Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Розклад матчів Тернопільської футзальної ліги на 13-14 лютого

12 лютого 2021 р. 21:26

 

13 лютого (субота). ФОК.

Вища ліга 13 тур, друга ліга 12 тур

9-00

«Aлюр» Тернопіль – «Wyscout» Тернопіль

9-50

«1998» Тернопіль – «Гермес-7» Тернопіль

10-40

«Стрипа» Купчинці - «Легіон» Драганівка

11-30

«Добрий Самарянин» Вишгородок - «Поділля» В. Березовиця

12-20

ГУНП Тернопіль – «Агронива» Тернопіль

13-10

«Метрікс» Тернопіль - «Три валети» Кременець

14-00

«Юніори» Тернопіль - «Вікторія» В. Ходачків

14-50

«Медобори» Зелене - «Айва-Тірас» Іванків

15-40

«Терен» Тернопіль - ФК «Біла»

16-30

«Себн-Скриня» Тернопіль – «Саюз» Тернопіль

17-20

«Поділля» Васильківці – «Говерла» Дубівці

 

 

13 лютого (субота). СК «Політехнік».

Перша ліга 13 тур, друга ліга 12 тур і пропущений матч 11-го туру

9-00

«ТМР» Тернопіль - ФК «Глибочок» – пропущена

9-50

«Інваспорт» Тернопіль - «ТДК» Тернопіль

10-40

«Кастар-Україна» Тернопіль - «Серет» Тернопіль

11-30

«Тернопіль-АТО» – «Калина» Тернопіль

12-20

«Легіон» Драганівка - «Підгородне» – пропущена

13-10

«Нива» Підгайці - ФК «Івачів»

14-00

«Eleks» Тернопіль - «Саванді» Тернопіль

14-50

ФК «Озерна-1» - «Податкова» Тернопіль

15-40

ФК «Озерна-2» - «Зелені штахети» Тернопіль

16-30

ФК «Копичинці» - «Сокіл» Великоберезовицька ОТГ

17-20

«Добра піца» Тернопіль - «Вікнини» Вікно

18-10

«Ларго» Тернопіль - «Карат» Тернопіль

19-00

«Ветеран 40+» Тернопіль - «ССО» Тернопіль

 

 

14 лютого (неділя). СК «Політехнік»

Вища ліга 14 тур, перша ліга 13 тур, друга ліга 12 тур

9-00

ФК «Підгородне» - ФК «Глибочок»

9-50

«Вікнини» Вікно - «Сокіл» Великоберезовицька ОТГ пропущена

10-40

«Гермес-7» Тернопіль – «Добрий Самарянин» Вишгородок

11-30

«Wyscout» Тернопіль – «Юніори» Тернопіль

12-20

«Говерла» Дубівці - «Поділля» В. Березовиця

13-10

«Aлюр» Тернопіль – «ГУНП» Тернопіль

14-00

«Панорама» Млинівці - «ТДК» Тернопіль – пропущена

14-50

«Вікторія» В. Ходачків - «Поділля» Васильківці

15-40

«Саванді» Тернопіль - «ССО» Тернопіль – пропущена

16-30

«Айва-Тірас» Іванків – «Себн-Скриня» Тернопіль

17-20

«ТМР» - «Саванді-2» Тернопіль

18-10

«Саюз» Тернопіль – «1998» Тернопіль

19-00

«Автоцентр-88» Тернопіль - «Медобори» Зелене

 

Години

14 лютого (неділя).  СК «Ватра». Третя ліга 11 тур

12-00

«Тернопільводоканал» - «Самець» Підволочиськ

12-50

ФК «Таурів» - «Кристал» Чортків

13-40

ФК «Курівці» - «Bad Wolfs» Тернопіль

14-30

«Вікторія» В. Бірки – ФК «Луб’янки»

16-10

ФК «Вівся» - ФК «Заруддя»

17-00

«Дніпро» Печірна - «Поділля-2» Васильківці

17-50

«Ампер» Тернопіль - ФК «Пронятин»

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 15 21
"Збруч-Агробізнес... 15 18
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 15 14
"Зоря" Хоростків 15 12
ФК "Нараїв" 15 10
"Кристал-U-19" Чо... 15 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 12 33
ФК «Вишнівець» 12 23
ФК «Трибухівці» 12 20
ФК «Мельниця» Мел... 12 15
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 12 23
«Збруч» Гусятинсь... 12 21
«Нічлава» Копичинці 12 20
«Колос» Зборів 12 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось