Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

КРАЩІ БОМБАРДИРИ ВИЩОЇ ЛІГИ (станом на 6 жовтня)

6 жовтня 2018 р. 16:48

Ім’я та прізвище

Команда

Голи

З пенальті

1

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

15

1

2

Ігор Швець

«ДСО-Поділля»

13

3

Ростислав Чиряк

ФК «Бережани»

10

4

Владислав Токарчук

«Дністер»

9

1

5

Руслан Курдас

«Кристал»

8

6

Святослав Дзядикевич

«Колос»/”Кристал»

8

1

7

Дмитро Галадей

ФК «Вишнівець»

8

3

8

Михайло Вітерук

ФК «Вишнівець»

7

9

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

10

Валентин Білик

«ДСО-Поділля»

5

11

Володимир Турчак

«Колос»

5

12

Роман Мельник

«Агрон-ОТГ»

5

2

13

Ян Ковалевський

«Кристал»/ «Агрон-ОТГ»

4

14

Брайт Узонг Бенжамін

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

4

15

Юрій Сорочан

«ДСО-Поділля»/ФК “Козова»

4

16

Максим Проців

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

4

17

Тарас Бадиляка

ФК «Вишнівець»

4

18

Андрій Пастернак

«Агрон-ОТГ»

4

19

Артем Вітович

«ДСО-Поділля»

4

20

Тарас Червонецький

«Кристал»/”Агрон-ОТГ»

4

1

21

Андрій Малащук

«Збруч-Агробізнес»

4

1

22

Віталій Мищишин

«ДСО-Поділля»

3

23

Денис Курдас

«Кристал»

3

24

Тарас Стирчак

ФК «Бережани»

3

25

Андрій Блакита

«Колос»

3

26

Володимир Грабчак

«Колос»

3

26

Віктор Ковалик

«Агрон-ОТГ»

3

27

Тарас Глухан

ФК «Козова»

3

28

Богдан Коза

«Збруч-Агробізнес»

3

29

Віталій Бодак

ФК «Бережани»

3

30

Іван Абрамець

ФК «Бережани»

3

30

Євген Корецький

ФК «Вишнівець»

3

31

Ігор Козелко

«Колос»

3

32

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

3

33

Сергій Мацалап

ФК «Бережани»

3

33

Станіслав Скибіцький

«ДСО-Поділля»

3

34

Михайло Костів

ФК «Козова»

3

1

35

Роман Бардокін

«Колос»

3

1

36

Микола Ландяк

«Дністер»

2

37

Михайло Мельник

ФК «Козова»

2

38

Микола Корзун

ФК «Вишнівець»

2

39

Віктор Довгунь

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

40

Назар Мельничук

ФК «Вишнівець»

2

41

Михайло Паюк

«Збруч-Агробізнес»

2

42

Юрій Преварський

ФК «Вишнівець»

2

43

Ярослав Мельник

ФК «Козова»

2

44

Арсен Кривобедрий

«Агрон-ОТГ»

2

45

Іван Городинський

«Дністер»

2

46

Руслан Луцик

«Агрон-ОТГ»

2

47

Ярослав Алексевич

«ДСО-Поділля»

2

48

Ярослав Ясніцький

«Збруч-Агробізнес»

2

49

Андрій Сухецький

«Кристал»

2

50

Михайло Оконський

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

51

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

52

Михайло Клим

«Кристал»

2

53

Данило Фальковський

«Кристал»

2

53

Павло Чорномаз

«Дністер»

2

1

54

Ігор Вонс

«Агрон-ОТГ»

2

1

55

Валентин Залізняк

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось