Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Спаринги тернопільських команд 2019 року

11 березня 2019 р. 19:44

Дата

Команди

Рахунок

Голи

3 лютого

«Карпати» U-17 (Львів) – «Агрон-ОТГ»

0:1

Ян Ковалевський

4 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-2

3:1

Вадим Валах-2, Василь Питлик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Міжфак»

0:4

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-1

0:4

9 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Агронива» (Заводське)

2:6

Олексій Воробець, Іван Городинський – Володимр Гайковий-2, Віталій Іваськів, Павло Чеснік, Владислав Тимощук, Віктор Шевченко

9 лютого

ФК «Малинськ» – «Нива»

0:3

Денис Льога, Віталій Бодак, Cергій Шаповал

10 лютого

«Агрон-ОТГ» – "Сокіл" (Сокільники)

5:0

Назар Процик, Валентин Білик, Ян Ковалевський, Микола Когут, Роман Гаврилюк

10 лютого

«Ніка» U-19 (Івано-Франківськ) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2:1

Максим Сентик

13 лютого

«Нива» (Вінниця) – «Нива» (Теребовля)

3:1

Петро Намуйлик

14 лютого

«Агронива» – «Минай» (Ужгород)

1:8

Володимир Гайковий

14 лютого

«Нива» «Случ» (Красилів)

4:1

Олександр Бегашов-3, Артур Лисогор

15 лютого

ФК «Хмельницький» – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1:1

Ярослав Чопик

16 лютого

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Нива»

1:0

16 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:1

Богдан Забарило, Дмитро Імангулов

16 лютого

«Прикарпаття» U-19 (Івано-Франківськ) – «Агронива»

3:0

16 лютого

«Гірник» (Новояворівськ) – «Агрон-ОТГ»

2:0

17 лютого

«Кристал» (Чортків) – ФК «Копичинці»

0:1

Назар Мороз

18 лютого

«Агронива» – ФК «Калуш»

1:5

Володимир Гайковий

21 лютого

«Поділля» (Хмельницький) «Нива»

2:0

21 лютого

 «Буковина» (Чернівці) - «Агронива»

3:0

23 лютого

«Зоря» (Хоростків) – «Кристал» (Чортків)

3:6

Олександр Нетеча-2, Петро Сокіл – Максим Сурженко, Андрій Кульчицький, Михайло Штанкевич та два гравці на перегляді (один – 2 голи) 

23 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

3:2

Богдан Гусляк-3 – Анатолій Миронюк, гравець на перегляді

23 лютого

«Агронива» – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – U-19

3:2

Володимир Гайковий-2, Андрій Різник

24 лютого

ФК «Копичинці» – «Вікнини» (Вікно)

7:1

Іван Городинський-2, Ігор Гуменюк, Віктор Сагайдак, Назар Мороз, гравець на перегляді-2 – Олексій Колесніков

24 лютого

«Рочин» (Соснівка) – «Агрон-ОТГ»

2:1

Тарас Червонецький

27 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» ФК «Бережани»

0:3

Андрій Когут, Анатолій Крупа, Сергій Клюшніченко

28 лютого

«Нива» - «Случ» (Сарокостянтинів )

1:2

Олександр Бегашов

1 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький)ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

3:1

Бернард

2  березня

ФК «Копичинці» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Андрій Приян, Андрій Дубчак, Ярослав Миронюк

2 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

1:3

Андрій Пилип’юк

2 березня

«Волинь» Луцьк (U-17) – ФК «Вишнівець»

1:4

Дмитро Галадей-2, два гравців на перегляді

3 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький) –

«Нива» (Теребовля)

0:1

Олександр Бегашов

3 березня

«Агрон-ОТГ» – «Старт» (Розворяни)

4:1

Ігор Вонс-2, Назар Процик, Тарас Червонецький

3 березня

«Кристал» (Чортків) – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

1:1

Руслан Курдас – Богдан Бородиця

3 березня

«Сокіл» (Радивилів) – «Арсенал» (Білокриниця)

2:2

Назар Налєво, Олександр Штибель

3 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Нива» (Городниця)

0:1

Микола Голич

3 березня

«Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:4

Віктор Цілінський-2

6 березня

«Карпати» (Галич) – ФК «Бережани»

2:1

Ігор Швець

6 березня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – ФК «Вишнівець»

1:2

Бернард – Олекснадр Томич, Олександр Понєдєльнік

6 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Володимир Онищук, Дмитро Познанський, Андрій Приян

6 березня

«Буковина» (Чернівці) – «Кристал» (Чортків)

3:0

6 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Вікнини» (Вікно)

8:2

Роман Мельник-4, Михайло Поберезник-2, Фархат Черкезов, Петро Сокіл

6 березня

«Дністер» (Заліщики) – Агроколедж (Заліщики)

5:2

Роман Левицький-2, Ярослав Олексів, Василь Халак, Ярослав Дикун

8 березня

ФК «Копичинці» – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

2:1

Ігор Сливка, Володимир Леськів – Ферару Микола

8 березня

СК «Хмельницький» – «Агронива» (Заводське)

1:5

Немо Шелія-3, Віталій Іваськів, Юрій Заставецький

9 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

4:2

Роман Ватраль, Назар Мороз, Володимир Леськів, Петро Процанін – Василь Богачук, Іван Ковдрин

10 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Зоря» (Хоростків)

1:1

Михайло Рябий – Петро Сокіл

10 березня

«Агрон-ОТГ» – «Фенікс-Стефаново» (Підмонастир)

2:0

Руслан Луцик, Ігор Вонс

10 березня

«Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

3:1

Олександр Гальчук

10 березня

«Скала-Айва» (Скала-Подільська)ФК «Трибухівці»

0:0

10 березня

ФК «Збараж» – ДЮСШ-U-17 (Тернопіль)

0:0

10 березня

«Галичина» (Нараїв) – «Хатки» (Бережани)

3:0

Богдан Дзюла-2, Михайло Безкоровайний

10 березня

ФК «Дубно» – «Три валети» (Кременець)

1:4

Ярослав Єфремов-2, Олексій Волянюк, Василь Турчинський

10 березня

«Іллічівець» (Берег) – «Три валети» (Кременець)

1:4

Ярослав Єфремов, Василь Турчинський, Олександр Штибель, Андрій Власюк

13 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Панорама» (Млинівці)

   

17 березня

ФК «Трубухівці» – «Хатки» (Бережани)

   

 

Турнірна таблиця зимово-весняних спарингів обласних команд

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

6

4

0

2

13:5

12

2

ФК «Копичинці»

5

4

0

1

14:7

12

3

«Дністер» Заліщики

6

3

1

2

14:15

10

4

«Нива» Теребовля

7

3

0

4

10:9

9

5

«Агронива» Заводське

7

3

0

4

16:24

9

6

«Три валети» Кременець

2

2

0

0

8:2

6

7

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

2

2

0

0

6:0

6

8

ФК «Вишнівець»

2

2

0

0

6:2

6

9

«Кристал» Чортків

4

1

1

2

7:8

4

10

«Зоря» Хоростків

4

1

1

2

12:10

4

11

«Галичина» Нараїв

1

1

0

0

3:0

3

12

ФК «Бережани»

2

1

0

1

4:2

3

13

ФК «Тернопіль-Педліцей»

5

1

0

4

3:15

3

14

«Арсенал» Білокриниця

1

0

1

0

2:2

1

15

ФК «Збараж»

1

0

1

0

0:0

1

16

«Скала-Айва» Скала-Подільська

1

0

1

0

0:0

1

17

«Вся Україна – Колос» Бучач

2

0

1

1

2:3

1

18

ФК «Трибухівці»

2

0

1

1

2:4

1

19

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

4

0

1

3

4:8

1

20

«Бастіон-1427» Горішня Вигнанка

3

0

0

3

5:10

0

21

«Вікнини» Вікно

2

0

0

2

3:15

0

 

Кращі бомбардири

Володимир Гайковий («Агронива») – 6 м’ячів

Олександр Бегашов («Нива» Теребовля) – 5

Роман Мельник («Зоря») – 4

Немо Шелія («Агронива») – 3

Богдан Гусляк («Дністер») – 3

Іван Городинський («Дністер»/ФК “Копичинці») – 3

Назар Мороз (ФК «Копичинці») – 3

Ігор Вонс («Агрон-ОТГ») – 3

Петро Сокіл («Зоря») – 3

Ярослав Єфремов («Три валети») – 3

Василь Турчинський («Три валети») – 2

Ян Ковалевський («Агрон-ОТГ») – 2

Вадим Валах (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 2

Олександр Нетеча («Зоря») – 2

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 2

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ») – 2

Віктор Цілінський («Бастіон-1427») – 2

Бернард (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 2

Андрій Приян («Збруч-Агробізнес») – 2

Михайло Побережник («Зоря») – 2

Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 2

Віталій Іваськів («Агронива») – 2

Володимир Леськів (ФК «Копичинці») – 2

Роман Левицький («Дністер») – 2

Богдан Дзюла («Галичина») – 2

Олександр Штибель («Арсенал»/«Три валети») – 2

Василь Питлик (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 1

Микола Когут («Агрон-ОТГ») – 1

Роман Гаврилюк («Агрон-ОТГ») – 1

Олексій Воробець («Дністер») – 1

Богдан Забарило («Дністер») – 1

Дмитро Імангулов («Дністер») – 1

Андрій Пилип’юк («Дністер») – 1

Павло Чеснік («Агронива») – 1

Владислав Тимощук («Агронива») – 1

Віктор Шевченко («Агронива») – 1

Андрій Різник («Агронива») – 1

Денис Льога («Нива» Теребовля) – 1

Віталій Бодак («Нива» Теребовля) – 1

Сергій Шаповал («Нива» Теребовля) – 1

Петро Намуйлик («Нива» Теребовля) – 1

Артур Лисогор («Нива» Теребовля) – 1

Максим Сентик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Ярослав Чопик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Анатолій Миронюк («Бастіон-1427») – 1

Максим Сурженко («Кристал») – 1

Андрій Кульчицький («Кристал») – 1

Михайло Штанкевич («Кристал») – 1

Руслан Курдас («Кристал») – 1

Ігор Гуменюк (ФК «Копичинці») – 1

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 1

Олексій Колесніков («Вікнини») – 1

Андрій Дубчак («Збруч-Агробізнес») – 1

Ярослав Миронюк («Збруч-Агробізнес») – 1

Назар Налєво («Арсенал») – 1

Микола Голич («Нива» Городниця) – 1

Богдан Бородиця («Вся Україна - Колос») – 1

Микола Ферару («Вся Україна - Колос») – 1

Ігор Швець (ФК «Бережани») – 1

Олекснадр Томич (ФК «Вишнівець») – 1       

Олександр Понєдєльнік (ФК «Вишнівець») – 1

Володимир Онищук («Збруч-Агробізнес») – 1

Дмитро Познанський («Збруч-Агробізнес») – 1      

Фархат Черкезов («Зоря») – 1

Юрій Заставецький («Агронива») – 1

Ігор Сливка (ФК «Копичинці») – 1

Василь Богачук (ФК «Трибухівці») – 1

Іван Ковдрин (ФК «Трибухівці») – 1

Роман Ватраль (ФК «Копичинці») – 1

Петро Процанін (ФК «Копичинці») – 1

Ярослав Олексів («Дністер») – 1

Василь Халак («Дністер») – 1

Ярослав Дикун («Дністер») – 1

Михайло Рябий («Дністер») – 1

Олександр Гальчук («Бастіон-1427») – 1

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ») – 1

Михайло Безкоровайний («Галичина») – 1

Олексій Волянюк («Три валети») – 1

Андрій Власюк («Три валети») – 1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось