-7» Тернопіль

10-40

«Стрипа» Купчинці - «Легіон» Драганівка

11-30

«Добрий Самарянин» Вишгородок - «Поділля» В. Березовиця

12-20

ГУНП Тернопіль – «Агронива» Тернопіль

13-10

«Метрікс» Тернопіль - «Три валети» Кременець

14-00

«Юніори» Тернопіль - «Вікторія» В. Ходачків

14-50

«Медобори» Зелене - «Айва-Тірас» Іванків

15-40

«Терен» Тернопіль - ФК «Біла»

16-30

«Себн-Скриня» Тернопіль – «Саюз» Тернопіль

17-20

«Поділля» Васильківці – «Говерла» Дубівці

 

 

13 лютого (субота). СК «Політехнік».

Перша ліга 13 тур, друга ліга 12 тур і пропущений матч 11-го туру

9-00

«ТМР» Тернопіль - ФК «Глибочок» – пропущена

9-50

«Інваспорт» Тернопіль - «ТДК» Тернопіль

10-40

«Кастар-Україна» Тернопіль - «Серет» Тернопіль

11-30

«Тернопіль-АТО» – «Калина» Тернопіль

12-20

«Легіон» Драганівка - «Підгородне» – пропущена

13-10

«Нива» Підгайці - ФК «Івачів»

14-00

«Eleks» Тернопіль - «Саванді» Тернопіль

14-50

ФК «Озерна-1» - «Податкова» Тернопіль

15-40

ФК «Озерна-2» - «Зелені штахети» Тернопіль

16-30

ФК «Копичинці» - «Сокіл» Великоберезовицька ОТГ

17-20

«Добра піца» Тернопіль - «Вікнини» Вікно

18-10

«Ларго» Тернопіль - «Карат» Тернопіль

19-00

«Ветеран 40+» Тернопіль - «ССО» Тернопіль

 

 

14 лютого (неділя). СК «Політехнік»

Вища ліга 14 тур, перша ліга 13 тур, друга ліга 12 тур

9-00

ФК «Підгородне» - ФК «Глибочок»

9-50

«Вікнини» Вікно - «Сокіл» Великоберезовицька ОТГ пропущена

10-40

«Гермес-7» Тернопіль – «Добрий Самарянин» Вишгородок

11-30

«Wyscout» Тернопіль – «Юніори» Тернопіль

12-20

«Говерла» Дубівці - «Поділля» В. Березовиця

13-10

«Aлюр» Тернопіль – «ГУНП» Тернопіль

14-00

«Панорама» Млинівці - «ТДК» Тернопіль – пропущена

14-50

«Вікторія» В. Ходачків - «Поділля» Васильківці

15-40

«Саванді» Тернопіль - «ССО» Тернопіль – пропущена

16-30

«Айва-Тірас» Іванків – «Себн-Скриня» Тернопіль

17-20

«ТМР» - «Саванді-2» Тернопіль

18-10

«Саюз» Тернопіль – «1998» Тернопіль

19-00

«Автоцентр-88» Тернопіль - «Медобори» Зелене

 

Години

14 лютого (неділя).  СК «Ватра». Третя ліга 11 тур

12-00

«Тернопільводоканал» - «Самець» Підволочиськ

12-50

ФК «Таурів» - «Кристал» Чортків

13-40

ФК «Курівці» - «Bad Wolfs» Тернопіль

14-30

«Вікторія» В. Бірки – ФК «Луб’янки»

16-10

ФК «Вівся» - ФК «Заруддя»

17-00

«Дніпро» Печірна - «Поділля-2» Васильківці

17-50

«Ампер» Тернопіль - ФК «Пронятин»

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 377


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58