Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Перша та друга ліги (станом на 15.06.2019 р.)

15 червня 2019 р. 13:02

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів першої і другої ліг за результатами матчів восьми турів.

ПЕРША ЛІГА

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Мельник Роман

«Зоря»

10

-

2

Паламар Олександр

ФК «Збараж»

10

-

3

Тимощук Владислав

«Скала-Айва»

9

1

4

Галадей Дмитро

ФК «Вишнівець»

7

1

5

Імангулов Дмитро

«Дністер»

5

-

6

Токарчук Владислав

«Дністер»

4

-

7

Гладчук Василь

«Вся Україна – Колос»

4

-

8

Щербатюк Євген

ФК «Вишнівець»

4

-

9

Скочеляс Роман

«Скала-Айва»

4

-

10

Олексюк Сергій

«Зоря»

4

-

11

Кістяник Ігор

ФК «Трибухівці»

4

-

12

Войцещук Михайло

ФК «Ланівці-ОТГ»

4

1

13

Нетеча Олександр

«Зоря»

4+1а/г

1

14

Черкезов Фархат

«Зоря»

3

-

15

Комасюк Олександр

«Дністер»

3

-

16

Томич Олександр

ФК «Вишнівець»

3

-

17

Корзун Микола

ФК «Вишнівець»

3

-

18

Миронюк Анатолій

«Бастіон-1427»

3

-

19

Хруняк Руслан

ФК «Збараж»

3

-

20

Пилипюк Андрій

«Дністер»

3

1

21

Самойлюк Олег

«Арсенал»

3

2

22

Барва Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

23

Критюк Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

24

Чабай Сергій

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

-

25

Рябий Михайло

«Дністер»

2

-

26

Городинський Володимир

«Дністер»

2

-

27

Єфремов Ярослав

«Три валети»

2

-

28

Понєдєльнік Олексій

ФК «Вишнівець»

2

-

29

Клак Роман

ФК «Вишнівець»

2

-

30

Кантицький Святослав

ФК «Вишнівець»

2

-

31

Пшеничний Василь

«Вся Україна – Колос»

2

-

32

Грицак Юрій

ФК «Трибухівці»

2

-

33

Ферару Микола

«Вся Україна – Колос»

2

-

34

Турчинський Василь

«Три валети»

2

-

35

Ковальчук Віктор

ФК «Збараж»

2

-

36

Ющенко Олександр

«Нива»

2

-

37

Посільський Олександр

«Арсенал»

2

-

38

Чеснік Павло

«Скала-Айва»

2

-

39

Кеня Олександр

«Скала-Айва»

2

1

40

Поліщук Дмитро

«Арсенал»

2

1

41

Слободян Віктор

«Вся Україна – Колос»

2

1

42

Левицький Роман

«Дністер»

1

-

43

Ландяк Микола

«Дністер»

1

-

44

Гусляк Богдан

«Дністер»

1

-

45

Власюк Андрій

«Три валети»

1

-

46

Дівонька Ігор

«Три валети»

1

-

47

Станіславчук Андрій

«Три валети»

1

-

48

Волянюк Олексій

«Три валети»

1

-

49

Романюк Юрій

«Три валети»

1

-

50

Вілівчук Андрій

«Три валети»

1

-

51

Верещак Максим

«Три валети»

1

-

52

Фесовець Владислав

ФК «Вишнівець»

1

-

53

Вітерук Михайло

ФК «Вишнівець»

1

-

54

Антонюк Іван

ФК «Вишнівець»

1

-

55

Антосюк Дмитро

ФК «Вишнівець»

1

-

56

Бородиця Богдан

«Вся Україна – Колос»

1

-

57

Шевчук Андрій

«Бастіон-1427»

1

-

58

Чинчик Богдан

«Бастіон-1427»

1

-

59

Юрків Віталій

«Бастіон-1427»

1

-

60

Маньовський Сергій

«Бастіон-1427»

1

-

61

Юристий Михайло

ФК «Трибухівці»

1

-

62

Крушельницький Юрій

ФК «Трибухівці»

1

-

63

Жук Микола

ФК «Трибухівці»

1

-

64

Муляр Володимир

«Скала-Айва»

1

-

65

Зубик Олег

«Скала-Айва»

1

-

66

Свінціцький Тарас

«Нива»

1

-

67

Комарницький Тарас

«Нива»

1

-

68

Берегуля Віталій

«Нива»

1

-

69

Подлецький Володимир

«Нива»

1

-

70

Гузар Віталій

ФК «Збараж»

1

-

71

Семенишин Олександр

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

72

Мороз Петро

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

73

Войцещук Олег

ФК «Ланівці-ОТГ»

1

-

74

Гевчук Богдан

«Зоря»

1

-

75

Коваль Сергій

«Арсенал»

1

-

76

Кравчук Сергій

«Арсенал»

1

-

77

Щербаков Ігор

ФК «Трибухівці»

1

1

78

Конечний Михайло

ФК «Збараж»

1+1а/г

-

79

Федорук Сергій

«Арсенал»

1а/г

-

ДРУГА ЛІГА

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Полянчук Сергій

«Медобори»

10

-

2

Баліцький Андрій

«Поділля»

10

-

3

Габрук Володимир

ФК «Козова»

7

1

4

Сакович Віталій

«Медобори»

6

-

5

Блакита Андрій

«Колос»

6

-

6

Клекот Степан

«Медобори»

5

-

7

Турчин Руслан

«Панорама»

4

-

8

Судомир Тарас

ФК «Козова»

4

-

9

Вітровий Святослав

ФК «Козова»

4

-

10

Гриб Володимир

«Поділля»

4

-

11

Кузик Тарас

«Галичина»

3

-

12

Різничок Олександр

«Галичина»

3

-

13

Буряк Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

3

-

14

Турчак Володимир

«Колос»

3

-

15

Микичак Назар

ФК «Козова»

3

2

16

Савчук Назар

«Віго-Острів»

3

2

17

Дзюла Богдан

ФК «Нараїв»

2

-

18

Кухарук Віталій

ФК «Нараїв»

2

-

19

Дитиняк Володимир

«Галичина»

2

-

20

Шмигановський Віталій

«Поділля»

2

-

21

Козелко Ігор

«Поділля»

2

-

22

Духніч Володимир

«Юність»

2

-

23

Туркевич Володимир

«Юність»

2

-

24

Хлопецький Сергій

«Віго-Острів»

2

-

25

Косінський Тарас

«Віго-Острів»

2

-

26

Кузьмак Віталій

«Віго-Острів»

2

-

27

Господарик Олег

«Медобори»

2

-

28

Борух Михайло

ФК «Козова»

2

29

Репела Дем’ян

ФК «Козова»

2

30

Шимонович Тарас

ФК «Козова»

2

-

31

Дорош Василь

«Панорама»

2

-

32

Плосконіс Іван

«Галичина»

2

-

33

Матіяш Роман

«Галичина»

2

1

34

Бардокін Роман

«Колос»

2+1а/г

1

35

Коруц Андрій

«Юність»

1

-

36

Марущак Валентин

«Юність»

1

-

37

Серган Віталій

«Юність»

1

-

38

Барна Андрій

«Юність»

1

-

39

Дмитрів Михайло

«Юність»

1

-

40

Рудницький Володимир

«Юність»

1

-

41

Сичик Володимир

«Юність»

1

-

42

Сімора Роман

«Волинь-Шумськ»

1

-

43

Максим’юк Андрій

«Волинь-Шумськ»

1

-

44

Яріш Михайло

«Волинь-Шумськ»

1

-

45

Мельничук Павло

«Волинь-Шумськ»

1

-

46

Галадза Назарій

«Віго-Острів»

1

-

47

Тимофій Борис

«Віго-Острів»

1

-

48

Лисий Володимир

«Віго-Острів»

1

-

49

Готка Сергій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

50

Крупа Арсен

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

51

Хоменко Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

52

Бабій Роман

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

53

Пушкаренко Володимир

«Поділля»

1

-

54

Решовський Андрій

«Поділля»

1

-

55

Петраш Сергій

«Поділля»

1

-

56

Шимчишин Іван

«Медобори»

1

-

57

Вахрів Тарас

«Медобори»

1

-

58

Денькович Павло

«Медобори»

1

-

59

Вовк Володимир

«Панорама»

1

-

60

Пилип’юк Андрій

«Панорама»

1

-

61

Надозірний В’ячеслав

«Панорама»

1

-

62

Ніков Андрій

«Панорама»

1

-

63

Кудрик Олександр

«Панорама»

1

-

64

Долинний Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

65

Хабаров Руслан

ФК «Нараїв»

1

-

66

Кобеля Олександр

ФК «Козова»

1

67

Прокопчук Олег

«Галичина»

1

-

68

Козяр Ярослав

«Галичина»

1

-

69

Щербяк Максим

«Галичина»

1

-

70

Кучер Руслан

«Галичина»

1

-

71

Бадло Ігор

«Поділля»

1

1

72

Лахманюк Вадим

«Волинь-Шумськ»

1

1

73

Завойський Дмитро

«Галичина»

1

1

74

Адамів Ярослав

ФК «Нараїв»

1

1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось