Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Великогаївський «Агрон» та Дмитро Познанський – кращі у міжсезонні!

17 квітня 2019 р. 12:33

У суботу, 20 квітня, стартує вища ліга чемпіонату Тернопільської області. А це означає, що всі ліги та команди будуть задіяні в офіційних матчах. Отож час підбити підсумки міжсезоння-2019.

Символічним чемпіоном міжсезоння можна назвати великогаївський «Агрон-ОТГ», котрий у спарингах набрав 21 очко. Стільки ж в своєму активі мають теребовлянська «Нива» та ФК «Вишнівець», однак за додатковими показниками саме гаївська команда очолила символічну турнірну таблицю (в суперечці трьох команда, вишнівчани програли «Агрону» і «Ниві»). Бомбардирську гонку виграв нападник підволочиського «Збруча-Агробізнес» Дмитро Познанський, котрий у рамках підготовки до нового сезону 11 разів зумів відзначитися у воротах суперників. З цим показником він всього на один м’яч випередив новачка ФК «Тернопіль-ДЮСШ» Аджея Бернарда, котрий має 10-ть точних влучань та Дмитра Галадея з ФК «Вишнівець» – 9 забитих голів.

***

МІЖСЕЗОННЯ-2019: СПАРИНГИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

Спаринги тернопільських команд 2019 року

Дата

Команди

Рахунок

Голи

3 лютого

«Карпати» U-17 (Львів) – «Агрон-ОТГ»

0:1

Ян Ковалевський

4 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-2

3:1

Вадим Валах-2, Василь Питлик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Міжфак»

0:4

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-1

0:4

9 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Агронива» (Заводське)

2:6

Олексій Воробець, Іван Городинський – Володимр Гайковий-2, Віталій Іваськів, Павло Чеснік, Владислав Тимощук, Віктор Шевченко

9 лютого

ФК «Малинськ» – «Нива»

0:3

Денис Льога, Віталій Бодак, Cергій Шаповал

10 лютого

«Агрон-ОТГ» – "Сокіл" (Сокільники)

5:0

Назар Процик, Валентин Білик, Ян Ковалевський, Микола Когут, Роман Гаврилюк

10 лютого

«Ніка» U-19 (Івано-Франківськ) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2:1

Максим Сентик

13 лютого

«Нива» (Вінниця) – «Нива» (Теребовля)

3:1

Петро Намуйлик

14 лютого

«Агронива» – «Минай» (Ужгород)

1:8

Володимир Гайковий

14 лютого

«Нива» «Случ» (Красилів)

4:1

Олександр Бегашов-3, Артур Лисогор

15 лютого

ФК «Хмельницький» – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1:1

Ярослав Чопик

16 лютого

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Нива»

1:0

16 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:1

Богдан Забарило, Дмитро Імангулов

16 лютого

«Прикарпаття» U-19 (Івано-Франківськ) – «Агронива»

3:0

16 лютого

«Гірник» (Новояворівськ) – «Агрон-ОТГ»

2:0

17 лютого

«Кристал» (Чортків) – ФК «Копичинці»

0:1

Назар Мороз

18 лютого

«Агронива» – ФК «Калуш»

1:5

Володимир Гайковий

21 лютого

«Поділля» (Хмельницький) «Нива»

2:0

21 лютого

 «Буковина» (Чернівці) - «Агронива»

3:0

23 лютого

«Зоря» (Хоростків) – «Кристал» (Чортків)

3:6

Олександр Нетеча-2, Петро Сокіл – Олександр Гизлик-2, Максим Сурженко, Андрій Кульчицький, Михайло Штанкевич, та гравець на перегляді

23 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

3:2

Богдан Гусляк-3 – Анатолій Миронюк, гравець на перегляді

23 лютого

«Агронива» – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – U-19

3:2

Володимир Гайковий-2, Андрій Різник

24 лютого

ФК «Копичинці» – «Вікнини» (Вікно)

7:1

Іван Городинський-2, Владислав Токарчук-2, Ігор Гуменюк, Віктор Сагайдак, Назар Мороз – Олексій Колесніков

24 лютого

«Рочин» (Соснівка) – «Агрон-ОТГ»

2:1

Тарас Червонецький

27 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» ФК «Бережани»

0:3

Андрій Когут, Анатолій Крупа, Сергій Клюшніченко

28 лютого

«Нива» - «Случ» (Сарокостянтинів )

1:2

Олександр Бегашов

1 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький)ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

3:1

Бернард

2  березня

ФК «Копичинці» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Андрій Приян, Андрій Дубчак, Ярослав Миронюк

2 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

1:3

Андрій Пилип’юк

2 березня

«Волинь» Луцьк (U-17) – ФК «Вишнівець»

1:4

Дмитро Галадей-2, два гравців на перегляді

3 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький) –

«Нива» (Теребовля)

0:1

Олександр Бегашов

3 березня

«Агрон-ОТГ» – «Старт» (Розворяни)

4:1

Ігор Вонс-2, Назар Процик, Тарас Червонецький

3 березня

«Кристал» (Чортків) – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

1:1

Руслан Курдас – Богдан Бородиця

3 березня

«Сокіл» (Радивилів) – «Арсенал» (Білокриниця)

2:2

Назар Налєво, Олександр Штибель

3 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Нива» (Городниця)

0:1

Микола Голич

3 березня

«Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:4

Віктор Цілінський-2

6 березня

«Карпати» (Галич) – ФК «Бережани»

2:1

Ігор Швець

6 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ФК «Вишнівець»

1:2

Бернард – Олекснадр Томич, Олександр Понєдєльнік

6 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Володимир Онищук, Дмитро Познанський, Андрій Приян

6 березня

«Буковина» (Чернівці) – «Кристал» (Чортків)

3:0

6 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Вікнини» (Вікно)

8:2

Роман Мельник-4, Михайло Поберезник-2, Фархат Черкезов, Петро Сокіл

6 березня

«Дністер» (Заліщики) – Агроколедж (Заліщики)

5:2

Роман Левицький-2, Ярослав Олексів, Василь Халак, Ярослав Дикун

8 березня

ФК «Копичинці» – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

2:1

Ігор Сливка, Володимир Леськів – Ферару Микола

8 березня

СК «Хмельницький» – «Агронива» (Заводське)

1:5

Немо Шелія-3, Віталій Іваськів, Юрій Заставецький

9 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

4:2

Роман Ватраль, Назар Мороз, Володимир Леськів, Петро Процанін – Василь Богачук, Іван Ковдрин

10 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Зоря» (Хоростків)

1:1

Михайло Рябий – Петро Сокіл

10 березня

«Удар» (Матвіївці, Шумський р-н)«Арсенал» (Білокриниця)

   

10 березня

«Агрон-ОТГ» – «Фенікс-Стефаново» (Підмонастир)

2:0

Руслан Луцик, Ігор Вонс

10 березня

«Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

3:1

Олександр Гальчук

10 березня

«Скала-Айва» (Скала-Подільська)ФК «Трибухівці»

0:0

10 березня

ФК «Збараж» – ДЮСШ-U-17 (Тернопіль)

0:0

10 березня

«Галичина» (Нараїв) – «Хатки» (Бережани)

3:0

Богдан Дзюла-2, Михайло Безкоровайний

10 березня

ФК «Дубно» – «Три валети» (Кременець)

1:4

Ярослав Єфремов-2, Олексій Волянюк, Василь Турчинський

10 березня

«Іллічівець» (Берег) – «Три валети» (Кременець)

1:4

Ярослав Єфремов, Василь Турчинський, Олександр Штибель, Андрій Власюк

11 березня

«Прикарпаття» Івано-Франківськ (U-19) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1:3

Бернард-3

13 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Панорама» (Млинівці)

1:1

Василь Винничук – Тарас Бобко

13 березня

«Агронива» – ФК «Вишнівець»

3:2

Немо Шелія-2, Олег Тракало – Микола Корзун, Дмитро Галадей

14 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ДЮСШ Тернопіль (U-17)

5:1

Бернард-3, Михайло Оконський, Артем Баб’як

16 березня

«Покуття» (Коломия) – «Агронива»

2:3

Немо Шелія-2, Віталій Іваськів

16 березня

«Сокіл» (Золочів) – ФК «Бережани»

4:3

Ростислав Чиряк-2, Сергій Мацалап

17 березня

ФК "Львів" (U-19) – "Агрон-ОТГ"

2:4

Назар Процик-2, Андрій Пастернак, Арсен Кривобедрий

17 березня

«Колос-Бровар» (Сидорів) – «Бастіон-1427»

7:2

Сергій Пятнічук, Віктор Ільніцький

17 березня

ФК «Трубухівці» – «Хатки» (Бережани)

4:1

Ігор Квятковський-2, Ігор Кістяник, Микола Жук

17 березня

ФК «Трубухівці» – ФК «Цвітова» (Бучацький р-н)

4:0

Петро Нагайовський, Іван Ковдрин, Михайло Юристий та нападник на перегляді

17 березня

«Збруч-Агробізнес» – ФК «Дорофіївка» (Підволочиський р-н)

2:2

Дмитро Познанський-2

17 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ФК «Збараж»

4:0

Дмитро Марценюк-3, Бернард

17 березня

«Промінь» (Гончарівка, Золочівський р-н) – «Панорама» (Млинівці)

1:0

 

17 березня

«Гірник» (Новосілка) – «Нива» (Підгайці)

0:3

Дмитро Гром’як, Андрій Федів, Тарас Свінціцький

17 березня

«Три валети» (Кременець) – ФК «Волинь-Шумськ»

5:3

Ярослав Єфремов-4, Тарас Савчук (а/г) – Роман Сімора, Андрій Максим’юк, Олексій Сімора

17 березня

«Поділля» (Хмельницький) – «Нива» (Теребовля)

1:5

Богдан Слоневський, Матью, Максим Крутін, Тарас Гром’як, Олег Никеруй

17 березня

«Скала-Айва» – «Галичина» Мушкатівка-Слобідка

1:1

Владислав Тимощук – Дмитро Завойський

17 березня

ФК «Копичинці» – «Кристал» (Чортків)

1:1

Роман Ватраль – Масим Сурженко

17 березня

«Галичина» (Нараїв) – «Агропомплекс» (Івачів)

4:1

Богдан Дзюла, нападник на перегляді-3

17 березня

ФК «Вишнівець» – «Сокіл» (Радивилів)

4:0

Дмитро Галадей-2, Костянтин Гомон, Євген Щербатюк

17 березня

«Олімпія» (Клювинці) – «Поділля» (Васильківці)

1:5

Сергій Петраш, Андрій Баліцький, Анатолій Прокопчук, Олег Сцібак, Ігор Безкоровайний

20 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Галичина» (Нараїв)

5:6

Андрій Шевчук-3, Роман Голодрига, Михайло Бурбела – Богдан Дзюла-4, Андрій Чепига-2

20 березня

«Збруч-Агробізнес» – ФК «Вишнівець»

0:2

Микола Корзун, Олександо Томич

20 березня

«Карпати» (Галич) – «Агронива» (Заводське)

5:3

Юрій Заставецький, Олег Тракало, Віталій Іваськів

20 березня

«Панорама» (Млинівці) – «Стрипа» (Беримівці, Зборівський р-н)

5:0

Ігор Римар-2, Роман Биков, Ігор Кренціль, Юрій Худик

20 березня

«Колос» (Зборів) – ФК «Заруддя» (Зборівський р-н)

1:0

Володимир Турчак

21 березня

«Три валети» (Кременець) – ФК «Ланівці»

2:4

Ярослав Єфремов, Василь Турчинський – Віталій Гасса, Олександр Семенишин, Михайло Войцещук, Сергій Барва

21 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – «Кристал» (Чортків)

2:1

Бернард, Володимир Мостовий – Андрій Кульцицький

23 березня

СКК «Демня» «Агрон-ОТГ»

3:0

23 березня

ФК «Копичинці» – «Кристал» (Чортків)

0:2

Руслан Курдас, Руслан Патрик

23 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Арсенал» (Фастів)

3:2

Олег Тракало, Сергій Дроздовський, Тарас Лилик

23 березня

«Іскра» (Теофіполь) – ФК «Ланівці»

1:2

Михайло Войцещук, Сергій Барва

23 березня

ФК «Острів» (Тернопільський район) – ДЮСШ (Тернопіль, U-17)

0:2

Максим Лилик-2

23 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Поділля» (Васильківці)

6:4

Сергій Олексюк-3, Роман Мельник-2, Павло Середюк – Ігор Козелко-2, Сергій Петраш, Ігор Бадло

24 березня

«Карпати» (Львів, U-21) – «Нива» (Теребовля)

2:1

Тарас Гром’як

24 березня

«Рачин» (Дубенський р-н) – «Арсенал» (Білокриниця)

2:0

24 березня

ФК «Козова» – «Нива» (Підгайці)

1:1

Володимир Габрук Тарас Свінцицький

24 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ФК «Збараж»

6:1

Дмитро Марценюк-2,  Бернард Аджей-2,  Наконечний, Максим Сентик – Михайло, Конечний

24 березня

ФК «Гайворонка» (Теребовлянський р-н) – «Панорама» (Млинівці)

1:4

Роман Биков, Андрій Пилип’юк, Олег Хромий, Степан Катушенко

24 березня

«Три валети» (Кременець) – ФК «Вишнівець»

2:4

Олексій Волянюк, гравець на перегляді – Євген Щербатюк-2, Дмитро Галадей, Олександр Томич

24 березня

ФК «Бережани» – «Касова» (Бовшів, Івано-Франківська обл.)

1:0

Ростислав Чиряк

24 березня

«Медобори» (Зелене) – «Галичина» (Нараїв)

2:1

Ростислав Ціх, Сергій Полянчук – Володимир Онуфреїв

24 березня

«Галичина» (Мушкатівка) – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

1:1

Ярослав Козар – Іван Плосконос

24 березня

ФК «Копичинці» – «Арсенал» (Фастів)

3:1

Ігор Сливка-2, Іван Городинський

24 березня

«Дністер» (Заліщики) «Кристал» (Чортків)

0:2

Руслан Курдас-2

24 березня

«Вікнини» (Вікно) – «Бастіон-1427»

0:1

В’ячеслав Присунько

24 березня

ФК «Волинь-Шумськ» ФК «Обич» (Шумський р-н)

1:0

Андрій Максим’юк

24 березня

«Нива» (Городниця) – «Бастіон-1427»

1:2

Сергій П’ятнічук, Сергій Скалій

24 березня

ФК «Зоря ОТГ» Хоростків – «Поділля» (Васильківці)

1:1

Сергій Петраш

26 березня

«Збруч-Агробізнес» – «Панорама» «Млинівці)

4:0

Дмитро Познанський-3, Олег Кубик

27 березня

«Бастіон» (Дубно) – ФК «Вишнівець»

1:6

Євген Щербатюк-2, Понєдєльнік, Олександр Томич та два голи – гравці на перегляді

28 березня

ФК «Бережани» – «Галичина» (Нараїв)

5:0

Ростислав Чиряк, Сергій Мацалап, Віталій Бодак, Ігор Швець, Михайло Безкорований (а/г)

29 березня

«Гірник» (Новосілка) – «Збруч-Агробізнес»  

0:2

Руслан Буряк, Володимир Онищук

30 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – «Нива» (Теребовля)

0:2

Богдан Слоневський, Назар Грицак

30 березня

«Арсенал» (Білокриния) – ФК «Вишнівець»

0:2

Михайло Вітерук, Дмитро Галадей

30 березня

«Агрон-ОТГ» – «Збруч-Агробізнес»

2:0

Віктор Ковалик, Євген Гурін

30 березня

«Вся Україна - Колос» (Бучач) – ФК «Мушкатівка»

5:2

Степан Басістий-2, Іван Плосконіс-2, Віктор Слободян –Дмитро Завойський,  Володимир Дитиняк

30 березня

«Буковина» (Чернівці) – «Агронива» (Заводське)

1:0

30 березня

«Панорама» (Млинівці) – «Колос» (Зборів)

0:5

Андрій Когут-2, Андрій Блакита, Вадим Цінчик, Ігор Світлик

30 березня

«Юність» (Горішня Слобідка) – ФК «Трибухівці»

0:0

30 березня

«Скала-Айва» – «Кристал» (Чортків)

0:1

Петро Намуйлик

30 березня

«Дністер» (Заліщики) – ФК «Копичинці»

0:4

Володимир Леськів-2, Назар Мороз, Владислав Сороцький

31 березня

ФК «Ланівці» – ФК «Збараж»

3:1

Михайло Войцещук-2, Віталій Теереп – Богдан Лірський

31 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Медобори» (Зелене)

3:4

Роман Мельник-2, Петро Сокіл – Тарас Вахрів, Сергій Полянчук, Степан Клекот, Віталій Сакович

31 березня

«Касова» (Бовшів, Івано-Франківська обл.) – ФК «Бережани»

1:4

Ігор Швець-2, Віталій Бодак, Ростислав Чиряк

31 березня

ФК «Трибухівці» – ФК «Нараїв»

2:3

Василь Богачук

Ігор КістяникІгор Гарбуз, Богдан Дзюла, Володимир Онуфреїв

31 березня

«Бастіон-1427» – «Поділля» (Васильківці)

1:6

Роман Шастків – Ігор Козелко-3, Сергій Дроздовський-2, Андрій Решовський

31 березня

ФК «Товстолуг» – ФК «Острів»

7:3

Тарас Лещишин, Назар Галадза та гравець на перегляді

1 квітня

«Агрон-ОТГ» – ФК «Вишнівець»

2:1

Тарас Червонецький, Віктор Cайчук (а/г) – Дмитро Галадей

2 квітня

ФК «Острів» – ФК «Нараїв»

1:1

гравець на перегляді – Руслан Хабаров

6 квітня

 НФК «Бурштин» – ФК «Бережани»

0:3

Сергій Клюшніченко, Андрій Засєдко, Олег Макаров

6 квітня

ФК «Трибухівці» – «Дністер» (Заліщики)

1:2

Ігор Крушельницький – Владислав Токарчук-2

6 квітня

«Сокіл» (Золочів) – «Колос» (Зборів)

1:0

6 квітня

ФК «Вишнівець» – «Нива» (Теребовля)

1:2

Дмитро Галадей – Юрій Соколовський, Богдан Слоневський

6 квітня

ФК «Копичинці» – «Скала-Айва»

0:1

Вишневський

6 квітня

«Галичина» (Мушкатівка) – «Скала-Айва»

0:5

Владислав Тимощук-4, гравець на перегляді

6 квітня

ФК «Скалат-ОТГ» – ФК «Козова»

0:1

Володимир Габрук

7 квітня

«Медобори» (Зелене) – «Поділля» (Васильківці)

3:1

Іван Шимчишин, Сергій Полянчук,  Павло Денькович – Сергій Петраш

7 квітня

ФК «Волинь-Шумськ» – «Арсенал» (Білокриниця)

2:3

Назар Налєво, гравець на перегляді-2

7 квітня

«Зоря» (Хоростків) – «Збруч-Агробізнес»

0:5

Андрій Донець-2, Дмитро Познанський-2, Богдан Романов

7 квітня

ФК «Острів» – «Панорама» (Млинівці)

0:1

Роман Биков

7 квітня

ФК «Збараж»  – «Три валети» (Кременець)

2:1

Віктор Ковальчук, Олександр Паламар – Василь Турчинський

10 квітня

ФК «Рогатин» – ФК «Бережани»

0:2

Сергій Клюшніченко, Сергій Мацалап

10 квітня

ФК «Козова» – ФК «Нараїв»

2:1

Назар Микичак, Володимир Габрук

13 квітня

ФК «Бережани» – «Агронива» (Заводське)

1:3

Ігор Швець – Володимир Гайковий-2, Гіоргі Салія

14 квітня

ФК «Скалат-ОТГ» – «Збруч-Агробізнес»

0:7

Дмитро Познанський-3, Андрій Донець-2, Богдан Романов, Андрій Капелян

14 квітня

ФК «Копичинці» – «Нива» (Теребовля)

1:3

Іван Городинський – Ігор Реутов, Назар Грицак, Дмитро Кренько

 

Підсумкова турнірна таблиця зимово-весняних спарингів обласних команд

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

10

7

0

3

21:11

21

2

«Нива» Теребовля

12

7

0

5

20:14

21

3

ФК «Вишнівець»

10

7

0

3

28:12

21

4

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

9

6

1

2

26:6

19

5

ФК «Копичинці»

11

6

1

4

23:15

19

6

«Агронива» Заводське

12

6

0

6

28:35

18

7

ФК «Бережани»

9

6

0

3

23:10

18

8

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

10

5

1

4

24:14

16

9

«Дністер» Заліщики

10

5

1

4

19:24

16

10

«Кристал» Чортків

9

4

2

3

14:11

14

11

ФК «Нараїв»

8

4

1

3

19:18

13

12

«Панорама» Млинівці

7

3

1

3

11:12

10

13

ФК «Ланівці-ОТГ»

3

3

0

0

9:4

9

14

«Медобори» Зелене

3

3

0

0

9:5

9

15

«Три валети» Кременець

6

3

0

3

18:15

9

16

«Скала-Айва» Скала-Подільська

5

2

2

1

7:2

8

17

ФК «Трибухівці»

7

2

2

3

13:10

8

18

«Поділля» Васильківці

5

2

1

2

17:12

7

19

ФК «Козова»

3

2

1

0

4:2

7

20

«Зоря» Хоростків

7

2

1

4

21:23

7

21

«Колос» Зборів

3

2

0

1

6:1

6

22

«Бастіон-1427» Горішня Вигнанка

7

2

0

5

11:24

6

23

«Вся Україна – Колос» Бучач

4

1

2

1

8:6

5

24

«Нива» Підгайці

2

1

1

0

4:1

4

25

«Арсенал» Білокриниця

4

1

1

2

5:8

4

26

ФК «Збараж»

5

1

1

3

4:14

4

27

ФК «Тернопіль-Педліцей»

7

1

1

5

9:22

4

28

ФК «Волинь-Шумськ»

3

1

0

2

6:8

3

29

«Галичина» Мушкатівка-Слобідка

4

0

2

2

4:12

2

30

«Юність» (Горішня Слобідка)

1

0

1

0

0:0

1

31

ФК «Острів» Тернопільський р-н

4

0

1

3

4:11

1

32

ФК «Скалат-ОТГ»

4

0

0

4

0:13

0

 

Усі бомбардири міжсезоння

Дмитро Познанський («Збруч-Агробізнес») – 11 м’ячів

Бернард (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 10

Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 9

Володимир Гайковий («Агронива») – 8

Ярослав Єфремов («Три валети») – 8

Роман Мельник («Зоря») – 8

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 8

Немо Шелія («Агронива») – 7

Владислав Тимощук («Агронива»/”Скала-Айва») – 6

Ростислав Чиряк (ФК «Бережани») – 5

Ігор Швець (ФК «Бережани») – 5

Олександр Бегашов («Нива» Теребовля) – 5

Іван Городинський («Дністер»/ФК “Копичинці») – 5

Дмитро Марценюк (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 5

Євген Щербатюк (ФК «Вишнівець») – 5

Ігор Козелко («Поділля») – 5

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 4

Руслан Курдас («Кристал») – 4

Андрій Донець («Збруч-Агробізнес») – 4

Віталій Іваськів («Агронива») – 4

Олекснадр Томич (ФК «Вишнівець») – 4

Владислав Токарчук (ФК «Копичинці»/”Дністер») – 4

Володимир Леськів (ФК «Копичинці») – 4

Назар Мороз (ФК «Копичинці») – 4

Петро Сокіл («Зоря») – 4

Василь Турчинський («Три валети») – 4

Сергій Петраш («Поділля») – 4

Ігор Вонс («Агрон-ОТГ») – 3

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ») – 3

Віталій Бодак («Нива» Теребовля/ФК “Бережани») – 3

Богдан Слоневський («Нива» Теребовля) – 3

Сергій Мацалап (ФК «Бережани») – 3

Сергій Клюшніченко (ФК «Бережани») – 3

Олег Тракало («Агронива»/”Дністер») – 3

Андрій Когут (ФК «Бережани»/«Колос» Зборів) – 3

Ігор Сливка (ФК «Копичинці») – 3

Богдан Гусляк («Дністер») – 3

Сергій Олексюк («Зоря») – 3

Іван Плосконос («Вся Україна – Колос») – 3

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці») – 3

Сергій Полянчук («Медобори») – 3

Андрій Шевчук (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 3

Сергій Дроздовський («Дністер»/”Поділля») – 3

Роман Биков («Панорама») – 3

Володимир Габрук (ФК «Козова») – 3

Ян Ковалевський («Агрон-ОТГ») – 2

Максим Сурженко («Кристал») – 2

Андрій Кульчицький («Кристал») – 2

Олександр Гизлик («Кристал») – 2

Петро Намуйлик («Нива» Теребовля/”Кристал») – 2

Андрій Приян («Збруч-Агробізнес») – 2

Володимир Онищук («Збруч-Агробізнес») – 2

Богдан Романов («Збруч-Агробізнес») – 2

Юрій Заставецький («Агронива») – 2

Максим Сентик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 2

Тарас Гром’як («Нива» Теребовля) – 2

Назар Грицак («Нива» Теребовля) – 2

Роман Ватраль (ФК «Копичинці») – 2

Микола Корзун (ФК «Вишнівець») – 2

Олександр Понєдєльнік (ФК «Вишнівець») – 2

Олександр Нетеча («Зоря») – 2

Михайло Побережник («Зоря») – 2

Віктор Цілінський («Бастіон-1427») – 2

Сергій П’ятнічук («Бастіон-1427») – 2

Роман Левицький («Дністер») – 2

Олександр Штибель («Арсенал»/«Три валети») – 2

Назар Налєво («Арсенал») – 2

Іван Ковдрин (ФК «Трибухівці») – 2

Ігор Квятковський (ФК «Трибухівці») – 2

Василь Богачук (ФК «Трибухівці») – 2

Ігор Кістяник (ФК «Трибухівці») – 2

Сергій Барва (ФК «Ланівці») – 2

Тарас Свінціцький («Нива» Підгайці) – 2

Олексій Волянюк («Три валети») – 2

Вадим Валах (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 2

Ігор Римар («Панорама») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 2

Андрій Максим’юк (ФК «Волинь-Шумськ»)  – 2

Дмитро Завойський («Галична» Мушкатівка) – 2

Степан Басістий («Вся Україна - Колос») – 2

Василь Питлик (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Василь Винничук (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Роман Голодрига (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Михайло Бурбела (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 1

Микола Когут («Агрон-ОТГ») – 1

Роман Гаврилюк («Агрон-ОТГ») – 1

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ») – 1

Андрій Пастернак («Агрон-ОТГ») – 1

Арсен Кривобедрий («Агрон-ОТГ») – 1

Віктор Ковалик («Агрон-ОТГ») – 1

Євген Гурін («Агрон-ОТГ») – 1

Михайло Штанкевич («Кристал») – 1

Руслан Патрик («Кристал») – 1

Анатолій Крупа (ФК «Бережани») – 1

Андрій Засєдко (ФК «Бережани») – 1

Олег Макаров (ФК «Бережани») – 1

Андрій Дубчак («Збруч-Агробізнес») – 1

Ярослав Миронюк («Збруч-Агробізнес») – 1

Руслан Буряк («Збруч-Агробізнес»)

Олег Кубик («Збруч-Агробізнес») – 1

Андрій Капелян («Збруч-Агробізнес») – 1

Ярослав Чопик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Михайло Оконський(ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Артем Баб’як (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Володимир Мостовий (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Наконечний (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Павло Чеснік («Агронива») – 1

Віктор Шевченко («Агронива») – 1

Андрій Різник («Агронива») – 1

Гіоргі Салія («Агронива») – 1

Денис Льога («Нива» Теребовля) – 1

Сергій Шаповал («Нива» Теребовля) – 1

Артур Лисогор («Нива» Теребовля) – 1

Матью («Нива» Теребовля) – 1

Максим Крутін («Нива» Теребовля) – 1

Олег Никеруй («Нива» Теребовля) – 1

Юрій Соколовський («Нива» Теребовля) – 1

Дмитро Кренько («Нива» Теребовля) – 1

Ігор Реутов («Нива» Теребовля) – 1

Ігор Гуменюк (ФК «Копичинці») – 1

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 1

Петро Процанін (ФК «Копичинці») – 1

Владислав Сороцький (ФК «Копичинці») – 1

Костянтин Гомон (ФК «Вишнівець») – 1

Михайло Вітерук (ФК «Вишнівець») – 1

Олексій Воробець («Дністер») – 1

Богдан Забарило («Дністер») – 1

Дмитро Імангулов («Дністер») – 1

Андрій Пилип’юк («Дністер») – 1

Ярослав Олексів («Дністер») – 1

Василь Халак («Дністер») – 1

Ярослав Дикун («Дністер») – 1

Михайло Рябий («Дністер») – 1

Тарас Лилик («Дністер») – 1

Фархат Черкезов («Зоря») – 1

Павло Середюк («Зоря») – 1

Михайло Конечний (ФК «Збараж») – 1

Віктор Ковальчук (ФК «Збараж») – 1

Олександр Паламар (ФК «Збараж») – 1

Богдан Лірський (ФК «Збараж») – 1

Анатолій Миронюк («Бастіон-1427») – 1

Олександр Гальчук («Бастіон-1427») – 1

Віктор Ільніцький («Бастіон-1427») – 1

Сергій Скалій («Бастіон-1427») – 1

Роман Шастків («Бастіон-1427») – 1

В’ячеслав Присунько («Бастіон-1427») – 1

Віталій Гасса (ФК «Ланівці») – 1

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці») – 1

Віталій Теереп (ФК «Ланівці») – 1

Богдан Бородиця («Вся Україна - Колос») – 1

Микола Ферару («Вся Україна - Колос») – 1

Віктор Слободян («Вся Україна - Колос») – 1

Микола Жук (ФК «Трибухівці») – 1

Петро Нагайовський(ФК «Трибухівці») – 1

Михайло Юристий (ФК «Трибухівці») – 1

Ігор Крушельницький (ФК «Трибухівці») – 1

Дмитро Гром’як («Нива» Підгайці) – 1

Андрій Федів(«Нива» Підгайці) – 1

Андрій Власюк («Три валети») – 1

Михайло Безкоровайний (ФК «Нараїв») – 1

Руслан Хабаров (ФК «Нараїв»)

Ігор Гарбуз (ФК «Нараїв») – 1

Тарас Бобко («Панорама») – 1

Ігор Кренціль («Панорама») – 1

Юрій Худик («Панорама») – 1

Андрій Пилип’юк («Панорама») – 1

Олег Хромий («Панорама») – 1

Степан Катушенко («Панорама») – 1

Роман Сімора (ФК «Волинь-Шумськ»)  – 1

Олексій Сімора (ФК «Волинь-Шумськ»)  – 1

Ярослав Козар («Галична» Мушкатівка) – 1

Володимир Дитиняк («Галична» Мушкатівка) – 1

Ростислав Ціх («Медобори») – 1

Тарас Вахрів («Медобори») – 1

Степан Клекот  («Медобори») – 1

Віталій Сакович («Медобори») – 1

Іван Шимчишин («Медобори») – 1

Павло Денькович («Медобори») – 1

Андрій Баліцький («Поділля») – 1

Анатолій Прокопчук («Поділля») – 1

Олег Сцібак («Поділля») – 1

Ігор Безкоровайний («Поділля») – 1

Ігор Бадло («Поділля») – 1

Андрій Решовський («Поділля») – 1

Андрій Блакита («Колос» Зборів) – 1

Вадим Цінчик («Колос» Зборів) – 1

Ігор Світлик («Колос» Зборів) – 1

Володимир Турчак («Колос» Зборів) – 1

Тарас Лещишин (ФК «Острів») – 1

Назар Галадза (ФК «Острів») – 1

Вишневський («Скала-Айва») – 1

Назар Микичак (ФК «Козова») – 1

Віктор Cайчук (ФК «Вишнівець», а/г)

Михайло Безкорований («Галичина» Нараїв, а/г) – 1

Тарас Савчук (ФК «Волинь-Шумськ», а/г)  – 1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось