ДРУГА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА: ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ТА БОМБАРДИРИ. 6 ТУР (станом на 28.12.2018 р.)
Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої Тернопільської футбольної ліги за результатами перших матчів 6-го туру.
Турнірна таблиця. Друга ліга. Група «А». 6 тур
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
Тернопільська міська рада |
4 |
4 |
0 |
0 |
18:7 |
12 |
2 |
ФК «Конюхи» |
4 |
3 |
0 |
1 |
20:9 |
9 |
3 |
ФК «Заруддя» |
5 |
2 |
2 |
1 |
17:13 |
8 |
4 |
«Метрікс» |
4 |
2 |
1 |
1 |
10:8 |
7 |
5 |
«TERNOPIL CITY» |
4 |
1 |
2 |
1 |
17:16 |
5 |
6 |
«Саюз» |
4 |
1 |
1 |
2 |
16:18 |
4 |
7 |
«Юніори» |
4 |
1 |
1 |
2 |
15:17 |
4 |
8 |
«Ветеран Плюс» |
6 |
2 |
1 |
3 |
18:29 |
4 |
9 |
«УПП» |
5 |
1 |
0 |
4 |
15:29 |
3 |
***
1 тур.
«Ветеран Плюс» – «Метрікс» – 2:3
«Заруддя» – Тернопільська міська рада – 0:1
«Конюхи» – «Юніори» – 8:1
«УПП» – «TERNOPIL CITY» – 2:4
«Саюз» – вільний
***
2 тур
ТМР – «Саюз» – 8:3
«Юніори» – «Ветеран Плюс» – 2:2
«TERNOPIL CITY» - «Заруддя» – 6:6
«Конюхи» - УПП – 8:3
«Метрікс» – вільний
3 тур
УПП – «Ветеран Плюс» – 6:7
«Саюз» – «TERNOPIL CITY» – 5:5
«Метрікс» – «Юніори» – 5:2
ФК «Заруддя» – ФК «Конюхи» – 3:1
4 тур
«Метрікс» – «УПП» – 0:2
«Ветеран Плюс» – ФК «Заруддя» – 3:6
"TERNOPIL CITY» – Тернопільська міська рада – 2:3
«Саюз» – ФК «Конюхи» – 2:3
5 тур
ФК «Заруддя» - «Метрікс» – 2:2
«Юніори» – «УПП» – 10:2
«Ветеран Плюс» - «Саюз» – 2:6
TERNOPIL CITY – вільний
P.S.: ТМР – «Конюхи» – через участь команди ТМР у кубку, матч буде зіграно резервний день
6 тур
ТМР – «Ветеран Плюс» – 6:2
TERNOPIL CITY – ФК “Конюхи»
«Юніори» - ФК «Заруддя»
«Метрікс» – «Саюз»
УПП – вільний
***
Кращі бомбардири:
Андрій Новачинський («Конюхи») – 11
Володимир Турчак (ФК «Заруддя») – 8
Юрій Чайківський («TERNOPIL CITY») – 6
Андрій Романюк (ТМР) – 6
Віталій Кухарук («Саюз») – 6
Артур Панасюк (ТМР) – 5
Володимир Пунька («Метрікс») – 5
***
Турнірна таблиця. Друга ліга. Група «Б». 6 тур
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
«Гермес-7» |
5 |
5 |
0 |
0 |
33:7 |
15 |
2 |
«Стрипа» |
5 |
3 |
0 |
2 |
26:16 |
9 |
3 |
«Галичина» |
4 |
2 |
1 |
1 |
24:19 |
7 |
4 |
«Лісма» |
5 |
2 |
1 |
2 |
22:23 |
7 |
5 |
«Нива» |
4 |
2 |
0 |
2 |
18:22 |
6 |
6 |
«Мрія Агрохолдинг» |
4 |
1 |
2 |
1 |
16:17 |
5 |
7 |
«Інваспорт» |
5 |
1 |
1 |
3 |
21:28 |
4 |
8 |
«Сокіл» |
5 |
1 |
1 |
3 |
19:28 |
4 |
9 |
«Добра Піца» |
5 |
0 |
2 |
3 |
14:33 |
2 |
***
Група «Б»
1 тур
«Добра Піца» – «Гермес-7» – 0:9
«Стрипа» – «Нива» – 4:6
«Інваспорт» – «Мрія Агрохолдинг» – 6:6
«Сокіл» – «Галичина» – 4:9
«Лісма» – вільна
2 тур
«Добра Піца» - «Мрія Агрохолдинг» – 5:5
«Сокіл» - «Інваспорт» – 5:3
«Лісма» - «Нива» – 2:3
«Стрипа» - «Галичина» – 6:3
«Гермес-7» – вільний
3 тур
«Гермес-7» - «Мрія-Агрохолдинг» – 3:0
«Лісма» - «Галичина» – 5:5
«Стрипа» – «Інваспорт» – 8:1
«Добра Піца» – «Сокіл» – 5:5
«Нива» – вільна
4 тур
«Інваспорт» – «Лісма» – 2:4
«Добра Піца» – «Стрипа» – 2:6
«Сокіл» – «Гермес-7» – 2:6
«Нива» – «Галичина» – 4:7
«Мрія-Агрохолдинг» – вільна
5 тур
«Нива» – «Інваспорт» – 5:9
«Гермес-7» – «Стрипа» – 4:2
«Лісма» – «Добра Піца» – 8:2
«Мрія-Агрохолдинг» – «Сокіл» (Байківці) – 5:3
«Галична» – вільна
6 тур
«Гермес-7» – «Лісма» – 11:3
«Галичина» - «Інваспорт»
«Стрипа» - «Мрія-Агрохолдинг»
«Добра Піца» - «Нива»
«Сокіл» – вільний
***
Кращі бомбардири:
Володимир Льошка («Лісма) – 9 м’ячів
Михайло Кука («Мрія Агрохолдинг») – 9
Тарас Шкварло («Нива» Підгайці) – 8
Володимир Шум’як («Галичина») – 7
Андрій Єдинак («Інваспорт») – 7
Максим Шадюк («Сокіл») - 7
Олександр Ткачук («Гермес-7») – 6
Роман Маркович («Стрипа») – 6
Дмитро Сиротюк («Гермес-7») – 5
Михайло Конечний («Гермес-7») – 5
Владислав Мороз («Гермес-7») – 5
Василь Підлужний («Стрипа») – 5
Михайло Красюк («Галичина») – 5
Тарас Косінський («Добра піца») – 5
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось