Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. ДРУГИЙ ЕТАП

24 лютого 2018 р. 21:24

Сьогодні, 24 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися два поєдинки другого етапу Тернопільської другої футзальної ліги.

Пропущений матч 10-го туру турніру за 1-6 місця:

«Стрипа» – Тернопільська міська рада  7:5 (4:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Михайло Маркович, Василь Качунь, Мирослав Турчак, Степан Лакоцький – Ігор Олексюк-2, Вадим Пукас-2, Олександр Нірода.

 

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Конюхи»

9

7

0

2

35:21

21

2

«Стрипа»

9

6

2

1

42:28

20

3

«Зоря»

9

6

1

2

32:26

19

4

ФК «Заруддя»

9

5

3

1

39:21

18

5

«Олімп»

9

5

3

1

38:29

18

6

Тернопільська міська рада

9

5

1

3

38:26

16

 

Матч 11-го туру турніру за 7-12 місця:

«Сокіл» – «Легіон» – 5:5 (4:3)

Голи: Володимир Шкодзінський-2, Микола Станько-2, Руслан Касарда – Олександр Осадчук-2, Роман Парило-2, Денис Рибачук.

 

Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

«Сокіл»

10

5

3

2

38:28

18

8

«Інтеграл»

9

5

1

3

37:33

16

9

«Легіон»

10

4

2

4

39:37

14

10

«Підручники і посібники»

9

4

1

4

40:29

13

11

«Стандарт»

9

3

1

5

38:36

10

12

«Гірник»

9

2

2

5

24:31

8

 

Кращі бомбардири:

Юрій Сорочан («Стрипа») – 22

Володимир Яхван («Олімп») – 15

Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 15

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 13

Дмитро Труш («Арт-Рама») – 11

Денис Рибачук («Легіон») – 11

Олег Новачинський (ФК «Конюхи») – 10

Максим Шадюк («Стандарт») - 10

Богдан Світовий («Арт-Рама») – 10

 

На фото – команда "Сокіл"

← На головну
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 15 37
ФК «Вишнівець» 15 27
ФК «Трибухівці» 15 22
ФК «Мельниця» Мел... 15 20
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 15 30
«Нічлава» Копичинці 15 24
«Збруч» Гусятинсь... 15 24
«Колос» Зборів 15 19
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось