Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

СПАРИНГИ АМАТОРСЬКИХ КОМАНД ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

17 березня 2018 р. 20:03

Спаринги тернопільських аматорських команд,

у рамках підготовки до нового футбольного сезону

Дата

Команди

Рахунок

Автори голів

28 січня

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Нива» Теребовля

1:6

Ігор Сороцький-2, Ярослав Волошин, Віктор Ковалик, Павло Данилюк, Руслан Луцик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-1»

2:0

Роман Голодрига, Юрій Савка

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-2»

3:0

Михайло Войцещук-2, Андрій Різник

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2»

 

2:3

Андрій Різник, Юрій Заставецький, з пен. – Арсен Думанюк, Роман Голодрига, Михайло Легета

6 лютого

«Педліцей-1» – «Педліцей-2»

 

5:0

Володимир Мостовий-2, Андрій Запаранюк-2, Сергій Маньовський

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-2»

 

4:2

Радкевич, Подлецький, Савка, Шевчук – Кабеля, Федчишин

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-1»

 

5:0

Андрій Різник-3, Юрій Заставецький, Роман Волохатий

7 лютого

«Буковина» Чернівці – «Нива» Теребовля

0:2

Ігор Сороцький-2

11 лютого

«Нива» Теребовля – ФК «Яричів-Руданці» Н. Яричів

3:0

Руслан Луцик, Святослав Дзядикевич, Віктор Ковалик

11 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

3:0

Олег Стібак-3

11 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Богун» Броди, Львівська обл.

3:3

Назар Ільчиниш-3

18 лютого

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Заводське»

0:0

18 лютого

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці»

1:0

Віталій Кулик

18 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:1

Віталій Кулик, Олег Роман

18 лютого

ФК «Копичинці» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:0

 

18 лютого

«Бастіон» Дубно – ФК «Вишнівець»

0:3

 

18 лютого

«Нива» Теребовля – «Босота» Чорнушовичі, Львівська область

2:1

Віталій Бодак, Владислав Сороцький

18 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Фенікс-Стефано» Підмонастир, Львівська область

2:1

Дмитро Коник, Роман Мельник

25 лютого

ФК «Заводське» – «Колос» Зборів

2:4

Роман Багрій, Іван Плосконіс – Володимир Турчак-2, Ростислав Чиряк-2

25 лютого

«Карпат» Львів (U-17) – «Нива» Теребовля

0:6

Святослав Дзядикевич-2, Віталій Бодак, Владислав Сороцький, Олег Никеруй, гравець на перегляді

25 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:5

Роман Мельник-3, Назар Ільчишин, Володимир Онищук

25 лютого

ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця

9:1

Роман Дідик-2, Тарас Косінський-2, Анатолій Лукащук, Олег Критюк, Віталій Головатий, Сергій Барва, Святослав Кантицький – Роман Сімора

28 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:3

Роман Мельник, Микола Когут, Тарас Семенець

1 березня

«Нива» Теребовля – «Нива» Тернопіль

0:3

Ігор Гатала, Олександр Дугієнко, Олексій Литовченко

1 березня

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – ФК «Бережани»

2:1

Дмитро Познанський-2 – Олександр Грінько

2 березня

ДЮСШ Тернопіль – ФК «Вишнівець»

2:4

Дмитро Галадей-2, Юрій Преварський, Микола Корзун

4 березня

«Нива» Теребовля – ФК «Добромиль»

4:2

Немо Шелія-2, Сергій Раца-2

4 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – ФК «Мостиська»

1:3

Микола Когут

4 березня

ФК «Збараж» – «Колос» Зборів

1:1

Тарас Косінський – Ігор Козелко

4 березня

ФК «Козова» – ФК «Заводське»

0:1

Іван Плосконіс

4 березня

ФК «Бережани» – «Енергія» Миколаїв

1:1

Назар Легета

4 березня

ФК «Бережани» – «Локомотив» Пісочне

0:1

4 березня

ФК «Бережани» – «Підприємці Миколаєва»

2:2

Сергій Мацалап-2

4 березня

ФК «Вишнівець» – ФК «Крупець» Радивилівський р-н

0:1

8 березня

ФК «Заводське» – «Скала-Айва» Скала-Подільська

2:1

Михайло Пахолик, Михайло Гнатишин – Владислав Тимощук

7 березня

ФК «Хмельницький» – «Кристал» Чорктів

3:2

Сергій Скалій, Ян Ковалевський

8 березня

ФК «Бережани» – ДЮСШ Бережани (U-19)

5:3

Тарас Стирчак-2, Сергій Мацалап, Ярослав Макар, Іван Абрамець

8 березня

ФК "Тернопіль-ТНПУ" – ДЮСШ Тернопіль (U-17)

3:2

Дмитро Познанський-2, Роман Волохатий

10 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Нива» Тернопіль

2:2

Андрій Понєдєльнік, Роман Гаврилюк

10 березня

ФК «Вишнівець» – ФК "Велбер" В. Бережці (Кременецький р-н)

4:1

Владсилав Мацюк, Михайло Войцещук-2, автогол

10 березня

«Поділля» Хмельницький – «Кристал» Чортків

2:3

Ян Ковалевський,Олексій Балабан

11 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Заводське»

2:3

Сергій Куріцький, Володимир Леськів – Олег Сцібак-2, Юрій Савка

 

11 березня

ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця (Кременецький р-н)

0:1

Сергій Коваль

11 березня

ФК «Миколаїв» – «Нива» Теребволя

3:1

Віктор Ковалик

11 березня

«Дністер» Заліщики«Перспектив» (Рашків, Городенський р-н, Івано-Франківська обл.)

4:1

          

Андрій Пилип'юк-2, Ярослав Дикун, Андрій Базюк

13 березня

«Кристал» Чортків – «Нива» Тернопіль

3:2

Руслан Курдас, Ян Ковалевський, Гайтана

14 березня

ФК «Вишнівець» – ФК «Козова»

5:2

Дмитро Галадей-3, Назар Мельничук, Микола Корзун – Роман Гаврилюк, Михайло Мельник

15 березня

ФК «Бережани» – «Колос» Зборів

1:2

Назар Легета – Ростислав Чиряк, Андрій Блакита

16 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Тернопіль-Педліцей»

3:1

Андрій Різник-2, Андрій Засєдко – Степан Римар

17 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Бережани»

2:0

17 березня

«Буковина» Чернівці – «Кристал» Чортків

  3:2

Андрій Понєдєльнік, Назар Ільчишин

17 березня

«Колос» Бучач – ФК «Заводське»

0:4

Володимир Гайковий-3, Олег Сцібак

17 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

3:1

Ігор Худзік, Назар Мороз, Роман Кисіль – Михайло Юристий

 

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

O

1

ФК «Заводське»

9

7

1

1

18:8

22

2

«Нива» Теребовля

8

6

0

2

24:10

18

3

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

7

5

1

1

18:7

16

4

ФК «Вишнівець»

7

5

0

2

25:8

15

5

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

6

3

2

1

16:13

11

6

«Колос» Зборів

3

2

1

0

7:4

7

7

ФК «Копичинці»

4

2

0

2

7:5

6

8

«Кристал» Чортків

4

2

0

2

9:9

6

9

ФК «Бережани»

7

1

2

4

10:13

5

10

«Дністер» Заліщики

1

1

0

0

4:1

3

11

ФК «Тернопіль-Педліцей»

4

1

0

3

6:10

3

12

«Арсенал» Білокриниця

2

1

0

1

2:9

3

13

ФК «Збараж»

1

0

1

0

1:1

1

14

«Скала-Айва» Скала-Подільська

1

0

0

1

1:2

0

15

ФК «Трибухівці»

1

0

0

1

1:3

0

16

ФК «Козова»

2

0

0

2

2:6

0

17

«Колос» Бучач

1

0

0

1

0:4

0

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 7 м’ячів
  2. Олег Сцібак (ФК «Заводське») – 6
  3. Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 5
  4. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 5
  5. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ»/“Кристал») – 5
  6. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  7. Дмитро Познанський (ФК "Тернопіль-ТНПУ") – 4
  8. Михайло Войцещук (ФК "Тернопіль-ТНПУ"/ФК “Вишнівець») – 4
  9. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець») – 3
  10. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  11. Сергій Мацалап (ФК «Бережани») – 3
  12. Ян Ковалевський («Кристал») – 3
  13. Юрій Савка (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»/ФК “Заводське») – 3
  14. Віктор Ковалик («Нива» Теребовля) – 3
  15. Ростислав Чиряк («Колос» Зборів) – 3
  16. Володимир Гайковий (ФК «Заводське») – 3

 

Наступні спаринги тернопільських аматорських команд

Дата

Команди

18 березня

ФК «Збараж» – ФК «Тернопіль-ТНПУ»

18 березня

«Сокіл» Золочів – «Колос» Зборів

18 березня

СКК «Демня» – «Нива» Теребовля

18 березня

ФК «Копичинці» – «Колос» Бучач

18 березня

«Дністер» Заліщики – ФК «Козова»

28 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Покуття» Коломия

31 березня

«Рочин» Соснівка – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 18 18
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 19 15
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось