Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календарі матчів чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-11 та U-13

10 травня 2018 р. 11:58

У суботу, 12 травня, стартує другий етап Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільщини серед юнаків 2005-2006 р.н. та 2007-2008 р.н. в регіональних центрах – Козова, Збараж, Чортків.

***

Календар матчів чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н. серед юнаків U-11 (2007-2008 р.н) Регіональний центр “Чортків “
 

1-2-3 тур 12.05.2018 (субота)
10.00 «Атлетік» Чортків – ДЮСШ Заліщкики
10.30  «Атлетік» Чортків – ДЮСШ Гусятин
11.00  ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль – ДЮСК «Чемпіон»-1 Тернопіль

11.30  ДЮСШ Чортків –«Атлетік» Чортків
12.00  ДЮСШ Заліщики – «Атлетік»-1 Чортків
12.30 ДЮСШ Гусятин – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль

13.00  «Атлетік» Чортків – ДЮСШ Чортків
13.30 ДЮСК «Чемпіон»-1 Тернопіль – ДЮСШ Гусятин
14.00 ДЮСШ Заліщики – ДЮСК «Чемпіон»
4-5 тур 19.05.2018  (субота)
10.00 ДЮСШ Заліщики – ДЮСК «Чемпіон»-1 Тернопіль
10.30 ДЮСШ Чортків – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль
11.00 «Атлетік» Чортків – «Атлетік»-1 Чортків

11.30 ДЮСШ Гусятин – ДЮСШ Заліщики
12.00  ДЮСК «Чемпіон» -1 – ДЮСШ Чортків
12.30 ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль – «Атлетік» Чортків

6-7 тур 26.05.2018  (субота)
10.00 ДЮСШ Чортків – ДЮСШ Гусятин
10.30 «Атлетік» Чортків – ДЮСК «Чемпіон»-1
11.00  «Атлетік»-1 Чортків – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль

11.30  ДЮСШ Заліщики – ДЮСШ Чортків
12.00  ДЮСШ Гусятин – «Атлетік» Чортків
12.30 ДЮСК «Чемпіон»-1 – «Атлетік»-1 Чортків

***

Календар матчів Чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-13 (2005-2006 р.н) Регіональний центр “ Чортків “
 

1-2-3 тур 12.05.2018 (Субота)
10.00 ДЮСШ - 2 Чортків - ДЮСШ Монастириськ
10.30 “Атлетік” Чортків - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
11.00 ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ Заліщики
11.30 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСШ Борщів

12.00 ДЮСШ -1 Чортків - ДЮСШ -2 Чортків
12.30 ДЮСШ Монастириськ - “Атлетік” Чортків
13.00 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Гусятин
13.30 ДЮСШ Заліщики - ТО ДЮСШ Копичинці

14.00 “Атлетік” Чортків - ДЮСШ -1 Чортків
1
4.30 ДЮШС Гусятин - ДЮСШ Монастириськ
1
5.00 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
1
5.30 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Заліщики

4-5
-6 тур 19.05.2018 (субота)

10.00 ДЮСШ - 2 Чортків - “Атлетік” Чортків
1
0.30 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСШ Гусятин
1
1.00 ДЮСШ Монастириськ - ТО ДЮСШ Копичинці
1
1.30 ДЮСК “Чемпіон “ - ДЮСШ Борщів

12.00 ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ -2 Чортків
1
2.30 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСШ-1 Чортків
1
3.00 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Монастириськ
1
3.30 ДЮСШ Заліщики - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
1
4.00 ДЮСШ Монастириськ - ДЮСШ Заліщики
1
4.30 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСШ Борщів
1
5.00 ДЮСШ - 2 Чортків - ТО ДЮСШ Копичинці
15.30 ДЮСШ Гусятин - “Атлетік “ Чортків
7-8-9 тур 26.05.2018  (субота)

10.00 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Монастириськ
1
0.30 ДЮСШ Заліщики - ДЮСШ - 1 Чортків
1
1.00 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ -2 Чортків
1
1.30 ТО ДЮСШ Копичинці - “Атлетік” Чортків
1
0.00 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
10.30 ДЮСШ - 2 Чортків - ДЮСШ Заліщики
11.00 “Атлетік” Чортків - ДЮСШ Борщів
11.30 ДЮСШ Гусятин - ТО ДЮСШ Копичинці

12.00 ДЮСШ Монастириськ - ДЮСШ -1 Чортків
12.30 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ -2 Чортків
13.00 ДЮСШ Заліщики - “Атлетік” Чортків
13.30 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Гусятин

***

Календар матчів Чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р. серед юнаків U-11 (2007-2008р.н). Регіональний центр “Збараж “
 

1-2-3 тур 12.05.2018 (субота)
10.00 ДЮСШ Збараж - СК “Лідер” Кременецький р-н
10.30 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Дедеркали
11.00 ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Підволочиськ
11.30 ДЮСШ
Скалат -ДЮСШ Почаїв

12.00 ДЮСШ Збараж – Дедеркали
12.30 СК “Лідер” Кременецький р-н - ДЮСШ
Підволочиськ
13.00 ДЮСШ Кременець«Юніор» Почаїв
13.30 ДЮСШ ШумськДЮСШ Скалат

14.00 ДЮСШ Збараж  - ДЮСШ Підволочиськ

14.30 ДЮСШ Дедеркали – «Юніор» Почаїв

15.00 СК “Лідер” Кременецький р-н – ДЮСШ Скалат

15.30 ДЮСШ Шумськ – ДЮСШ Скалат

4-5 тур 19.05.2018 (субота)
10.00 ДЮСШ Збараж – «Юніор» Почаїв
10.30 ДЮСШ Підволочиськ – ДЮСШ Скалат
11.00  ДЮСШ Дедеркали – ДЮСШ Шумськ
11.30 СК “Лідер” Кременецький р-н – ДЮСШ Кременець
12.00 ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Збараж
12.30 «Юніор» Почаїв – ДЮСШ Шумськ
13.00 ДЮСШ Підволочиськ – ДЮСШ Кременець
13.30 ДЮСШ Дедеркали - СК “Лідер” Кременецький р-н
6-7 тур
26.05.2018 (субота)

10.00 ДЮСШ Збараж – ДЮСШ Шумськ

10.30 ДЮСШ Скалат – ДЮСШ Кременець
11.00 «Юніор» Почаїв -
СК “Лідер” Кременецький р-н
11.30 ДЮСШ Підволочиськ – ДЮСШ Дедеркали
12.00 ДЮСШ Збараж – ДЮСШ Кременець
12.30 ДЮСШ Шумськ -
СК “Лідер” Кременецький р-н
13.00 ДЮСШ Скалат – ДЮСШ Дедеркали
13.30 «Юніор» Почаїв – ДЮСШ Підволочиськ 

***

Календар матчів Чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н. серед юнаків U-13 (2005-2006 р.н). Регіональний центр “Збараж “
 

1-2-3 тур 12.05.2018 (субота)
10.00 ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Збараж
10.30 ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Дедеркали
11.00 ДЮСШ Підволочиськ - Байківці - ОТГ
11.30 СК “Лідер” Кременець р-н -
«Юніор» Почаїв

12.00 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Шумськ
12.30 ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Скалат
13.00 ДЮСШ Дедеркали - ДЮСШ Підволочиськ
13.30 Байківці - ОТГ - СК “Лідер” Кременецький р-н

14.00 ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Кременець
14.30 ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Збараж
15.00 СК “Лідер” Кременецький р-н - ДЮСШ Дедеркали
15.30
«Юніор» Почаїв - Байківці - ОТГ

4-5-6  тур 19.05.2018 (субота)
10.00 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Дедеркали
10.30 ДЮСШ Шумськ - Байківці - ОТГ
11.00 ДЮСШ Скалат -
«Юніор» Почаїв
11.30 ДЮСШ Підволочиськ - СК “Лідер” Кременецький р-н

12.00 ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Кременець
12.30 ДЮСШ Дедеркали - ДЮСШ Шумськ
13.00 Байківці ОТГ - ДЮСШ Скалат
13.30 ДЮСШ Почаїв - ДЮСШ Підволочиськ

14.00 ДЮСШ Дедеркали - «Юніор» Почаїв
1
4.30 ДЮСШ Збараж - СК”Лідер” Кременець р-н
1
5.00 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Підволочиськ
1
5.30 ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Скалат
7-8-9 тур 26.05.2018 (субота)
10.00 ДЮСШ Збараж - Байківці - ОТГ
10.30 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Почаїв
11.00 ДЮСШ Шумськ - СК “Лідер” Кременецький р-н
11.30 ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Підволочиськ

12.00 СК “Лідер” Кременецький р-н - ДЮСШ Скалат
12.30
«Юніор» Почаїв - ДЮСШ Шумськ
13.00 Байківці - ОТГ - ДЮСШ Кременець
13.30 ДЮСШ Дедеркали - ДЮСШ Збараж

14.00 Байківці - ОТГ - ДЮСШ Дедеркали
1
4.30 «Юніор» Почаїв - ДЮСШ Збараж
1
5.00 СК “Лідер” Кременець р-н - ДЮСШ Кременець
1
5.30 ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Шумськ

***

Календар матчів чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н. серед юнаків U-13 (2005-2006 р.н.). Регіональний центр “Козова “
 

1-2-3  тур 12.05.2018  (субота)
10.00 ДЮСШ Зборів –ДЮСК «Чемпіон»
10.30 ДЮСШ Бережани – ДЮСШ Підгайці
11.00  ДЮСШ Тернопільський р-н – ДЮФК «Еліта-14» Бучач
11.30 ДЮСШ Козова –ДЮСШ Теребовля

12.00 ДЮСК «Чемпіон» - ДЮСШ Бережани
12.30 ДЮСШ Підгайці – ДЮСШ Тернопільський р-н
13.00 ДЮСШ Теребовля – Великогаївська – ОТГ
13.30 Великогаївська – ОТГ – ДЮСШ Зборів

14.00 ДЮСШ Зборів – ДЮСШ Козова
15.30 ДЮСШ Бережани – Великогаївська - ОТГ
16.00 ДЮСШ Тернопільський р-н – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль
16.30 ДЮФК «Еліта -14» Бучач – ДЮСШ Підгайці

4-5-6 тур 19.05.2018  (субота)

10.00 ДЮСШ Теребовля – ДЮСШ Зборів

10.30 ДЮСШ Козова – ДЮСШ Бережани
11.00 Великогаївська – ОТГ – ДЮСШ Тернопільний р-н
11.30 ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль –ДЮФК «Еліта-14» Бучач

12.00 ДЮСШ Бережани – ДЮСШ Теребовля
12.30 ДЮСШ Тернопільський р-н – ДЮСШ Козова
13.00 ДЮФК «Еліта-14» Бучач – Великогаївська - ОТГ
13.30 ДЮСШ Підгайці – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль

14.00 Великогаївська –ОТГ – ДЮСШ Підгайці
14.30 ДЮСШ Козова – ДЮФК «Еліта-14» Бучач
15.00 ДЮСШ Теребовля – ДЮСШ Тернопільський р-н
15.30 ДЮСШ Зборів – ДЮСШ Бережанb

7-8-9 тур 26.05.2018 (субота)

10.00 ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль – Великогаївська - ОТГ
10.30 ДЮСШ Підгайці – ДЮСШ Козова
11.00 ДЮФК «Еліта-14» Бучач – ДЮСШ Теребовля
11.30 ДЮСШ Тернопільський р-н – ДЮСШ Зборів

12.00 ДЮСШ Козова – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль
1
2.30 ДЮСШ Теребовля – ДЮСШ Підгайці
1
3.00 ДЮСШ Зборів –ДЮФК «Еліта-14»Бучач
1
3.30 ДЮСШ Бережани – ДЮСШ Тернопільський р-н

14.00 Великогаївська –ОТГ – ДЮСШ Козова
14.30 ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль – ДЮСШ Теребовля
15.00 ДЮСШ Підгайці – ДЮСШ Зборів
15.30 ДЮФК «Еліта-14» Бучач – ДЮСШ Бережани

***

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось