Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 3 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

5 грудня 2020 р. 23:59

Сьогодні, 5 листопада, відбувся повний 3-й тур першої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 3-го туру:

ФК «Озерна-1» – «Добра піца» (Тернопіль) – 2:3 (0:1)

Голи: Олег Кулик (17), Олег Хромий (37) – Віктор Ковалик (13, 36), Михайло Конечний (25).

***

«Нива» (Підгайці) – «Old Tom» – 7:3 (2:1)

Голи: Тарас Стирчак (10, 24), Сергій Мацалап (19), Тарас Шкварло (28, 40), Ярослав Чернець (31), Владислав Грегуль (34) – Владислав Балухатий (17, 38), Богдан Мельник (40).

***

«Тернопіль-АТО» – «Сокіл» (Великоберезовицька ОТГ) – 3:2 (1:2)

Голи: Тарас Судомир (3), Олександлр Пиж (28, 31) – Юрій Свірко (4), Роман Дзеник (12).

***

«Ветеран 40+» (Тернопіль) - «Панорама» (Млинівці) – 6:2 (5:1)

Голи: Богдан Іванців (2), Автанділ Гвіанідзе (4), Віталій Гоцалюк (7, 19), Ігор Бадло (14), Микола Салик (37) – Руслан Турчин (5), Василь Дорош (27).

***

«Калина» (Тернопіль) – «Вікнини» (Вікно) – 4:6 (0:4)

Голи: Владислав Столяр (27, 34, 38), Роман Бодасюк (28) – Богдан Романов (6, 10), Павло Олійник (9), Володимир Волоцюга (17, 26), Ігор Барановський (25).

***

ФК «Копичинці» – «Eleks» (Тернопіль) – 6:4 (1:3)

Голи: Віктор Сагайдак (3), Роман Ватраль (22, 37, 38), Андрій Хоптовий (30, 36) – Ігор Шаблій (6, 20), Володимир Сакало (11, 28).

***

«ТДК» (Тернопіль) – ФК «Івачів» – 2:7 (0:3)

Голи: Назар Ланда (32), Михайло Дичко (40) – Степан Матвійків (14, 20, 20, 27), Олег Більський (26), Віталій Шимків (29, 30).

***

«ССО» (Тернопіль) – «Податкова» (Тернопіль) – 3:3 (2:0)

Голи: Дем’ян Репела (4), Йосип Репела (5), Дмитро Гром’як (28) – Андрій Артем (21), Богдан Світовий (28), Володимир Лисий (38).

*** 

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Саванді» (Тернопіль) – 5:3 (3:0)

Голи: Іван Рудзевич (10), Дмитро Субчак (8, 29), Богдан Бадло (16, 25) – Данило Кандибал (24), Роман Андрієшин (30), Микола Когут (32).

***

Турнірна таблиця після 3-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

3

3

0

0

20 - 6

9

2

«Ветеран 40+» Тернопіль

3

3

0

0

17 - 6

9

3

«Нива» Підгайці

3

3

0

0

17 - 7

9

4

«Тернопіль-АТО»

3

2

1

0

10 - 3

7

5

ФК «Озерна» Зборівський р-н

3

2

0

1

12 - 3

6

6

«Інваспорт» Тернопіль

2

2

0

0

12 - 8

6

7

ФК «Копичинці»

3

2

0

1

13 - 11

6

8

ФК «Івачів»

2

1

0

1

12 - 9

3

9

«Калина» Тернопіль

2

1

0

1

10 - 9

3

10

«Вікнини» Вікно

2

1

0

1

8 - 8

3

11

«Сокіл» В. Березовиця

3

1

0

2

9 - 13

3

12

«Eleks» Тернопіль

3

1

0

2

8 - 13

3

13

«Панорама-1» Млинівці

3

1

0

2

6 - 14

3

14

Судова служба охорони

3

0

2

1

6 - 7

2

15

«Податкова» Тернопіль

3

0

1

2

6 - 10

1

16

«Savandi» Тернопіль

3

0

0

3

7 - 17

0

17

ТДК Тернопіль

3

0

0

3

5 - 19

0

18

«Old Tom» Тернопіль

3

0

0

3

7 - 22

0

***

БОМБАРДИРИ

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 7

Ігор Бадло («Ветеран 40+») – 7

Владислав Столяр («Калина») – 6

Роман Ватраль (ФК «Копичинці») – 6

Сергій Мацалап («Нива») – 6

Віталій Шимків (ФК «Івачів») – 5

Степан Матвійків (ФК «Івачів») – 5

Автанділ Гвіанідзе («Ветеран 40+») – 5

Андрій Хоптовий (ФК «Копичинці») – 4

Віталій Ковалик («Добра піца») – 4 

Олександр Томич («Добра піца») – 4   

Владислав Грегуль («Нива») – 4

Олександр Пиж («Тернопіль-АТО») – 4

Віталій Колцуняк («Тернопіль-АТО») – 3

Іван Бачинський («Добра піца») – 3   

Святослав Кантицький («Добра піца») – 3   

Тарас Стирчак («Нива») – 3

Тарас Шкварло («Нива») – 3

Дем’ян Репела (ССО) – 3

Владислав Болухатий («Old Tom») – 3

Ігор Шаблій («Eleks») – 3

Роман Бодасюк («Калина») – 3

Юрій Грушицький («Добра піца») – 2   

Микола Жук («Саванді») – 2

Богдан Бадло («Інваспорт») – 2

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 2

Андрій Артем («Податкова») – 2

Богдан Іванців («Ветеран 40+») – 2

Тарас Огірок («Сокіл») – 2

Андрій Солодуха («Сокіл») – 2

Віталій Чайківський («Сокіл») – 2

Юрій Свірко («Сокіл») – 2

Роман Гаврилюк («Вікнини») – 2

Богдан Романов («Вікнини») – 2

Володимир Волоцюга («Вікнини») – 2

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 2

Роман Гром’як (ФК «Озерна-1») – 2

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-1») – 2

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 2

Василь Дорош («Панорама») – 2

Максим Верба («Old Tom») – 2

Володимир Сакало («Eleks») – 2

Юрій Грушицький («Добра піца») – 1   

Юрій Хруняк («Добра піца») – 1   

Володимир Пришнівський («Добра піца») – 1    

Михайло Конечний («Добра піца») – 1    

Максим Охотницький («Саванді») – 1

Володимир Онуфреїв («Саванді») – 1

Данило Кандибал («Саванді») – 1

Роман Андрієшин («Саванді») – 1

Микола Когут («Саванді») – 1

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 1

Мирон Танчик («Інваспорт») – 1

Іван Рудзевич («Інваспорт») – 1

Іван Кучма (ФК «Івачів») – 1

Олег Більський (ФК «Івачів») – 1

Петро Сокіл (ФК «Копичинці») – 1

Андрій Кульчицький («Податкова») – 1

Роман Дзюбак («Податкова») – 1 

Богдан Світовий («Податкова») – 1

Володимир Лисий («Податкова») – 1

Віталій Гоцалюк («Ветеран 40+») – 1

Микола Салик («Ветеран 40+») – 1

Роман Дзеник («Сокіл») – 1

Ярослав Чернець («Нива») – 1

Павло Олійник («Вікнини») – 1

Ігор Барановський («Вікнини») – 1

Михайло Кузів (ФК «Озерна-1») – 1

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 1

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 1

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 1

Юрій Худик («Панорама») – 1

Сергій Комар («Панорама») – 1

Андрій Нога («Панорама») – 1

Руслан Турчин («Панорама») – 1

Роман Маслянко («Тернопіль-АТО») – 1

Тарас Судомир («Тернопіль-АТО») – 1

Йосип Репела (ССО) – 1

Дмитро Гром’як (ССО) – 1

Юрій Клочак («Old Tom») – 1

Богдан Мельник («Old Tom») – 1

Василь Кушнір («Eleks») – 1

Максим Гірчиця («Eleks») – 1

Олег Прокоплюк («Eleks») – 1

Сергій Березівський («Калина») – 1

Максим Борисевич (TДК) – 1

Олександр Нетеча (TДК) – 1

Тарас Будківський (TДК) – 1

Назар Ланда (TДК) – 1

Михайло Дичко (TДК) – 1

Олексій Штогун («Тернопіль-АТО») – 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 15 21
"Збруч-Агробізнес... 15 18
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 15 14
"Зоря" Хоростків 15 12
ФК "Нараїв" 15 10
"Кристал-U-19" Чо... 15 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 12 33
ФК «Вишнівець» 12 23
ФК «Трибухівці» 12 20
ФК «Мельниця» Мел... 12 15
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 12 23
«Збруч» Гусятинсь... 12 21
«Нічлава» Копичинці 12 20
«Колос» Зборів 12 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось