Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 3 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

6 грудня 2020 р. 11:29

5 листопада відбувся повний 3-й тур другої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 3-го туру:

«Серет» (Тернопіль) – ФК «Біла» – 4:4 (1:2)

Голи: Олександр Кучеренко (13, 31, 39), Сергій Томчук (21) – В’ячеслав Свінін (5), Василь Новосад (20, 27), Олександр Осадчук (40).

***

«ТМР» - «Карат» (Тернопіль) – 2:4 (2:0)

Голи: Андрій Романюк (1), Олександр Мацюк (7) – Віталій Граб (28, 36, 40, 40).

***

«Кастар-Україна» – «Три валети» (Кременець) – 1:11 (1:6)

Голи: Степан Винник (19) – Ігор Дівонька (5, 15, 16, 22, 24, 37), Ярослав Єфремов (6, 40), Олександр Штибель (8), Олексій Соколовський (18), Сергій Федорук (33).

***

 «Ларго» (Тернопіль) – «Зелені штахети» (Тернопіль) – 9:1 (5:0)

Голи: Андрій Новачинський (1, 2, 31), Віталій Худа (6, 20, 40), Назар Головатюк (15), Роман Звір (22, 26) – Олег Ледовський (27).

***

«Терен» (Тернопіль) – ФК «Глибочок» – 3:4 (1:1)

Голи: Сергій Гуцайлюк (1, 29, 39) – Юрій Цупер (24, 34), Олег Курант (6, 36).

***

«Стрипа» (Купчинці) – «Метрікс» (Тернопіль) – 3:3 (2:3)

Голи: Василь Качунь (6), Олександр Солоника (7), Михайло Маркович (38) – Петро Яцунда (10), Микола Піх (11), Михайло Маркович (19, а/г).

***

ФК «Озерна-2» – ФК «Підгородне» 5:5 (3:3)

Голи: Павло Бартків (14), Олег Дзюба (15, 16, 24, 31) – Назар Шумило (5), Арсен Сташків (3, 13), Дмитро Липницький (27, а/г), Тарас Гуцуляк (40).

***

«Саванді 2» (Тернопіль) - «Легіон» (Драганівка) – 3:3 (3:1)

Голи: Василь Чубарик (5), Ігор Брик (12), Дмитро Шнур (18, а/г) – Степан Римар (7, 14), Олександр Депутат (24).

***

Турнірна таблиця після 3-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Три валети»" Кременець

3

3

0

0

29 - 6

9

2

«Метрікс» Тернопіль

3

2

1

0

19 - 8

7

3

«Largo» Тернопіль

3

2

0

1

18 - 9

6

4

ФК «В. Глибочок»

3

2

0

1

11 - 9

6

5

«Легіон» Драганівка

3

1

2

0

11 - 9

5

6

«Стрипа» Купчинці

2

1

1

0

6 - 5

4

7

«Серет» Тернопіль

3

1

1

1

12 - 12

4

8

«Саванді-2» Тернопіль

3

1

1

1

12 - 13

4

9

ФК «Біла»

3

1

1

1

10 - 14

4

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

3

1

1

1

10 - 20

4

11

«Карат» Тернопіль

3

1

0

2

10 - 11

3

12

Тернопільська міська рада

3

1

0

2

9 - 12

3

13

«Кастар-Україна» Тернопіль

3

1

0

2

9 - 16

3

14

«Терен» Тернопіль

3

0

1

2

11 - 15

1

15

ФК «Підгородне»

3

0

1

2

13 - 20

1

16

«Зелені штахети» Тернопіль

2

0

0

2

3 - 14

0

***

БОМБАРДИРИ

Ігор Дівонька («Три валети») – 9

Ярослав Єфремов («Три валети») – 7

Олег Дзюба (ФК «Озерна-2») – 7

Олександр Кучеренко («Серет») – 7

Юрій Цупер (ФК «Глибочок») – 6

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 6

Петро Яцунда («Метрікс») – 6

Олександр Мацюк (Тернопільська міська рада) – 5

Роман Звір («Ларго») – 5

Арсен Сташків (ФК “Підгороднє») – 5

Віталій Граб («Карат») – 5

Віталій Худа («Ларго») – 5+1а/г

Сергій Федорук («Три валети») – 4

Максим Гурський («Метрікс») – 4

Микола Піх («Метрікс») – 4

Андрій Новачинський («Ларго»/«Стрипа») – 4

Андрій Власюк («Три валети») – 3 

Сергій Савка («Кастар-Україна») 3

Роман Клос (ФК «Підгороднє») – 3

Василь Новосад (ФК «Біла») – 3

В’ячеслав Свінін (ФК «Біла») – 3

Віктор Сурм’як («Три валети») – 2 

Андрій Марченко («Три валети») – 2

Олег Курант (ФК «Глибочок») – 2

Іван Пукас (Тернопільська міська рада) – 2

Володимир Антошків («Терен») – 2

Володимир Федак («Легіон») – 2

Степан Римар («Легіон») – 2

Олександр Депутат («Легіон») – 2

Андрій Процик («Ларго») – 2

Володимир Пунька («Метрікс») – 2

Тарас Різник («Карат») – 2

Василь Новосад (ФК «Біла») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Михайло Маркович («Стрипа») – 2+1а/г

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 1

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Павло Бартків (ФК «Озерна-2») – 1

Олександр Штибель («Три валети») – 1

Олексій Соколовський («Три валети») – 1

Сергій Федорук («Три валети») – 1

Василь Килим («Стрипа») – 1

Василь Качунь («Стрипа») – 1

Олександр Солоника («Стрипа») – 1

Володимир Лалак (ФК «Глибочок») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок») – 1

Юрій Бойко (ФК «Глибочок») – 1

Михайло Томащук («Кастар-Україна») 1

Василь Процик («Кастар-Україна») 1

Олександр Ждаха («Кастар-Україна») 1

Василь Рибак («Кастар-Україна») 1

Андрій Копистинський («Кастар-Україна») 1

Степан Винник («Кастар-Україна») 1

Віктор Вацяк (Тернопільська міська рада) – 1

Андрій Романюк (Тернопільська міська рада) – 1

Андрій Рудий («Терен») – 1

Ярослав Савуйляк («Терен») – 1

Вадим Трач («Саванді-2») – 1

Володимир Федунець («Саванді-2») – 1

Василь Чубарик («Саванді-2») – 1

Ігор Брик («Саванді-2») – 1

Руслан Хоменко («Легіон») – 1

Віталій Ільчук («Ларго») – 1

Олег Галенда («Ларго») – 1

Назар Головатюк («Ларго») – 1

Микола Пахолок («Метрікс») – 1

Олександр Скобальський ((«Метрікс») – 1

Василь Ташлюх (ФК “Підгороднє») – 1

Назар Шумило (ФК “Підгороднє») – 1

Тарас Гуцуляк (ФК “Підгороднє») – 1

Віталій Кашицький («Серет») – 1

Дмитро Навізівський («Серет») – 1

Володимир Пастух («Серет») – 1

Назар Залізний («Карат») – 1

Петро Козак («Карат») – 1

Орест Вишньовський («Карат») – 1

Олександр Осадчук (ФК «Біла») – 1

Юрій Чегус («Зелені штахети») – 1

Ігор Безкоровайний («Зелені штахети») – 1

Олег Ледовський («Зелені штахети») – 1

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 1а/г

Олександр Ковбасовський («Саванді-2») – 1а/г

Дмитро Шнур («Легіон») – 1а/г

Дмитро Липницький (ФК «Озерна-2») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 645


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51