Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 9 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

29 грудня 2019 р. 21:25

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після девятого туру.

***

«Нива» (Підгайці) – «ЕКМІ» (Біла) – 5:2 (2:0)

Голи: Сергій Мацалап, 8, 12, Остап Гураль, 34, Ярослав Чернець, 37, Тарас Стирчак, 39 – Денис Круть, 31, Леоднід Лапін, 39.

***

«Добра Піца» (Тернопіль) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 5:2 (2:1)

Голи: Роман Іщук, 3, Олександр Томич, 19, 28, Михайло Конечний, 25, Святослав Кантицький, 26 – Ярослав Бутковський, 18, Денис Бідулька, 39.

***

«Тернопільводоканал» – «Панорама-2» (Млинівці) – 2:4 (0:1)

Голи: Володимир Кармелюк, 25, Юрій Антонюк, 28 – Андрій Нога, 5, 21, 31, Роман Биков, 26.

***

ФК «Мишковичі» – ФК «Великі Гаї» – 3:0 (неявка команди В. Гаїв)

***

«Стрипа-2» (Купчинці) – «Серет» (Тернопіль) – 0:1 (0:1)

Гол: Сергій Томчук, 13.

***

ФК «Озерна-2» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:1 (2:0)

Голи: Сергій Любачівський, 3, Іван Лисий, 4 – Дмитро Кондрацький, 37.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Зелені Штахети» (Тернопіль) – 0:6 (0:4)

Голи: Валентин Марущак, 1, 34, Віталій Микитюк, 11, Михайло Хлипавка, 12, Тарас Свінціцький, 17, Микола Магаляс, 28.

***

«Аляска» (Тернопіль) – «Карат» (Тернопіль) – 4:5 (2:3)

Голи: Роман Скакун, 1, 28, 29, Олександр Бондарук, 15 – Роман Наконечний, 7, 12, 14, 40, Дмитро Блінов, 38.

***

«Саванді» (Тернопіль) – ФК «Пронятин» – 4:2 (2:1)

Голи: Борис Трач, 9, 40, Ігор Брик, 13, 25 – Роман Грицай, 18, Павло Кінах, 36.

 

***

Турнірна таблиця після 9-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Savandi» Тернопіль

9

7

2

0

46 - 17

23

2

«Нива» Підгайці

9

7

1

1

49 - 24

22

3

«Добра піца» Тернопіль

9

7

1

1

48 - 30

22

4

«ЕКМІ» Біла

9

7

0

2

51 - 30

21

5

ФК «Пронятин»

9

6

0

3

30 - 22

18

6

ФК «Мишковичі»

9

5

2

2

41 - 32

17

7

«Зелені штахети» Тернопіль

9

5

1

3

44 - 23

16

8

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

9

5

0

4

29 - 27

15

9

ФК «Великі Гаї»

9

3

2

4

31 - 38

11

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

9

3

2

4

18 - 25

11

11

«Серет» Тернопіль

9

3

1

5

21 - 27

10

12

«Панорама-2» Млинівці

9

3

0

6

37 - 50

9

13

«Молокія» Тернопіль

9

2

2

5

17 - 35

8

14

«Тернопільводоканал» Тернопіль

9

1

4

4

21 - 26

7

15

«Стрипа-2» Купчинці

9

2

1

6

21 - 38

7

16

«Карат» Тернопіль

9

2

1

6

29 - 49

7

17

«Опілля» Тернопільський район

9

1

2

6

16 - 39

5

18

«Аляска» Тернопіль

9

1

0

8

28 - 45

3

***

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 24

Андрій Нога («Панорама-2») – 18

Тарас Стирчак («Нива») – 17

Роман Наконечний («Карат») – 16

Роман Скакун («Аляска») – 14

Олександр Томич («Добра піца») – 13 

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 12

Ігор Брик («Саванді») – 11

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 10

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 10

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 10

Артем Трач («Саванді») – 9

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 9

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Руслан Турчин («Панорама-2») - 8 

Олег Стирчак («Добра піца») – 8

Василь Глосусь (ФК «Пронятин») - 8

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 7

Василь Огринович (ФК «Пронятин»)  - 7

Олег Когут («Саванді») – 7

Дмитро Магеровський («Серет») – 7

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 7

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 7

Сергій Мацалап («Нива») – 7  

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 7+2а/г

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 6

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Степан Винник («ЕКМІ») – 6

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 6

Ярослав Чернець («Нива») – 6

Іван Нечепор («Аляска») - 5

Руслан Хруняк («Добра піца») – 5

Михайло Конечний («Добра піца») – 5

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 5  

Денис Круть («ЕКМІ») – 5

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 5+/г

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Дмитро Синиця («Добра піца») – 4

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 4

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 4

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 4 

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4

Назарій Подолян («Карат») – 4

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 4

Володимир Федунець («Саванді») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Максим Ремпа («Опілля») – 4

Тарас Шелікевич («Молокія») – 4

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 4

Роман Грицай (ФК «Пронятин»)  - 4

Тарас Гураль («Нива») – 4+1а/г

Тарас Шкварло («Нива») – 3

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Назар Холоднюк («Опілля») – 3

Андрій Білий («Стрипа-2») – 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Дмитро Навізівський («Серет») – 3

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 3

Андрій Теслюк («Панорама-2») - 3 

Степан Катушенко («Панорама-2») - 3 

Юрій Деревецький («Аляска») - 3  

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 3

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Павло Кушулинський («Карат») – 2

Микола Салабай («Карат») – 2

Олег Пирза («Карат») – 2

Тарас Комарницький («Нива») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Назар Батьківський («Опілля») – 2

Василь Мацелюх («Опілля») – 2

Юрій Козача («Опілля») – 2

Василь Пихальський («Панорама-2») - 2

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Василь Процик («ЕКМІ») – 2 

Тарас Зверховський («Молокія») – 2

Руслан Манчук («Молокія») – 2

Михайло Петрашко («Молокія») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Черній («Аляска») - 2  

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 2

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Іван Мандзюк («Саванді») - 2 

Віталій Буняк («Саванді») - 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Борис Трач («Саванді») – 2

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин»)  - 2   

Павло Кінах (ФК «Пронятин»)  - 2 

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 2

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 2

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Назар Іванів («Карат») – 1

Максим Бакан («Карат») – 1

Дмитро Блінов («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 1 

Роман Биков («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 1

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 1 

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Володимир Пукас («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Ференц (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Балюк (ФК «Пронятин»)  - 1 

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 1   

Роман Іщук («Добра піца») – 1    

Святослав Кантицький («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Андрій Гах («Саванді») - 1

Сергій Харчук («Саванді») - 1

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 1+1а/г

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось