Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

КРАЩІ БОМБАРДИРИ ВИЩОЇ ЛІГИ (станом на 13 вересня)

13 вересня 2018 р. 18:45

Ім’я та прізвище

Команда

Голи

З пенальті

1

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

12

1

2

Владислав Токарчук

«Дністер»

9

1

3

Дмитро Галадей

ФК «Вишнівець»

8

3

4

Ігор Швець

«ДСО-Поділля»

7

5

Руслан Курдас

«Кристал»

7

6

Ростислав Чиряк

ФК «Бережани»

7

7

Святослав Дзядикевич

«Колос»/”Кристал»

7

1

8

Михайло Вітерук

ФК «Вишнівець»

6

9

Володимир Турчак

«Колос»

5

10

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

11

Роман Мельник

«Агрон-ОТГ»

5

2

12

Брайт Узонг Бенжамін

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

4

13

Юрій Сорочан

«ДСО-Поділля»/ФК “Козова»

4

14

Максим Проців

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

4

15

Валентин Білик

«ДСО-Поділля»

4

16

Андрій Пастернак

«Агрон-ОТГ»

4

17

Тарас Червонецький

«Кристал»/”Агрон-ОТГ»

4

1

18

Андрій Малащук

«Збруч-Агробізнес»

4

1

19

Тарас Бадиляка

ФК «Вишнівець»

3

20

Віталій Мищишин

«ДСО-Поділля»

3

21

Денис Курдас

«Кристал»

3

22

Тарас Стирчак

ФК «Бережани»

3

23

Андрій Блакита

«Колос»

3

24

Ян Ковалевський

«Кристал»

3

25

Віктор Ковалик

«Агрон-ОТГ»

3

26

Тарас Глухан

ФК «Козова»

3

26

Богдан Коза

«Збруч-Агробізнес»

3

27

Віталій Бодак

ФК «Бережани»

3

28

Артем Вітович

«ДСО-Поділля»

3

29

Євген Корецький

ФК «Вишнівець»

3

30

Ігор Козелко

«Колос»

3

30

Роман Бардокін

«Колос»

3

1

31

Назар Мельничук

ФК «Вишнівець»

2

32

Микола Ландяк

«Дністер»

2

33

Михайло Мельник

ФК «Козова»

2

33

Микола Корзун

ФК «Вишнівець»

2

34

Віктор Довгунь

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

35

Іван Абрамець

ФК «Бережани»

2

36

Володимир Грабчак

«Колос»

2

37

Михайло Паюк

«Збруч-Агробізнес»

2

38

Юрій Преварський

ФК «Вишнівець»

2

39

Ярослав Мельник

ФК «Козова»

2

40

Арсен Кривобедрий

«Агрон-ОТГ»

2

41

Іван Городинський

«Дністер»

2

42

Руслан Луцик

«Агрон-ОТГ»

2

43

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

2

44

Ярослав Алексевич

«ДСО-Поділля»

2

45

Ярослав Ясніцький

«Збруч-Агробізнес»

2

46

Станіслав Скибіцький

«ДСО-Поділля»

2

47

Михайло Оконський

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

48

Валентин Залізняк

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

1

49

Павло Чорномаз

«Дністер»

2

1

50

Ігор Вонс

«Агрон-ОТГ»

2

1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 13 11 2 0 25 - 7 35
ФСК "Кристал" 14 6 6 2 27 - 16 24
ФК "ДСО - Поділля" 13 7 3 3 26 - 17 24
ФК "Збруч-Агробіз... 13 5 4 4 36 - 30 19
"Колос" Зборів 13 5 2 6 25 - 19 17
ФК "Бережани" 14 4 5 5 22 - 20 17
ФК "Козова" 14 4 5 5 15 - 23 17
ФК "Вишнівець" 14 3 5 6 30 - 33 14
ФК Тернопіль-ДЮСШ 14 2 3 9 19 - 34 9
ФК "Дністер" 14 2 3 9 18 - 44 9
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери