Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Спаринги аматорських команд Тернопільщини NEW

16 березня 2018 р. 18:44

Аматорські команди Тернопільщини цими вихідними планують провести ще ряд спарингів у рамках підготовки до нового футбольного сезону. Тренери команд не хочуть загадувати наперед, адже складні погодні умови, які очікуються в області, можуть завадити цим поєдинкам.

 

Наступні спаринги тернопільських аматорських команд

Дата

Команди

17 березня

«Буковина» Чернівці – «Кристал» Чортків

17 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

17 березня

«Колос» Бучач – ФК "Заводське"

17 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Бережани»

18 березня

ФК «Збараж» – ФК «Тернопіль-ТНПУ»

18 березня

«Сокіл» Золочів – «Колос» Зборів

18 березня

СКК «Демня» – «Нива» Теребовля

18 березня

«Дністер» Заліщики – ФК «Козова»

28 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Покуття» Коломия

31 березня

«Рочин» Соснівка – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

 

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

O

1

ФК «Заводське»

8

6

1

1

14:8

19

2

«Нива» Теребовля

8

6

0

2

24:10

18

3

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

7

5

1

1

18:7

16

4

ФК «Вишнівець»

7

5

0

2

25:8

15

5

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

6

3

2

1

16:13

11

6

«Колос» Зборів

3

2

1

0

7:4

7

7

«Кристал» Чортків

3

2

0

1

7:6

6

8

ФК «Бережани»

6

1

2

3

10:11

5

9

«Дністер» Заліщики

1

1

0

0

4:1

3

10

ФК «Копичинці»

3

1

0

2

4:4

3

11

ФК «Тернопіль-Педліцей»

4

1

0

3

6:10

3

12

«Арсенал» Білокриниця

2

1

0

1

2:9

3

13

ФК «Збараж»

1

0

1

0

1:1

1

14

«Скала-Айва» Скала-Подільська

1

0

0

1

1:2

0

15

ФК «Козова»

2

0

0

1

2:6

0

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 7 м’ячів
  2. Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 5
  3. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 5
  4. Олег Сцібак (ФК «Заводське») – 5
  5. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  6. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 4
  7. Дмитро Познанський (ФК "Тернопіль-ТНПУ") – 4
  8. Михайло Войцещук (ФК "Тернопіль-ТНПУ"/ФК “Вишнівець») – 4
  9. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець») – 3
  10. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  11. Сергій Мацалап (ФК «Бережани») – 3
  12. Ян Ковалевський («Кристал») – 3
  13. Юрій Савка (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»/ФК “Заводське») – 3
  14. Віктор Ковалик («Нива» Теребовля) – 3
  15. Ростислав Чиряк («Колос» Зборів) – 3
← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 18 18
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 19 15
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось