Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Тернопіль прийматиме фінал дитячої футзальної ліги

2 лютого 2018 р. 09:18

3 лютого (субота) відбудуться фінальні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільської області серед юнаків 2001-2002 років народження.

Футзальні баталії пройдуть у спортивних залах міста Тернополя, а саме у ЗОШ №3 (група 2) та ЗОШ №26 (група 1). Початок матчів о 10.00 год.

Згідно положення про змагання фінальна частина пройде у двох групах:

Група 1                                                                              

1. ДЮСШ Кременець                                               

2. ДЮСШ Гусятин                                                    

3. ДЮСШ Бережани                                                 

4. ОДЮСШ Копичинці                                            

 

Група 2

1. ДЮСШ Шумськ

2. ДЮСШ Тернопіль

3. ДЮСШ Скалат

4. ДЮСШ Заліщики

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось