Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 2 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

10 листопада 2019 р. 22:02

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після другого туру.

***

«ЕКМІ» (Біла) – «Молокія» (Тернопіль) – 4:3 (4:2)

Голи: Роман Маслянко, 11, Денис Круть, 18, Степан Винник, 20, Леонід Лапін, 20 – Тарас Шелікевич, 6, Ігор Богославець, 14(а/г), Дмитро Кондрацький, 27.

***

«Микулинецький Бровар Плюс» – «Тернопільводоканал» – 1:2 (1:0)

Голи: Петро Загурський, 8 – Олег Антонюк, 34, 37.

***

«Серет» (Тернопіль) – ФК «Озерна-2» – 2:2 (0:0)

Голи: Владислав Куликовський, 28, Дмитро Навізівський, 36 – Олег Табія, 30, Сергій Нездропа, 33.

***

ФК «Пронятин» – ФК «Стрипа-2 (Купчинці) – 3:2 (1:0)

Голи: Василь Огринович, 14, Василь Глогусь, 27, Юрій Ференц, 29 – Андрій Дзісяк, 35, Василь Качунь, 38.

***

ФК «Великі Гаї» – «Аляска» (Тернопіль) – 7:4 (3:1)

Голи: Віктор Желішкевич, 5, 21, 33, Роман Гуль, 10, 16, Ігор Гаврон, 22, Роман Поглод, 39 – Іван Нечепор, 18, 30, Сергій Лукаш, 35, Юрій Деревецький, 38.  

***

«Карат» (Тернопіль) – «Нива» (Підгайці) – 1:8 (0:1)

Голи: Назар Подоляк, 39 – Тарас Стирчак, 16, 34, Сергій Мацалап, 23, 26, Іван Фаник, 28, Остап Гураль, 31, 37, Тарас Комарницький, 35.

***

ФК «Мишковичі» – «Добра піца» (Тернопіль) – 5:8 (1:4)

Голи:  Андрій Лагіш, 15, Роман Звір, 21, 39, Олег Орлінський, 30, Роман Пазій, 32 – Олег Орлінський, 1а/г, Володимир Холяк, 5, Андрій Лагіш, 7а/г, Руслан Хруняк, 17, Василь Тимченюк, 29, 36, Олег Стирчак, 30, 32.

***

«Панорама-2» (Млинівці) – «Зелені Штахети» (Тернопіль) – 1:7 (1:1)

Голи: Руслан Турчин, 18 – Тарас Свінціцький, 14, 24, 33, Мар’ян Коваль, 21, Віталій Микитюк, 22, 27, 40.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Саванді» (Тернопіль) – 1:4 (0:2)

Голи: Назар Батьківський, 37 – Артем Трач, 2, 36, Олег Когут, 4, 35.

***

Турнірна таблиця після 2-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Зелені штахети» Тернопіль

2

2

0

0

14 - 3

6

2

«Саванді» Тернопіль

2

2

0

0

12 - 4

6

3

«Нива» Підгайці

2

2

0

0

15 - 7

6

4

«ЕКМІ» Біла

2

2

0

0

10 - 3

6

5

ФК «Пронятин»

2

2

0

0

9 - 6

6

6

«Серет» Тернопіль

2

1

1

0

6 - 5

4

7

ФК «Мишковичі»

2

1

0

1

12 - 10

3

8

«Добра піца» Тернопіль

2

1

0

1

12 - 11

3

9

«Стрипа-2» Купчинці

2

1

0

1

7 - 6

3

10

«Микулинецький Бровар Плюс»

2

1

0

1

6 - 5

3

11

«Тернопільводоканал»

2

1

0

1

5 - 5

3

12

ФК «Великі Гаї»

2

1

0

1

10 - 12

3

13

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

2

0

1

1

2 - 8

1

14

«Аляска» Тернопіль

2

0

0

2

7 - 12

0

15

«Молокія» Тернопіль

2

0

0

2

5 - 11

0

16

«Панорама-2» Млинівці

2

0

0

2

7 - 14

0

17

«Опілля» Тернопільський район

2

0

0

2

3 - 11

0

18

«Карат» Тернопіль

2

0

0

2

4 - 13

0

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 5

Тарас Стирчак («Нива») – 5

Олег Когут («Саванді») - 5

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 5

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 5

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 4 

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 4

Василь Глосусь (ФК «Пронятин»)  - 4

Василь Огринович (ФК «Пронятин»)  - 3

Андрій Нога («Панорама-2») - 3

Руслан Турчин («Панорама-2») - 3 

Дмитро Магеровський («Серет») – 3

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») -

Іван Нечепор («Аляска») - 3

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 3

Артем Трач  («Саванді») - 3

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 3+/г

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 3+/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 2

Павло Кушулинський («Карат») – 2

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 2

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 2

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Роман Скакун («Аляска») – 2

Володимир Федунець («Саванді») - 2

Тарас Комарницький («Нива») – 2

Сергій Мацалап («Нива») – 2  

Остап Гураль («Нива») – 2

Назарій Подолян («Карат») – 2

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 2

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 2

Денис Круть («ЕКМІ») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Олег Стирчак («Добра піца») – 2

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Юрій Козача («Опілля») – 1

Назар Батьківський («Опілля») – 1

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 1

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 1

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Ярослав Чернець («Нива») – 1

Тарас Гураль («Нива») – 1

Іван Фаник («Нива») – 1

Андрій Білий («Стрипа-2») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Василь Качунь («Стрипа-2») – 1

Сергій Томчук («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Дмитро Навізівський («Серет») – 1  

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 1

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 1

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 1  

Степан Винник («ЕКМІ») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Тарас Шелікевич («Молокія») – 1

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 1

Сергій Лукаш («Аляска») - 1  

Юрій Деревецький («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Ференц (ФК «Пронятин»)  - 1

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Руслан Хруняк («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод(ФК «Великі Гаї») – 1

Андрій Гах  («Саванді») - 1

Ігор Брик  («Саванді») – 1

 Ігор Богославець («ЕКМІ») – 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось